koczevi

Regisztráció dátuma: 2013. június 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2017. november 28.

Nagyon szeretem, szép a színe ( a képen látható van nekem) hétköznapra is tökéletes és tartós is. Jó egy 3 fogásos menüt nem bír ki de ezen kívül nekem sokáig fent maradt. És az illat az csodálatos!! Legszívesebben beleharapnék :D Ajakápolónak is nagyon jó.Egyszóval kedvencem lett

Yves Rocher Filces Szemhéjtus

Yves Rocher Filces Szemhéjtus
2017. szeptember 9.

Nagyon szeretem ezt a tust, könnyű vele vonalat húzni, szép a színe is és ami a legjobb hogy tényleg tart 12 órán keresztül, sőt...
De az a baj vele hogy gyorsan fogy pláne ha minden nap használom és emellett még drága is( én eddig mindig valamilyen kuponnal vettem és ezután is csak úgy fogom) ezért csak 4 csillag

Orly Top 2 Bottom Alap- és fedőlakk

Orly Top 2 Bottom Alap- és fedőlakk
2017. szeptember 9.

Nekem bejött, gyorsan szárad és nekem ez a fontos

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2017. szeptember 9.

Szeretem mert tartós, inkább a lenövés látszik mint a kopás. Lassan szárad az igaz és kicsit nehéz felkenni de megéri! Nekem nude színem van és nagyon szeretem

Alverde Kajal Eyeliner

Alverde Kajal Eyeliner
2017. január 7.

Nekem barna szín van meg de nem tartós hamar elkenődik :S Talán ha nagyon kis mennyiségben használom akkor vállalható. Szerencsére nem volt drága, Glamour napokon vettem. Kár hogy nem olvastam el előtte az értékeléseket

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó

Alverde Lidschatten Basis Szemhéjpúder Alapozó
2017. január 7.

Sajnos nem jó, nem lesz tőle tartósabb a smink.De ha már megvettem elhasználom

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2016. június 25.

Már régóta keresek egy szép de nem túl drága natúr palettát.... hát ezzel sem lettem előbb. Nem tartós, röviddel felvitel után már minta nem is sminkeltem volna. Pozitív hogy van hozzá ecset.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2014. november 10.

Zsírosítja a hajam és csúnya az összetevők listája is. Van egy teli flakonnal nálam akinek bejött!

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2014. március 26.

Finom illatú és tápláló sampon. De! Hajmosás után nem lesz könnyed a hajam,olyan mintha elnehezülne. Sokszor marad hajmosás után zsíros a hajam. Nem venném újra.

Update: Egy hónapos használat után kipróbáltam hogy kétszer mosom meg vele a hajam (tehát két léből). És láss csodát sokkal jobb lett a végeredmény! Könnyű és tiszta lett tőle a hajam. Azt hiszem adok neki még egy esélyt és plusz egy csillagot.

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Kondicionáló Zabtejjel
2014. március 9.

Szeretem az illatát és szerintem kellően hidratál. Viszonylag puha lesz tőle a hajvégem.