Kokuszreszelek

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2021. január 27.

Egyszerűen imádom, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrömön. Most fogyott el az első 50ml doboz, de biztos hogy újra fogom venni, és valószínüleg a legnagyobb méretben.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2021. január 27.

Nem vált be, pedig nagyon akartam 😔 nagyon sok kell belőle hogy leszedjen akár egy sima korrektor+ szempillaspirált

Balea Kaktusz Fátyolmaszk

Balea Kaktusz Fátyolmaszk
2020. július 15.

Nagyon finom illata van, jól át van áztatva a maszk, emiatt nagyon jól hűsit is és utána pedig nagyon puha lesz tőle a bőr. Imádom.

Balea Aloe Vera Bodygel 90%

Balea Aloe Vera Bodygel 90%
2020. július 15.

Annyira nem szívódik fel könnyen mint írják. Kicsit ragacsos marad utána a bőr is, de hűsítő hatása viszont tényleg van.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2020. július 15.

Nagyon finom gyümölcsös az illata, sajnos nem elég tartós nekem.

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet
2020. július 15.

Legtökéletesebb illat, annyira finom pont elég édes. Egyetlen hibája hogy nem tartós, persze ez csak egy testpermet, de jó lenne ha tartósabb lenne.

VAPE Derm Herbal Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol

VAPE Derm Herbal Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol
2020. július 15.

Én vagyok a szúnyogok kedvenc étele. Minden nyaram egy szenvedés, főleg ha méghozzá Balaton vagy folyó part közelébe mentem. Most idén mentünk el az első nyaralásunkra a Balatonra és arra vettem meg. Hát nem bántam meg, soha nem volt még ilyen, egy 4 napos nyaralás alatt egyetlen 1x csípett meg egy szúnyog. Nagyon remélem hogy nem csak véletlen műve, hanem tényleg ennek a csoda szernek köszönhető.
Az illata sem irritáló, könnyen elkenhető, imádom. Mostantól csak ezt fogom használni😍

Vape Derm & Dress Szúnyog- és Kullancsriasztó Száraz Aeroszol

Vape Derm & Dress Szúnyog- és Kullancsriasztó Száraz Aeroszol
2020. július 2.

Folytogató szaga van, és még a szunyogokat sem riasztja el....

Avon True Power Stay Alapozó

Avon True Power Stay Alapozó
2020. április 8.

Nekem nagyon tetszik, szépen fedi az arcot, egyenletes lesz tőle a bőröm, kicsit szárítja is, de szerintem ez csak egy kisebb hiba ami ha nem minden napos használatra van, nem is gond annyira. Az illata is nagyon finom, egyáltalán nem tömény, vagy tolakodó. Alig lehet észre venni hogy mőrömön van, annyira könnyű viselni.

Avon Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal

Avon Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal
2020. április 8.

Nekem nem igazán vált be, rossz az állaga, túl tömény, nehéz eldolgozni, és az illata sem a legfinomabb. Nem venném újra