Kokusztej

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Douglas Ultra Matte Foundation Alapozó

Douglas Ultra Matte Foundation Alapozó
2021. február 3.

Ma vettem először és életem legjobb alapozója. Nagyon jó a fedése, szép a színe, jól eldolgozható. (Én szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam.) Zsíros/olajos bőröm van és gyönyörűen mattít. Mivel jó a fedése szép egyenletes arcszínem van tőle. Könnyen pirosodik a bőröm, de elfedi, nem látszik egyáltalán. Fixen újraveszem ha elfogyott.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2021. február 3.

Nagyon nagyon szeretem. Szépen fed, jól pigmentált, könnyen eldolgozható és már kis mennyiség is teszi a dolgát, nem kell belőle nagyon sok. A kis tégely nagyon sokáig elég. Abszolút meg vagyok elégedve, talán a legjobb amit próbáltam. Biztosan újraveszem.

Update: 2021.02.04.
A tégelyben könnyen oxidálódik, sárgásodik és sötétedik a szín, több árnyalatnyit is. A fedése és az állaga miatt továbbra is a legtöbbet használt korrektoraim között van.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2021. február 3.

A szemem alatti ráncokba meg gyűrődésekbe nagyon beleül, hiába használok primer-t és / vagy korrektort alá. A fedése közepes, ha pirosasabb a bőröm az enyhén átüt. Pár órán keresztül tart csak. Nekem olajos/zsíros bőröm van, arra ezt nem ajánlom. A pozitívum az, hogy sokáig elég egy üvegnyi és szép a színe is. Száraz vagy normál bőrön szépen működik. Plusz pozitívum, hogy rengeteg árnyalat van sárgás és rózsaszínes undertone-al is.

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2020. december 2.

Kellemes, semleges illata van. Jó az állaga, nem hagy foltot. Sajnos nagyon izzadásra hajlamos vagyok de ez sokat segített. Nem csodaszer, de jobb mint bármelyik női dezodor amit kipróbáltam.

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajos

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajos
2020. december 2.

Nagyon szeretem. Nagyon szépen lebontja a sminket. Nem kell dörzsölni vagy kínozni a bőrömet. Teljesen leszedi a sminket, nem hagy fent semmit.Annyi hogy utána szappannal lemosom az olajat a bőrömről de utána krémmel hidratálok. A bőröm nagyon szereti és nagyon meg vagyok vele elégedve. Fixen újraveszem.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. december 2.

Szépen rétegezhető, könnyű és jól eldolgozható. A fedése inkább közepes, nem ad full fedést, de a világosabb elszíneződéseket szépen lefedi. A tégelyes párjának jobb a fedése ez egy kicsit könnyebb, ha kivételesen van olyan nap amikor a bőröm vállalhatóbb és nem kell full fedés akkor ezt használom.

Pupa Prime Me Fixáló Púder

Pupa Prime Me Fixáló Púder
2020. december 2.

Nem nehéz, szépen mattra fixál. Loose powder ahogy a képen is látszik de nem ömlik kontrollálhatatlanul belőle. Ha a táskámban van és rázkódik akkor sem jön ki belőle. Pupa made to last alapozóval együtt vettem és szépen működik vele. Nem kell sok belőle hogy fixáljon és nem ad nehéz érzetet sem.

Catrice Strobe To Glow Highlighter Stick

Catrice Strobe To Glow Highlighter Stick
2019. november 10.

Gyönyörű a színe, jól pigmeentált, tartós és szépen el lehet dolgozni. Fixen újra fogom venni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. november 10.

Tökéletes. Gyönyörűen helyrehozta a hidegtől kicserepesedett ajkaimat, tartósan fennmarad, jól hidratál.

Rimmel Glam Eyes Szemhéjpúder

Rimmel Glam Eyes Szemhéjpúder
2019. november 10.

Feketét vettem és ugyan tartós és jól eldolgozható, nem eléggé pigmentált. Az állaga tökéletes, kár hogy a színe az halovány.