Kornelia14

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Zara Line It Up! Szájkontúrceruza

Zara Line It Up! Szájkontúrceruza
2021. február 12.

Ár érték arányban remek termék. A ceruza kellően krémes állagú ezért könnyű felvinni, ennek ellenére meglepően tartós és gazdagon pigmentált. Zara akció keretén belül szájfénnyel együtt vettem és azzal együtt is használtam. Egy teljes vacsora alatt rajtam volt és a ceruza vonalai szinte semmit sem koptak.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés
2018. augusztus 9.

A samponjával együtt alkalmaztam, de sajnos nekem nem váltott ki semmilyen hatást. Az illata nem valami jó. A pipetta és a kivitel az egyetlen számomra értékelhető dolog.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. augusztus 9.

Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig a pipettás erősítővel együtt alkalmaztam. Az illata nagyon gyógynövényes, kicsit már már nekem szúrós szagú. Nehezen habzik fel. Viszont a pumpás üveg miatt jól adagolható. Ami még pozitívum, hogy nem tartalmaz szilikont és parabént, ami számomra nagy előny, ezért kapott 2 *-ot.

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse
2018. augusztus 9.

Valóban jó kis önbarnító, nem okoz irritációt, szépen eldolgozható, nem hagy foltot (a ruhán sem!) viszonylag tartós, azonban ezért az árért többet vártam tőle. Ha már önbarnító akkor inkább Vichy Ideal Soleil.

Vichy Idéal Soleil Önbarnító Tej Arcra és Testre

Vichy Idéal Soleil Önbarnító Tej Arcra és Testre
2018. augusztus 9.

Már a második tubust használom, nekem bevált. Szépen egyenletesen oszlik el a bőrön, viszonylag tartós. A létrejött bőrszín is nagyon közel áll a természetes barnasághoz, igaz azért ő is hozza azt a jól megszokott enyhén sárgás bőrszínt. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele. Előtte tettem egy próbát a külföldi oldalakon nagyra tartott St. Tropez-el is igaz az hab állagú volt, de valahogy mégsem lehetett vele ilyen szépen dolgozni. Ha a kettő közül választok nekem ez a befutó.

Orly Sec 'n Dry Körömlakkszárító Szérum

Orly Sec 'n Dry Körömlakkszárító Szérum
2018. augusztus 9.

Beváltotta az ígéreteket, valóban működik nedves lakkon is és irtó gyorsan szárad. (persze azért van amivel együtt alkalmazva sem képes csodát tenni, de ezt inkább a másik körömlakknak tudom be) Rengeteg időt takarítok meg azzal, hogy az este lefekvés előtt felkent lakkot reggel a rohanásban nem kell sűrű átkozódások közepette újrakennem. Biztos újra fogom vásárolni a terméket.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2018. augusztus 9.

Hatalmas csalódás volt ez a lakk. Bár a színe gyönyörű és ha egyszer képes megkötni akkor egész tartósnak is mondható, viszont ami a száradási idejét illeti az kritikán aluli. Van hogy 2 órával később is még lemorzsolódik a szín pedig Orly Sec´n Dry - gyors mélyszárítót is használok fedőként.

Lanvin Me

Lanvin Me
2018. augusztus 9.

Nekem abszolút kedvenc illatok egyike. Igaz, valóban kissé maszkulin és karcos az elején, de ezt követően virágosba fordul (leginkább friss fehér virágokat érzek). A zöld illatok közé sorolnám leginkább némi fűszeres beütéssel.

ColourPop Supershock Highlighter

ColourPop Supershock Highlighter
2018. augusztus 9.

A Wisp árnyalatot használom NC20-as bőrtípussal jól passzol, természetes hatást kelt. Nem látszódnak apróbb szemcsék ami kifejezetten pozitív. Könnyű eldolgozni és viszonylag tartós.

MAC Select Moisturecover Korrektor

MAC Select Moisturecover Korrektor
2018. augusztus 8.

Szinte teljesen hatástalan, nem lehet vele elfedni az apróbb bőrhibákat. Ha fixálom akkor sem marad a helyén. Pénzkidobás volt.