korang.csilla

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

REN Clean Skincare Flash Hydro-Boost Instant Plumping Emulsion

REN Clean Skincare Flash Hydro-Boost Instant Plumping Emulsion
2019. január 18.

Már 13.900,-ft az ára, épp ma vettem a Tinamuban :)

DADO SENS ProBalance Soothing Body Balm

DADO SENS ProBalance Soothing Body Balm
2017. február 28.

Ma voltam a Müllerben, az ára jelenleg 4.435.-ft

Dado Sens ExtroDerm Skin Balm

Dado Sens ExtroDerm Skin Balm
2017. február 28.

Az ára sajnos már 5.920.-ft lett.

Giorgio Armani UV Master Primer SPF40 / PA+++

Giorgio Armani UV Master Primer SPF40 / PA+++
2017. február 19.

Sziasztok! 3 hete vettem ezt a primert. Már 3 éve giorgio armani luminous silk alapozót használok, és 100%-osan meg vagyok vele elégedve. Életem legtökéletesebb alapozója, pedig 9 féle alapozót használtam (dior, estée lauder, chanel, clinique, bobbi brown, mac...) A bőröm vízhiányos, és a szemem alatt már látszódnak a szarkalábak, bár ez a koromból kifolyólag (45) várható is volt. Egy dolog van amiről mindig elfeledkeztem, az a fényvédelem. 3 hete bementem a Mammut 2-be a szokásos giorgio armani sminkeshez (Gyuszi) aki anno az alapozó kiválasztásában is segített. Ő ajánlotta a fenti primert, mivel, egyrészt 40-es fényvédő van benne, másrészt az arcbőröm napközben azért beszívja néhány helyen az alapozót a dehidratált bőrömnek köszönhetően. Most sminkelésnél felteszem a szokásos arcszérumot, majd a nappali krémem, és arra viszem fel a primert majd az alapozót. Egyáltalán nem úgy tűnik, mintha egy kiló vakolat lenne rajtam, sőt, épp ellenkezőleg, nagyon is természetesnek tűnik az arcom, ezt sokan meg is említették. A primert imádom, mert feltölti a ráncokat, és bár fényesnek tűnik maga a primer, az alapozó felvitele után ez nem látszik, viszont nagyon szép és egyenletes tőle a bőröm, és nem kell napközben rákennem + alapozót, de mint említettem a legfontosabb tényező számomra most a fényvédelem volt, mindezt csak tetézte a többi pozitív tulajdonsága. Merem bárkinek ajánlani, de mindenképpen érdemes az armani sminkesét megkérdezni, mert a primerből is kétféle kapható,és ő megtudja ítélni számodra melyik a jobb.

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2016. január 30.

43 éves vagyok és vízhiányos a bőröm. Az elmúlt évek alatt használt alapozóim: 2 évig Bobbi Brown bb krém, előtte 2 év Bobbi brown másfajta alapozók, előtte Dior Star és Chanel Vitalumiére. 4 hónappal ezelőtt bementem a Mammut 2 Douglasbe, ahol van Giorgio Armani. Megkértem a sminkes lányt, hogy - bár egy másik Giorgio Armani alapozót szerettem volna kipróbálni - de segítsen választani. Elmondtam neki a bőröm típusát és a korom, mert gondolom ez is sokat számít a kiválasztásnál. Ő a Luminous Silket találta megfelelőnek,és abból is az 5-ös színt. 4 hónapja használom minden nap, és tökéletes az arcomnak. Az alapozó utáni púderről le is mondtam, mert felesleges, annyira szép így is tőle az arcom. Egész nap rajtam van, és nem húzódik, nem szárad a vízhiányos bőröm. Úgy érzem nem fogok mást választani, számomra ez a legtökéletesebb, esetleg a nyáron egy színnel sötétebbet, arra az esetre ha a nap megkapna. :) Love forever <3

Guinot Age Logic Cellulaire

Guinot Age Logic Cellulaire
2015. december 29.

Sziasztok! 43 éves vagyok és őszintén szólva nem igazán jártam kozmetikushoz, amíg meg nem ismertem a Guinot kozmetikát a Dózsa György úton. kb. 7 éve kezdtem el járni oda, és akkor tudtam meg, hogy vízhiányos a bőröm. Egyébként fehér bőröm van, szőke vagyok, és sokat vagyok a napon a munkám révén, így a szemem körül elég hamar előjöttek a ráncok. Amióta guinot kezelésekre járok a szalonba (Guinot Hydradermie Luxury kezelés, és mezoterápia) azóta bárkivel találkozok, csak bámulnak, és azt mondják, hogy 10 évet simán letagadhatok. Én nagyon szeretem a termékeket is. (előtte használtam avont, lorealt, chanelt, cliniquet, de semmi változás) ezektől a termékektől és a kezeléstől teljesen megváltozott az arcbőröm. Nem száraz, nem viszket, és feszes :) Őszintén ajánlani tudom bárkinek. :)

2014. április 3.

Sziasztok! Ha van valami ami a legfontosabb számomra, az a hajam. Bármit megteszek azért, hogy mindig szép, egészséges és friss legyen. Hajolajból is próbáltam már sok félét. Amit szerettem, az a kerastase és az alfaparf hajolaja, de kb. 1 hónapja ajánlotta az eladó hölgy a yellow bloom argánolajat. Pár hónappal ezelőtt már próbáltam egy argánolajat, de nekem nem vált be. Sem az illata, sem a tulajdonsága. Amióta ezt használom, azóta viszont még szebb lett a hajam, és az illatától nem tudok betelni, amit legfőképp a barátom emleget folyton :) Én naponta mosok hajat, mivel sportolok, és soha nem tudnék kimenni úgy az utcára, hogy nem friss és ápolt a hajam. Hajmosás után, törülközőszáraz hajra viszem fel, kihagyva a haj tövét, és miután megszáradt, még egyszer a kezembe egy apró kis adagot téve, végigsimítom vele a hajam. Gyönyörű fényes és ápolt lesz tőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom, biztosan nem fogok más hajolajra áttérni.

2014. április 3.