koc

Regisztráció dátuma: 2011. december 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

GAL Glicin Por

GAL Glicin Por
2020. október 16.

Egy hete két kiskanállal teszek a teámba, és úgy alszom mint egy kisbaba. Emiatt vettem, nem az édesítő hatása miatt. Édesítőként fogyasztva szerintem túl sok lenne a napi fehérjebevitelem.

Sally Hansen Pure Körömlakk

Sally Hansen Pure Körömlakk
2020. június 3.

Csatlakozom, ez nagyon rossz. Raw cocoa színben vettem meg, mert a színe gyönyörű. Ez gyorsan szárad, szinte túl gyorsan is, úgy kellett kapkodni vele, nehogy megkössön, DE nulla napot bír ki. Két rétegben felkenve néhány óra múlva lekopik. Egyszerűen rossz. A háromszáz forintos lakkom öt napot kibír, ez tízszer annyiba kerül... szóval no comment.

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém

Gehwol Callus Cream Bőrpuhító Krém
2020. május 2.

Néhány napja vettem, repedezett, nagyon száraz talp bőrre. Előtte hámlasztottam egyet parasoftinnal, majd áztattam és scholl pengével leszedtem. Jó néhány napig tartott ez a folyamat, majd elkezdtem ezzel kezelni. Nagyon meggyőző, mert már első használat után mélyen beszívódott, és tényleg puhít, hidratál. Csodásan érzi magát a lábam. 28 napos kúrát kell végigcsinálni úgy, hogy naponta kétszer kell kenni, de már négy nap után olyan a talpam, mint a baba popsikája. :) Remélem hosszan tartó lesz a hatása is. Pár napja kézre is elkezdtem használni, ugyanis a járványhelyzet miatti extrém gyakori kézmosás, hipóba nyúlkálás kikezdte a kezemet. Kézen eléggé csíp, de utána nagyon puha lesz.

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2018. szeptember 29.

Nagyon kellemetlen, tömény és ragaszkodó illata van. Nekem már-már büdös, és ami számomra kellemetlen, hogy napokig a hajon is marad. Emiatt nem vagyok képes használni. Fel nem foghatom, miért kell egy terméket ennyire telerakni parfümmel. Aki illatozni akar, úgyis tesz magára parfümöt, minek ennyit tölteni egy hajpakolásba?

Syoss Air Dry Straight Hajhab

Syoss Air Dry Straight Hajhab
2018. június 9.

Hullámos hajamra vettem, de konkrétan semmit sem csinál vele. Hajszárítóval használva kb. egy órát marad egyenes a haj. Levegőn szárítva pedig bekunkorodik. Tartást nem ad, szöszös, lelapuló lesz a frizura tőle. Vacak.

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp

Ophylosa 0,15% Oldatos Szemcsepp
2017. november 13.

Borzasztóan csíp, cseppentés után sokáig homályosan látok, aztán kipislogom a cseppet a szememből. Elviselhetetlenül rossz.

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél
2017. november 13.

A nyáron fellángolt a szemszárazságom a ventilátortól és a folyamatos kontaktlencse használattól. Ez odáig fajult, hogy éjjelente többször felébredtem arra, hogy egy lapátnyi száraz homok van a szememben, és napközben is kutyául szenvedtem tőle. A neten kerestem rá, és örülök, hogy emellett döntöttem. Most nem használok lencsét, és három-négy hete kúrálom ezzel a szemeimet, plusz napközben a systane hydration-nal. Reggelre még mindig kiszárad, de éjjel már nem kell felkelnem cseppenteni. Megjegyzem, hogy éjjel hidegpárásítót is használok, lehet, hogy az is besegített. Napközben már teljesen jól elvagyok cseppentés nélkül is, de kontaktlencsét egyelőre még nem tudok viselni.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2017. november 4.

Nekem nagyon bevált, már nem hittem semmiben, ami segíthet a karikáimon. Sokkal fiatalabb a tekintetem, nem tűnök annyira kimerültnek. Sajnos rövid távú a hatása, ha pár napig nem használom, kezdenek visszatérni a mosómedve szemek.

Tigi S Factor Smoothing Lusterizer Egyenesítő Krém

Tigi S Factor Smoothing Lusterizer Egyenesítő Krém
2017. augusztus 29.

Extra rövid (3 cm), sűrű és hullámos hajamra vettem nyárra, hogy minél kevesebbet kelljen bindzsizni a frizurámmal, hogy ne úgy nézzek ki mint Justin Timberlake 95-ben. Sajnos csalódás volt, mert semennyit sem egyenesített a hajamon még úgy sem, hogy szárítás után forró lapvassal is nekimentem. Vastagítja a hajszálakat, merevíti a hajat. Nem mondom hogy rossz, de amit elvártam tőle, sajnos nem teljesíti.
Update: Levonok egy csillagot, mert nemhogy nem simít, de hajvasaló nélkül egy kunkori szöszgombóc van a fejem tetején! Más, olcsóbb simító-egyenesítő termékek jobban teljesítettek.

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Nappali Krém

Hélia-D Age Control Bőrfiatalító Nappali Krém
2015. december 3.

Nehéznek és zsírosnak találom, pedig nappali krém. Felkentem, és egy perc múlva úgy néztem ki,mint akit felpofoztak, kipirosodott a bőröm. Még egy óra elteltével sem itta be az arcom, ahogy megérintettem a bőröm, krémes lett a kezem is. Szóval az én bőrömnek így télen, nappalra is sok, éjszakára viszont remek lesz.