Kormosmerci

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Instacare Lipstick

Essence Instacare Lipstick
2019. augusztus 1.

Két árnyalatban van meg. Az egyik a sötétebb barna (a színkódos matricát már leszedtem róla, mert barátnőmnek is van egy ugyan ilyen), a másik a 05-ös sweet poison burgundis árnyalat. Nagyon kényelmes viselet és imádom a színeit, azt sajnálom, hogy nincs még több szín belőle. Száraz ajkakra kell kenni és akkor nem foltos. Szépen terül, kellemesen pigmentált színe van. Imádom!

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs
2019. augusztus 1.

A bite me if you can árnyalatot vettem meg, egy leárazás során, de szerintem szörnyű. A színe nagyon szép, jól fed és szépen csillog, nem ragad. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel az első öt percben, a szám körüli redőkbe folyik a termék. Nagyon sajnálom, mivel jó véleményeket olvastam róla és imádom ezt a vörös árnyalatot, de nem tudok mit kezdeni az elfolyással. A szájceruza sem akadály neki, pedig 25 évesen, nincsenek erős ráncai egy nőnek, főleg, hogy nem szoláriumozok.

Mayam AHA Tejsav 80%

Mayam AHA Tejsav 80%
2019. április 2.

Nagyon jól eloszlik a géles alapú keverékben. Én úgy használom, hogy először az alfa-emulgeálót kétfajta olajjal elkeverem és úgy a tejsavat. Aknes a bőröm és mivel 10%-os arányban is használom, beállított pH-val, egyáltalán nem hámlaszt durván, de segít tisztulni a bőrömnek. Azóta, hogy a saját krémem használom, rengeteget javult a bőröm szerkezete.

Mayam Levendulavíz (Bio)

Mayam Levendulavíz (Bio)
2019. április 2.

Csecsemő köldökcsonkjára használtam szárító, gyulladáscsökkentő, tisztító hatása miatt. Szépen gyógyult mellette. Volt, hogy azt gondoltam már rendben van a csonk és nem használtam és visszagyulladt, de ez gyorsan segített a problémán. Minden pelenkázáskor használtam és hintőport nem. Néha egy kis alkoholt, de az nagyon szárította a hasán is a bőrt. Ez kíméletes, habár valaki érzékeny lehet rá. Ez egyénfüggő, nagy bajt nem tud okozni.

Mayam Olasz Szalmagyopár Víz

Mayam Olasz Szalmagyopár Víz
2019. április 2.

Erős, gyógynövényes illata van. Hígítva nem zavaró. Arcbőrön használva, a könnyem száradó bőröm is jól tolerálja. Tonikként használom szalicilsavval, forraltvízzel. Puhább lesz a bőröm és valóban rengeteget segít. Gyerek bőrére is raktam már és nem allergizál.

Mayam Bio Aloe Vera Gél

Mayam Bio Aloe Vera Gél
2019. április 2.

Sokan írják, hogy nem gél. Valóban nem, de, ha elolvasták volna a leírást, akkor még a megrendelése előtt megtudták volna, hogy miért gél...A boltban pedig fel lehet rázni....
Én arckrémet készítettem belőle az alfa-emulgeáló és xantán gumi segítségével. Ezek a bio termékekben megengedett összetevők és segédanyagok, ezért forgalmazza a mayam. Olyan krémet sikerült készítenem belőle, ami végre használ az én zsíros, száraz, érzékeny, pattanásosodásra hajlamos, vízhiányos bőrömnek. De kisfiam, mikor megégette a kezét is jó szolgálatot tett. Gyorsan elmulasztotta a fájdalmát.

Mayam Panthenol (B5 Provitamin)

Mayam Panthenol (B5 Provitamin)
2019. április 2.

Magában, bőrre felvinni nem ajánlatos, mert nagyon ragacsos az állaga. Krémbe keverve sem mindegy arány, mivel nehezebben szívódik be, mint a Mayam olajok. Hajpakolásba bármilyen mennyiségbe tehető, öblítés után semmilyen utóérzetet nem hagy. Egyébként én újszülött csecsemő bőrére használtam úgy, a Mayam Shea-vajába kentem, plusz bele egy kis Jojoba-olaj. Amíg ezt használtam, a gyerek bőre, egyszer sem sebesedett ki. Mikor elfogyott és megnőtt kicsit a gyerek, egy drogériás vegán készítmény, nem bizonyult elégnek a bőrére és kicsípte a kaka. Mayam, egy csoda vagy! Hálás vagyok a létezésedért!

Mayam BHA Természetes Szalicilsav

Mayam BHA Természetes Szalicilsav
2019. április 2.

Arctonikot készítettem tiszta víz, szalmagyopár és szalicil-sav keverékéből. Segít lelohasztani a gyulladást. Ugyan a menstruációm előtt kijön egy-egy, de sokat segít az én kényes bőrömön. Nem szárít, ami az én kevert bőrömnek nagyon fontos!

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal
2019. április 2.

Több mint egy éve használom a pakolást. Eddig ez vált be a legjobban. A töredezett hajvégeimet is egybe tartja, ráadásul az első három napban nem száll a hajam. (Hetente egyszer mosom.) Jól rendberakta, miután egy évet festve volt és rendszeresen vasalva, aztán terhesség és hajhullás. Ezután kellett neki teljes gőzzel dolgoznia. Most nincs igénybe véve, a heti egyszeri szárításon kívül. Selymes, puha, egészséges a hajam tőle. Egyébként kényes, vékonyszálú erősen töredező a hajam. A balzsam használata óta vastagodtak a szálak.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. április 2.

A kisebb csomagolásban vettem néhány éve. Használtam három hónapot. (Egy doboz, egy hónap) Nyáron használtam, de semmi eredménye nem volt. Abban az időben gyakran jártam tóra. Észrevettem, hogy úszás után, teljesen leázott a hajamról a pakolás, nyoma sem maradt. A hajam utána száraz és sprőd lett. Olcsó, de nem is éri megvenni.