kova

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio
2018. június 4.

Ó te jó ég!:) Csoda! Ez az illat valami mennyei, friss fuvalatt, erett zamatos fuge es a lengedezo fugefa. Ebben minden benne van, amit a nyarban szeretek, csak ámulok és bámulok. Hozzá hasonlót még sosem éreztem. Remélem sokáig velem marad!

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. március 12.

Nekem eddig nagyon tetszik, ez az a kefe, amit nagyon szeretek, mert dúsít és a hosszabb sörték szétválasztanak. Egy lépésben tudja azt, amit pl a Colossallal több újrakenés után érek el. Nagyon szépen dúsít, nagyon meg vagyok elégedve. Ha nem pereg, akkor ő lesz a kedvenc:)

Update: sajnos nagyon hamar elfogy és a végefelé pereg picit, de amúgy is elég gyakran cserélem a spirálokat, így ez nem von le nekem semmit az értékéből. A keféje még mindig kedvenc:)

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál
2018. január 12.

Update: nem tudom mi tortent, de egy baja lett: pereg, de valami rettenetesen!!! Voros lett tole a szemem, a darabkak a kontaktlencsere tapadtak, el nem tudom mondani, mennyire kinlodtam vele... ha ez nem lenne, tokeletes spiral lenne, de igy azonnal mennie kellett:( 2 csillag, de csak mert az elejen iszonyatosan jo volt.

Akciósan vettem meg, nem túl folyós, hajlított hagyományos kefés spirált kerestem. Nagyon tetszik, szépen építhető, tartós. Nem pereg, legalább is eddig. Könnyen lemosható, nem kell dörzsölni, Bioderma micellással simán lejön. Ami bajom van, de úgy általában, hogy lehet, hogy már bontott volt, mert elég nehéz eldönteni, hogy kinyitogatták-e.. Jó lenne, ha fóliázva lennének!

Moschino So Real Cheap & Chic EDT

Moschino So Real Cheap & Chic EDT
2017. december 14.

Az eleje zseniális, isteni finom grapefruit, annyira tetszik! Aztan elkezd valamire emlekeztetni, sajnos nem tudom mire, de fincsi! Az eleje miatt nalam 5*!!

Pupa Üveg Hatású Fedőlakk

Pupa Üveg Hatású Fedőlakk
2017. július 24.

Gondoltam kipróbálom, bár már van egy jól bejáratott fedőlakkom. Azt kell mondjam, hogy ez is van olyan jó és könnyebben kenhető, gyorsan szárad, a fénye csodálatos és nagyon tartóssá tesz bármely lakkot. Nem bántam meg, hogy tettem vele egy próbát, lehetséges, hogy ez fogom vásárolni a másik helyett, mert az hajlamos volt idő előtt beszáradni.

Update: levettem két csillagot, egyrészt azért, mert ez is idő előtt beszárad és nyúlóssá válik, szálasodik, másrészt pedig az üveg harmada kinyerhetetlen belőle... Amúgy nagyon szeretem, mert iszonyat tartós, és gyönyörű a fénye, de sajnos ez az állapot nem tart sokáig...

Higeen Cotton Comfort Deo Roll-On

Higeen Cotton Comfort Deo Roll-On
2017. július 24.

Nemrég vettem egy DDA-ban. Gondoltam, ha olyan jók a kézfertőtlenítők terén, biztos dezodorként is beválik. Több illatban elérhető, én ezt választottam, mert akkor ez tetszett a legjobban. Most használat közben nekem Escada nyári parfümökre emlékeztető illata van, kellemes és tartós. A hatása tökéletes, még párás meleg időben is. Külön tetszik, hogy a golyó nem olyan nagy benne, és nem folyik ki a dezodor mértéktelenül mellette. A kiszerelése szintén nagyon gazdaságos, hiszen 75 ml-es. Nekem nagyon bevált:) Azt sajnálom, hogy máshol még nem láttam, így nem biztos, hogy mindig el fogok menni abba a boltba csak ezért.

Borotalco Invisible Golyós Dezodor

Borotalco Invisible Golyós Dezodor
2017. július 17.

Nem lenne ez rossz, az illata szerintem nem rossz, frissítő, nem olyan lehengerlő, mint az original. Hatása nem tökéletes, de a legnagyobb baj az, hogy viszketek tőle. Ja és nekem nagyon hamar fogy, rengeteget enged felkenni a golyó...

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor
2017. július 4.

Szódabikarbónával bekeverve használtam, nekem pont az illata nagyon kellemes és tartós is. A hatása így tökéletes volt, szóval egyszer majd, ha elfogynak a sorba állított dezodorok, lehet, hogy visszatérek hozzá.

Borotalco White Deo Spray

Borotalco White Deo Spray
2017. július 4.

Nekem a dezodoráló hatásával semmi bajom, sokkal inkább zavar, hogy rettentően porol, nagyon kell taktikázni, hogy ne tüdőzzem le, ezért muszáj pontot levonnom sajnos. Illata egy idő után unalmas tud lenni, de nem annyira mindent átütő púderillat, mint az original változat. Alapvetően ha nem porolna, sokkal jobb lenne.

Garnier Mineral Tiszta Frissesség Alumíniummentes Deo Spray

Garnier Mineral Tiszta Frissesség Alumíniummentes Deo Spray
2017. április 16.

Nagyon kellemes és friss illata van. Nekem még használ is, jó, egy kis izzadás van, de nem is ennek a meggátolása a dolga, hanem az izzadtságszagé, amit viszont remekül meg is tesz. Jó, volt olyan pörgős nap, amikor a reggeli fújás késő estére már picit hatását vesztette, de ez alus deokkal is simán előfordult. Ha elfogy, a golyós változatát fogom kipróbálni, de ha az nem jön be, visszatérek ehhez:)