kókusz90

Regisztráció dátuma: 2012. november 23.
Bőrprobléma: Kombinált

Regisztráció dátuma: 2012. november 23.
Bőrprobléma: Kombinált

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol
2015. május 27.

Ez egy borzasztó sampon! Tényleg hűsít, az igaz, ami semmit sem ér, csak az érzet... Ezen felül iszonyúan szárít. Egy pár alkalom használat után már azt sem tudtam mit pakoljak hajmosás után a hajamra, mert annyira ,,kiszívta"...

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2015. január 4.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Ár érték aranyban szuper, van olyan jó mint a Max Factor ami 2000Ft! Jó az állaga, amit sokáig meg is tart, jó az ecset kialakítása, jól lehet vele lakkozni. 3 színem is van belőle, mindegyik egyformán tartós, szuper színek!

Uriage Isodense Ráncfeltöltő Szérum Érett Bőrre

Uriage Isodense Ráncfeltöltő Szérum Érett Bőrre
2015. január 4.

Az Isofill testvérét sajnos eléggé lepontoztam. :/ Ő sokkal jobb, többet dolgozik, már másnap reggel szép, kipihent, töltöttebb bőrképet eredményez, bő egy hét használat után pedig már tartósan látszik a hatása. Imádom a finom, nagyon kellemes illatát, és a könnyű állagát. Csak azért nem max pontos mert a La Roche Redermic jobb nála...

Uriage Isofill Intenzív Ráncfeltöltő Szérum

Uriage Isofill Intenzív Ráncfeltöltő Szérum
2015. január 4.

Sajnos túl sok jót nem tudok mondani erről a krémről. :( Az árát tekintve szó szerint azt mondom hogy pénzkidobás! Annyi pénzért semmit nem nyújt. Az illatát imádom, de az azért kevés pozitív érv. Nem mondom hogy szó szerint semmit sem dolgozik, de egy sima hidratáló krém hatását tudja... :( Az Isodens testvére legalább ér valamicskét.

Uriage Toléderm Krém

Uriage Toléderm Krém
2014. december 17.

Nagyszerű kis krém, arra amit ígér! Tehát... senki se vegye meg mint ránctalanító!
Egyébként a problémás, kiszáradásra hajlamos, vízhiányos, télen hámlásra, pirosodásra hajlamos bőrömmel csodát tesz! Este nem szoktam sajnálni, és még így sem marad ragacsos érzet utána. Csak üde, piha puha arcbőr, sehol száraz érzet. A ráncok ellen én egy kicsi szérummal együtt használom.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. július 14.

Meg vagyok elégedve ezzel a korrektorral. :) Az árához képest pedig igazán remek! Ezért is kapott 5 csillagot. Szerintem ecsettel sokkal szebben el lehet dolgozni. Felkenve nem matt hanem egészséges fénye van, ami szépen mutat, viszont! Nem árt egy leheletnyi púderrel fixálni, mert a természetes fénye miatt úgy a tartóssága is enyhül. Nagyon szépen elfedi a bőrhibákat, szépen építhető, és az állaga miatt bőrkiegyenlítő tulajdonsága is van. ;) Szem alá viszont szerintem már egy kicsit sűrű...

Tigi Catwalk Curlesque Defining Sampon

Tigi Catwalk Curlesque Defining Sampon
2014. július 13.

Sosem volt még ilyen rossz samponom!! :( Imádom a Tigi termékeket, de ez nekem valami katasztrófa. Egy göndör hajra való sampontól azt várnám, hogy: 1., ápolja és extrák hidratálja az amúgy is száraz hajat 2., segít szép csigágba rendezni. Teszem hozzá hogy ezt is ígéri... Ezzel szemben ami a legjobban elszomorított az az, hogy MÁR 3 havi használat után rettenetesen kiszárította a hajamat! Amikor öblítem le vízzel olyan érzés mintha egy szélviharral dacoló hajat hajlakkal fixáltam volna. :/ Gubancos és rettenetesen száraz... A kisebb problémám az az, hogy semmit nem formáz a tincseimen. Ja, de... Úgy néz ki mint egy felgyújtott szalmakazal. :'( Gondolom ez a szárazság miatt van. Próbálom elhasznszlni, de a sampon után egy nagyon hatásos pakolást rakok rá!
A balzsamha sem egy nagy szám, ez után meg főleg nem elég...

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló
2014. június 24.

Imádtam de elfogyott. Az első gyógyszertárban azt mondták nem gyártják már! Utána kerestem tovább... Minden gyógyszertárat felkerestem a városban, és tényleg nem gyártják, mindenhol utána jártak nekem. :'(

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2014. április 8.

Én azért csak meg vagyok rémülve, hogy kivonják az Astor 24H lapozóját, bár még látom a polcokon... De gondoltam akkor elkezdek keresgélni hasonló alapozó után. Ami azt jelenti: pont passzoló szín, ami világos, köztes, de ha választani kell inkább rózsaszínes picit, nem maszk szerű fedés, jól tolerálható legyen a bőrömnek, plusz pont ha fényvédős!
Na, tehát akkor ott kezdjük hogy nincs benne fényvédő, ami nekem kell egy nappali alapozóba. :/ Alkalminak viszont nem jó, ahhoz gyenge.
Amikor felkentem éreztem, hogy a Catrice sokkal lágyabb, balzsamosabb, viszont sűrűbb alapozó. Az Astor picit púderesebb, és a végeredmény is, de természetes! Ennek egyáltalán nincs púderes hatása, természetes fényű a finishe, ami nekem nem okozna gondot, az tetszik. Az Astor tényleg csak egy leheletnyivel púderesebb.
A fedése is nagyon hasonló, talán az astor egy leheletnyivel erősebb, vagy talán nem is erősebb csak egyenletesebb bőrképed ad.
A mattító hatása illetve a tartóssága, az már nem egy leheletnyivel, hanem egy fokkal rosszabb. :/ Az Astor rajtam egész nap fent maradt, télen púder nélkül is!, most tavasszal pedig púder nélkül használtam és kb 4 óra után raktam rá egy kis púdert, de egész nap bírta. A catrice-t nem is tudom púder nélkül használni, egyből kell rá raknom. Nem is a matt hatás miatt, mert az annyira nem zavar, szeretem ha egészségesnek látszik a bőröm. Ami inkább zavar az az, hogy a sűrűbb, balzsamosabb textúrája miatt ragadósnak érzem utána a bőrömet. :/ Nem nagyon, de még púderrel is érezhető. És ezt nem tolerálja sem a bőröm, sem én. Ha jönnek a melegebb napok pedig bele sem merek gondolni, mennyire fog zavarni még ez a ragacsos érzet. :'(
Sajnos nem ő lesz az Astorom utódja. :( Nem rossz kis alapozó, ennyi pénzért meg főleg, de én inkább szárazabb bőrűeknek ajánlom! Simi-sumi semmilyen napokon elhasználom, amikor nem nagyon ér sem túlzott nap, sem semmi lényeges. :)
A L'Oreal True Match-ot fogom most próbálni. Ha az sem működik, lehet vissza térek nyárra a jó kis 50 faktor közeli, tápláló BB-imhez, az lesz a nyári társam. :)

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2014. március 31.

Ez a Catrice termék is nálam kötött ki. :))) Imádom. Nagyon szépen kialakított a hegye, könnyű használni, egész nap kitartott, estig meg sem mozdult pedig napközben sírtam is, nem keveset. XD Egy picike negatívum hogy lehetne egy kicsit jobban pigmentált, de egy fél csillagot nem tudok levonni, úgyhogy megkapja az 5-öt. :) Kíváncsi vagyok hosszú távon hogy fog szerepni, meddig bírja a hegye illetve a festék benne, majd még jövök. JA... Megvettem az Artdeco filcét is, mert nagyon durván pont egyforma a hegyük és gondoltam kutya legyek ha nem próbálom ki hogy ez miért 1000 Ft, az meg miért 4300 Ft... Úgyhogy majd még jövök! ;)