koalace

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2020. április 14.

Csodás kis kence, pedig elég széles a repertoárom azon hámlasztókat tekintve, amelyeket már eddig kipróbáltam (G&G, TO AHA+BHA, TO Glycolic Acid, CNP stb.). Jelenleg is többet használok párhuzamosan. Tény, hogy ezek sem rosszak, de ez a mandulasavas hámlasztó nagyon pazar cucc! Az államon, arcélemen kijött pár csúnya pattanás mióta futok, amiket sajnos kinyomkodtam (tudom...). Nyilván megmaradtak a sötét pattanás foltok emlékbe, hogy legközelebb lehetőség szerint fogjam vissza magam. .. Kentem és kenem jelenleg is az arcom nappal C vitaminos cuccokkal (Tindigo, Missha), hámlasztottam is (CNP, TO AHA+BHA) esténként, de a foltok tovabbra is ott éktelenkedtek és átütöttek a kedvenc Missha BB krémemen. Mígnem megtalaltam itthon ezt a feledésbe merült mandulasavas hámlasztót. Most esténként koreai toner beszívódása után teszem fel, majd megvárom míg teljesen beszívódik (mivel olajos formula, ennek adni kell időt bőven, nálam ez jelenleg 2-3 Vészhelyzet epizód 🙂), utána szérumot kenek, majd csiganyálas krémet, reggel puha, sima, feszes arccal ébredek. A foltjaim 1 hét használat után 90 %-ban eltűntek! Amit még szeretek ebben a hámlasztóban, hogy nem csipkedi és nem szárítja szét az arcom, mint a legtöbb kémiai hámlasztó, sőt merem állítani, elősegíti a bőr hidratáltságát. Fentiek miatt nagy szeretettel ajánlom érzékeny bőrűek figyelmébe is, ugyanis nekem egyszer sem okozott hámlást, vagy kipirosodást. Plusz pont, hogy az ára is igen baráti.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. április 3.

Meglepően jó minőségű drogériás hamvasító sampon elérhető áron. Valóban nem szárít, nem csinál szénakazalt a hajkoronámból, mint a hasonló hatással bíró Schauma lila samponja. Továbbá ez a sampon a világosabb tincseket sem fogja be rikító lilára. Amit még észrevettem, hogy más, szebb tónusú a hajam színe, ha ezzel mosom (1-2 percnél tovább még nem mertem a hajamon hagyni, de most a karantén idején lazán kísérlezetgetek majd vele :))

Dr.Jart+ Good Night Intra Jet Firming Sleeping Mask

Dr.Jart+ Good Night Intra Jet Firming Sleeping Mask
2020. február 15.

Klassz cucc! Sűrű, vajszínű, vastag, számomra kellemes, virágos illatú krém, amit esti rétegzős rutin legvégén masszírozok az arcbőrömbe, nyakamba, dekoltázsomba. És hát oh, nagyon csudaszép hidratált, egységes színű, pirosságmentes pofival ébredtem ma reggel is. Biztosan újra fogom vásárolni!

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2020. január 10.

A strawberry red árnyalatú szájfény boldog tulajdonosa vagyok. Potom pénzért csodás minőségű terméket kapunk. Nagyon szépen mutat szájon, nem hivalkodó, de azért feldobja az összképet. Az én ajkaimat kellően hidratálja is, anélkül hogy azok kényelmetlenül összeragadnának. Most téli időszakban kiváltképp kényelmes viselni.

CNP Laboratory Invisible Peeling Booster

CNP Laboratory Invisible Peeling Booster
2020. január 4.

A teljes kiszerelést kb. 1 hónapja használom, előtte mintát próbáltam, de az is nagyon meggyőző volt. Csak pozitívan tudok nyilatkozni a termékről, nem csíp, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Az valóban igaz, hogy ragacsos, fényes réteget hagy maga után, de mivel este használom, és én egyébként is esténként kis túlzással fél doboznyi (magyarul nagyon vastagon bekenem az arcom, dekoltázsom több termékkel, plane télen) terméket kengetek fel magamra, engem nem zavar a ragacsossága. Az alapos arctisztítást követően felteszek tonert, vagy valami kis könnyű folyékony esszenciát, megvárom míg beissza a bőröm, utána jöhet a CNP. Ezután várok kb. 30 percet, van hogy jóval többet is, utána folytatom a rutinomat. Reggelre egyenletes felszínű és színű, sima bőr fogad a tükörben. Ebay Csodaországból rendeltem Narrsha eladótól 6750 forint áron tavaly.

Yuri Pibu Grante Cleansing Oil

Yuri Pibu Grante Cleansing Oil
2019. április 3.

Hosszas netes kutatás után találtam rá erre a szépséges összetevőjű olajos lemosóra, amit nagyon megkedveltem annak ellenére, hogy drágább kategória, mint a piacon kapható társai. A dolgát jól végzi, szépen eltávolítja a sminket, fényvédőt, és nem marad utána zsíros bőrérzet, hanem csak egy puha, finom arcocska. :) Nem szárít, nem csípi a szemeimet, illata viszonylag enyhe, és nekem pattanásokat sem okozott. Úgy használom, hogy először a Garnier rózsaszín kupakos micellás lemosóval eltávolítom a szempillaspirált, majd száraz arcbőrre 2-3 pumpálásnyi olajos lemosót viszek fel, amit jól belemasszírozok a bőrömbe. Ezután pici langyos vízzel megnedvesítem az ujjaimat és azzal még picit masszírozom pár pillanatot, majd az egészet bőséges langyos vízzel leöblítem és végül Babydream babáknak való fürdetővel (BABYDREAM MED WASCHGEL & SHAMPOO) lemosom az arcom.

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló
2019. március 24.

Sajnos ez úgy rossz, ahogy van. Büdös, kemény, nem hidratál. Kuka lett a vége! Egy forintot sem ér!

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2019. január 25.

Kb. egyharmadát elhasználtam már a terméknek, így valamennyire hiteles véleményt vagyok képes róla alkotni. Nekem eddig vegyesek az érzéseim. A termék szépen teszi a dolgát, megbírkózik a sminkkel, de eléggé zsíros, olajos használat közben. Ami nagyon nem tetszik, hogy erősen kiérzem a napraforgó olaj émelyítően tömény szagát, és ettől megveszek.... Pattanásokat, bőrirritációt nekem nem okozott és nem is fogy olyan gyorsan, mint a hasonló cleansing olajok. És csak azert nem kap 4-nél több csillagot, mert van ennél számomra kellemesebb és olcsóbb termék ebben a kategóriában.

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2018. augusztus 3.

Csillagos ötös. Nekem kifejezetten tetszik a picit pasis illata. Emellett nem szárít, tiszta, friss érzést hagy maga után, alig várom minden reggel és este a tusolást. Kedvező 500 Ft-os áron kapható. A csomagolása és az incije azonban megváltozott!!!

Pure Vitamin 10% C Serum

Pure Vitamin 10% C Serum
2018. február 18.

Nem szerettem. Ha önmagában feltettem a terméket az arcomra, rákvörös lettem és égett az egész búrám. Krémbe keverve nem okozott ilyen problémát. Hatása tekintetében sem dobtam hátast a termektől, nem vettem észre, hogy a pattanás utáni hegemet halványította volna, különösebben nem is hidratált. A Tindigo és a Hylamide C vitaminos termékei nekem sokkal jobban beváltak. Egyébiránt nem írom le a márkát, mert az újonnan kijött termékeiből kaptam az ebay-es rendelésem mellé párat, és azok szuperek.