komyju

Regisztráció dátuma: 2011. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2014. augusztus 27.

Kanadaban talaltam ra erre a lemosora, egyelore tesztelem. Ar-ertek aranyban jo beruhazas, hatalmas a kiszerelese. Tejes allagu lemoso, es egyaltalan nem szarit, sot, lemosas utan olyan erzest kelt, mintha az ember lanya egyszerre mosta volna le es kremezte volna be valami konnyu kremmel az arcat. Erzekeny (allergias) borre is jo, egyelore nem irrital. A Cethapil hasonlo lemosojahoz kepest tuti ez a nyero, sokkal tisztabb erzest hagy maga utan.

Syoss Repair&Fullness Balzsam

Syoss Repair&Fullness Balzsam
2012. június 17.

Nekem nem vált be. az illatát imádom, de ez pont annyira elég, hogy hajmosás után jó legyen az illata a hajamnak... Sajnos olyan fénytelen és száraz marad a hajam, szállós és színtelen lesz, és elveszíti az egyébként hullámos tartását is - kétszer használtam a samponnal együtt, de mindjárrt másnap kénytelen voltam újramosni egy normál samponnal + hajbalzsammal...

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2011. október 20.

Én rengeteg kézkrémet próbáltam az elmúlt években, mert a krétaportól mindig nagyon száraz a kezem, és a biciklin még a szél is fújja. No, hát ez se sokkal jobb, mint a többi. Amit szeretek benne, az a gyerekkorom naptejére emlékeztető illata. Amit nem, azminden más: hogy nem szívódik be rendesen, enyhén zsíros marad az ember keze tőle. És persze egy-két kézmosásnál ez se bírja tovább..., és amilyen kicsi, olyan drága. Összességében egy dove krém sokkal jobb ár/érték arányt képvisel.

Oxycort

Oxycort
2011. szeptember 12.

Az allergiám miatt gyakran keletkeznek kis pici hólyagocskák az arcomon, melyek kipukkadva könnyen gennyes pici sebbe mennek át. Csodaszer az oxycort, ha már semmi nem segít: egy éjszaka alatt leszárítja a gennyesedő sebeket, és másnap már szépen gyógyulásnak indulnak. Bármilyen más sebre is ajánlom. Csak receptre kapható.

Eucerin Hydro Balance Arckrém

Eucerin Hydro Balance Arckrém
2011. július 22.

teljesen illatszermentes, könnyen beszívódó krém. Szeretem, nem okoz allergiás reakciótkönnyű, vizes állagú, nyáron is ajánlom.

RoC Hydra+Bio Active Antioxidant SPF15

RoC Hydra+Bio Active Antioxidant SPF15
2011. július 6.

Nem szerettem meg, az allergiateszt ellenére, időnként felhólyagosodik a bőröm tőle.
Az illata közepesen kellemes, és nem érzem elég könnyűnek. Nyárra legalábbis nem szeretem használni.

Nivea Pure & Natural Kézkrém

Nivea Pure & Natural Kézkrém
2011. július 6.

Kellemes az illata, finom, könnyű krém. A beszívódás egy érdekes kérdés, utólag kicsit zsíros érzetet hagy maga után, enyhe filmszerű réteget hagy a kezemen, és a nagyon kiszáradt részeken épp emiatt semmit nem ér. Azért nem rosszabb a hasonló kategóriás dm-es krémeknél. Hasonló száraz kézre a dove kellemesebb.

Colgate Sensitive Pro-Relief Fogkrém

Colgate Sensitive Pro-Relief Fogkrém
2011. április 24.

Anyukám évek óta fogínygyulladással küzd, és a mindenféle, Németországból hozatott fogkrém után végre egy magyar, aránylag olcsó fogkrém, amiben van Titanium Dioxide. Sajnos a másik fontos összetevő, Zinc citrate, nem található benne.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2011. április 24.

Tényleg drága kissé, de beválik. A Nivea hasonló termékének illatát még jobban szeretem.

Sensodyne Pronamel Whitening Fogkrém

Sensodyne Pronamel Whitening Fogkrém
2011. április 24.

Nem rossz. A Sensodyne-k közül a legkevésbé habzik, ezért én mindig kétszer annyit használok belőle, mint kéne. Tényleg nincs túl mentolos íze.