Knubbel

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrprobléma: -

Fa Lovely Wings Tusfürdő

Fa Lovely Wings Tusfürdő
2018. szeptember 27.

Van a Fa-nak masik, tomeny kokusz illatu tusfurdoje. Szerintem ez nem annyira kokuszos. Egy kis lagy kokusz illatot erzek, egy eleg eros “szappanos tisztasag” illattal egyutt. En nem szeretem ezt a fajta illatot, pl a Baba tusfurdok ilyenek. Nagy rajongoja vagyok a Fa tusfurdoknek, de ez egy kivetel lett. Meglattam a boltban, hogy Fa es kokusz, de siettem, ezert nem szagoltam meg. Persze elhasznalom, nem olyan rossz.

Iridina Due Szemcsepp

Iridina Due Szemcsepp
2018. szeptember 10.

Kb 10 eve hasznalom, imadom. Mielott bejott volna Magyarorszagra, mindig Olaszorszagbol hoztunk jo par darabot, hogy kitartson a kovetkezo utazasig 😄 Kontaktlencset hordok es ugy hasznalom majdnem napi rendszeresseggel. Neha ugy is cseppentek, hogy bent van a lencsem. Erzekeny a szemem es ez egyaltalan nem irritalja, szaritja, sot... Megnyugtatja. Sminkeles elott meg egy csoda. Gyonyoruen kifeheriti a szemem, igy a sminkem osszhatasa is sokkal szebb. Draga, de megiscsak a szememrol van szo... Nem talalkoztam meg jobbal, es szerintem nem is fogok.

Essence I Want Candy Scented Eyeshadow Palette

Essence I Want Candy Scented Eyeshadow Palette
2017. július 5.

Porzik es egyaltalan nem pigmentalt. A lila szin, ami felkenve koszos szurke szinu, az meg valamelyest pigmentalt, de alig lehet eldolgozni. Koszos hatast kelt. A masik harom szin is katasztrofa. Hiaba probalom felvinni a szemhejamra, egyszeruen semmi nem latszik. Nem volt teszter, belenyulni meg nem akartam, ugyhogy nem tudtam kiprobalni az uzletben. Meg jo, hogy olcso volt 😄

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2017. július 3.

Nagyon kivancsi voltam ra es nem tudtam valasztani, ugyhogy mindket illatban megvettem 😄 Egyelore meg csak ezt, a malnasat probaltam. Az illata nekem kicsit fura. Nem rossz, csak en tomeny malna illatot vartam, de ehelyett tomeny malnas-cukorkas-tartositoszeres illata van. Szerintem. Viszont tenyleg selymes lett tole a kezem, meg kesobb kezmosas utan is erzem, hogy puha a borom. Hamar beszivodik, pedig en elsore eleg sokat kinyomtam 😄 Jo tanacs: tenyleg csak keves kell belole 😄

L'Oreal Paris Color Riche Mattes Ajakrúzs

L'Oreal Paris Color Riche Mattes Ajakrúzs
2017. június 30.

Blush in a rush arnyalatban van meg nekem. Gyonyoru, visszafogott, kicsit Barbie-s rozsaszin. Egyaltalan nem szaritja az ajkaimat, es ez nalam nagyon nagy szo. Ivast, cigizest birja. Gondolkodtam nagyon, hogy megvegyem-e, mert igy is mar sok ruzsom van amit nem tudok hasznalni mert annyira szaritja az ajkaimat. Hiaba radirozok, ajakapolozok. De ez... Szerintem meg apol is plusszban es tartos is.

Balea Zuckerspray

Balea Zuckerspray
2017. június 5.

Ez egy csoda. Sokkal tobb ideig benne maradnak a loknik a hajamban. Fenyes es puha tole a hajam es nem ragad utana. Ettol azert kicsit feltem, mert megiscsak cukros es jartam mar porul sok nem is cukros hajformazoval. Szoke vagyok, igy megjobban meglatszodik a hajamon, ha egy termek nem jo. Az egyetlen kis hibaja az az, hogy en finom cukorka illatra szamitottam, de nem olyan. Ilyen semmilyen illata van. Ezert csillagot nem vonok le nyilvan, de azert ugy meg jobb lett volna 😄

L'Oreal Paris True Match Highlight

L'Oreal Paris True Match Highlight
2017. június 4.

A rozsaszint vettem meg. Szepen epitheto, es en highlighter manias vagyok, igy eleg sokat epitgetem 😄 Gyonyoru jeges-ezustos fenye van, a kupido ivnel is gyonyoruen mutat. Ezzel a highlighterrel mindig sokkal szexibbnek erzem magam 😄 En nedves mini sminkszivaccsal dolgozom el mindig. Eloszor ujjal probaltam, de ugy eleg nehezkes volt es foltos is lett, ugyhogy azota csak sminkszivaccsal csinalom. Elso par alkalommal azert hozza kellett szoknom, mert elotte csak por allagu highlightert hasznaltam. De nagyon nagyon nagyon megszerettem. Es nem "oldja fel" felvitelkor se az alapozot, se a pudert.

Sleek Face Contour Kit

Sleek Face Contour Kit
2017. június 4.

Light arnyalatban van meg nekem. Imadom, minden nap hasznalom. A kontur szin nagyon szep, pigmentalt, konnyen es szepen eldolgozhato. A highlighter is nagyon szep, gyonyoru fenye van. Ez az egyik kedvenc highlighterem. Szepen epitheto mindketto, igy nem lehet tulzasba esni vele, ha eloszor mindig keveset viszunk fel es utana mindig kicsit epitgetjuk.

Evoka African Dream Hidratáló Tusfürdő

Evoka African Dream Hidratáló Tusfürdő
2017. június 4.

Pihe-puha lesz tole a borom. Az illata nagyon finom es tenyleg csoda amit ez a tusfurdo muvel a borommel. Barsonyosan puhava varazsolja. A csomagolasa pedig gyonyoru.

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő

Treacle Moon Wild Cherry Magic Tusfürdő
2017. június 4.

Imadom az illatat 😍 Engem a piros Maoam-ra emlekeztet. Rogton eszembe jutott a gyerekkorom. Jol habzik es nem szarad tole a borom.