kokuszmokusz

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2019. december 30.

Imádom! Napi szinten használom, és gyönyörű tőle a bőröm! Tuti hogy újraveszem!!! :)

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2019. december 30.

Nagyon szeretem!
Nyárom is ezt használtam, de most télen mikor rettenetesen kirepedt a szám, 1-2 nap alatt rendbe tette.
Biztos újra fogom venni, imádom a La roche posay termékeket!

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz
2017. április 18.

Borzasztó ez a cucc, teljesen leégtem tőle,és még viszketést is okozott...Biztos nem veszem újra.

Nivea Smooth Sensation Kézápoló Száraz Bőrre

Nivea Smooth Sensation Kézápoló Száraz Bőrre
2016. október 30.

Egyszerűen imádom ezt a kézkrémet, valami fantasztikus az illata, nagyon sokat segített a száraz kezeimen. Tuti hogy újra veszem.

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém
2016. június 21.

Nagyon jó kis cucc! Kis mennyiség is elég durva habot csinál,ahogy már megszokhattuk kék színű,ami "remekül" megszínezi a fogkefét sajnos. :( A mentol mellett érzek még valami más ízt is,ami nagyon tetszik. Tőlem megkapja az 5 csillagot!

Ziaja Tusfürdő Áfonya- és Szamóca Kivonattal

Ziaja Tusfürdő Áfonya- és Szamóca Kivonattal
2016. június 21.

Az illata fogott meg, nagyon kellemes számomra. Az ára is tök jó szerintem, elég híg de jól habzik. Hidratálni nem hidratál,de nem is szárít! Tőlem megkapja az 5 csillagot!

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló

Labello Fruity Shine Watermelon Ajakápoló
2016. június 20.

Én nagyon gyűlölöm ezt a terméket, egyáltalán nincs dinnye illata, sőt nekem inkább uborkára emlékeztet! Borzasztó....nagyon utálom

Isana Hair Professional Oil Care Sampon

Isana Hair Professional Oil Care Sampon
2016. június 8.

Már az ötödik tubussal használom el,és egyszerűen tökéletes...sokáig keresgéltem a megfelelő sampont,hát nem hittem volna hogy ez lesz az! Csomagolása tetszik,illata jó...használat után puha tőle a hajam,és fényes. Rengeteg dicséretet kapok a szép hajam miatt :P Amit ennek a csodának köszönhetek!

Dove Go Fresh Plum & Sakura Tusfürdő

Dove Go Fresh Plum & Sakura Tusfürdő
2016. június 8.

Beleszagoltam,és megtetszett az illata. Viszont fürdés után valami savanykás szagot hagyott a bőrömön,amitől egyszerűen hányingerem lett...sajnos el sem tudtam használni :( kukában landolt...Amúgy krémes,elég jól habzik is....csak büdös :D

Nivea Smooth Sensation Krémes Testápoló Hydra IQ-val

Nivea Smooth Sensation Krémes Testápoló Hydra IQ-val
2016. június 8.

Szeretem ezt a krémet,a mindennapos test,és kézápolásom része lett. Finom puha lesz tőle a bőröm,az illata rajtam elég tartós,ami nem is baj mert imádom.
Hatalmas kiszerelés,sokáig elég. 5*