knoncs

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rituals The Ritual Of Sakura Body Scrub

Rituals The Ritual Of Sakura Body Scrub
2021. március 6.

Csodás az illata, szuper a végeredmény, viszont az én bőrömön már-már karcolt. Ez utóbbi miatt, és azért adok csak 4 csillagot, mert nagyon gyorsan elfogyott, pedig nem használtam túl sokat belőle.

Essence Superlast 24h Vízálló Szemöldökformázó Ceruza

Essence Superlast 24h Vízálló Szemöldökformázó Ceruza
2021. március 6.

Színre szuper választás volt az alapvetően világos barnás-szőkésbarna hajamhoz, de ez a maszatolás... szinte egyáltalán nem lehet vele dolgozni.
Ha 3-nál többször húzom át a szemöldökömön, csak “arrébbtolódik” a szín, és vele együtt a szemöldököm formája is a helyéről.

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával

Balea Belebende Szemkörnyékápoló Krém Aloe Verával
2021. március 6.

Az összetevőket látván döntöttem úgy, hogy adok neki egy esélyt. Nem mondanám, hogy kifejezetten rossz volt, de sajnos az én amúgy is eléggé száraz szemkörnyékemen semmi változást nem észleltem, sőt, nem is nagyon segített a helyzeten. Lehet, hogy akinek egy kevésbé erősen texturált termék is elég, azok számára megfelelő, sajnos nekem azonban egyáltalán nem vált be. :(

Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl Szemkörnyékápoló

Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl Szemkörnyékápoló
2021. március 6.

Egy viszonylag drága, viszont nagyon ígéretes szemkörnyékápoló ÉS -amit sajnos sokan nem tudnak- szempillanövesztő szérum.
A szemkörnyékemet is szuperül hidratálja (bár én esténként használok ezt követően még egy krémet, mivel nagyon száraz ezen a területen a bőröm), DE a szempilláimat gyönyörűen meghosszabbította! Az első használat után nagyjából már egy hétre rá láttam a különbséget szempillaspirál használata közben, nagyon látványos!

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream

Ez “A Krém”! ✨
A téli időszakban hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm, főként foltokban a homlokomon, az orromon, és a szemkörnyékemen.
Amióta használom, ez a problémám szinte teljesen megszűnt. Ráadásképpen szuper érzés úgy lefeküdni (és reggel arra ébredni), hogy szó szerint ragyog a bőröm. Ennek ellenére egyáltalán nem nehezítette el a bőrömet, nem okozott pattanásokat.
Ajándékba kaptam ezt a csodaszert, de ha elfogy és lesz rá keretem, újraveszem.

The Inkey List Caffeine Serum

The Inkey List Caffeine Serum
2021. január 22.

Nagyon jó, de nem csodaszer! A reggeli duzzadt szemkörnyékre tökéletes választás, tehát amit ígért, azt beváltotta. Egyedüli problémám az, hogy szemkörnyékápoló lévén hidratálnia is kellene, amiben kissé alulteljesített, így emellett szükségem van használni egy kicsit testesebb, zsírosabb krémet.
Akinek nagyon száraz a szemkörnyéke, ezt lehetőség szerint vegye figyelembe. :)

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2021. január 22.

Nekem nagyon bevált! Tökéletesen eltávolította a sminkemet (még az extra erős szempillafestéket is), nem szárít, és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön.
A kulcsa az, hogy enyhén meleg vízzel segítsünk rá a termékre a szemkörnyéken, amennyiben erős sminket használunk.
Nálam újravevős! 😊

Lancôme Énergie De Vie Nuit Antioxidáns Éjszakai Maszk

Lancôme Énergie De Vie Nuit Antioxidáns Éjszakai Maszk
2020. november 11.

Három hete használom ezt a hatalmas kiszerelésű csodaságot, és nekem nagyon is bevált!
Ugyan én nem maszkként, hanem éjszakai krémként alkalmazom minden este, tökéletesen teszi a dolgát. Hidratál, és kellemesen hűsíti a fáradt, helyenként kipirosodott bőrömet.
Ha idővel mégis valami változás történne *lekopogom*, updatelek! : )

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid

Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Fiatalító Arc Fluid
2020. szeptember 16.

Öregedésgátlásról egyenlőre nem tudok nyilatkozni, bőrtökéletesítésben nagyon jól szuperált.
Szépen mattít, összehúzta a pórusaimat, a smink is jól tartott utána napközben.
Ennek ellenére azt gondolom, hogy az árát tekintve nem tud sokkal többet, mint egy jól bevált olajmentes hidratáló krém.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. szeptember 16.

Már legalább 2 éve folyamatos használója vagyok a terméknek.
Kb. 1 hét után már szemmel látható az eredmény, dúsít es hosszabbít is, szemöldöknövesztésre is tökéletes.
Nagyjából 3 hónapig tart ki (rendszeres, mindennapos használat mellett), ezt követően 2-3 hónap kihagyás után vásárolom újra, hogy ne szokjanak teljesen hozzá a pilláim.
Nem utolsó sorban pedig ár-értek arányban verhetetlen.