kovacs.zsuzskacs

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. április 12.

csatlakozom az előttem szólóhoz, 1500-ért megéri, 3000-ért viszont vannak sokkal jobbak is. (Pl MaxFactor Clump Defy, False Lash Effekt)
Pozitívum: tényleg nagyon fekete színt varázsol és gyönyörűen hosszabbít
Negatívum: túl sok festék kerül a kefére, a pillák könnyen összeragadnak.

én gyakran használok több spirált is egyszerre, ezzel a módszerrel nagyon látványos lett a végeredmény. egy réteg miss manga, egy réteg false lash effect és váó.

Eucerin DermoDENSIFYER Bőrtömörséget Regeneráló Nappali Arckrém

Eucerin DermoDENSIFYER Bőrtömörséget Regeneráló Nappali Arckrém
2013. március 9.

imádom, szuper, tényleg "feltölt", teljesen megéri az árát, az illata is kellemes, egyáltalán nincs irritáció. favorit!
(az éjszakai tesója viszont nekem túl tömény)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. március 9.

negyedik bb krémem eddig. az első a legelső garnier bb volt, a második az olajmentes garnier, aztán egy óriási baklövés a nivea bb-jével és most úgy tűnik, a helia lesz a kedvenc ezek közül. árban verhetetlen, gyönyörűen mattít és egységesíti a bőrszínem, a fedése hát nem az igazi, de egy kis korrektorozással igazán klassz és szép végeredményt lehet vele kihozni. nekem abszolút nem "kukacosodik", tényleg hamar szárad, de ez a niveánál sem volt másképp, amiben az egyetlen pozitívum a tipikus niveás illat volt.
szóval a helia a dm-es rossmanos kínálatban azért üti a többi bb-t.
csak azért 4 csillag, mert még kivárom, hogy hosszabb távon hogy teljesít, sebgyógyítós- pattanáskezelős tulajdonságokban mit mutat.
(szívesen próbálnék koreait is, de nem szeretnék rendelni, és nem tudom hogyan vásárolhatnék anélkül :S)

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2013. március 9.

voltak fenntartásaim, mert nekem eddig a maxfactor spirálok nem váltak be, nade ez valami szuper! eeredetileg barna spirált kerestem, és a dm-ben ez volt az egyetlen. előtte már ódákat olvastam a false lash effectről, és csak igazolni tudom. nem bántam meg, hogy barna színben vettem, mert annyira gyönyörűen természetes marad, és sokkal jobban kiemeli a zöldes szemem mint egy fekete spirál, gyönyörűen hosszabbít, a dúsítása nem az igazi, de bakker, ez sem érdekel, olyan pillákat varázsol! kicsit csomósodik, de ez lehet, hogy azrt van mert néha elragadtatom magam és 2nél több réteget kenek fel.
Amit előtte hasonlóan imádtam az a Rimmel Lash Accelerator volt, az is műszempillahatást produkált, bár a szempilláim szerintem nem nőttek tőle semennyit sem. ez a két spirál, no meg a sima Loreal Lash Architect a három kedvenc! (nyilván kiütné őket a Lancome Hypnose, de arra nincs keret)

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2013. március 9.

próbáltam már az essence szemöldökszettjét, és volt egy lorealos színező porom is. ez eddig a legjobb, bár a doboz nekem is szinte azonnal széthullott, letört a tükrös részecske. az ecsetet szerettem, de vhol eltűnt, most az essence eyelineres ferde tus-ecsetét használom hozzá, az tökéletes. lehetne tartósabb is, a nap végére már csak foltokban marad fent, de ez nyilván a bőröm zsírossága miatt is így van. van vmi tippetek, hogyan tehetném tartósabbá?

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2013. március 9.

az egyik külföldi barátnőm nálam felejtette a már majdnem kiürült üvegcsét, és kísértésbe estem. bevallom, egyáltalán nem szimpik a celeb parfümök, eddig egyetlen ilyet sem használtam, mert valahogy nem hitelesek nekem.

Az édes, "forró" illatvilág szintén távol áll tőlem, sosem szagoltam volna bele, ha nem hagyja nálam a leányzó. De mégis.. van valami benne, ami függőséget okozott nálam, pedig sosem használtam ilyen édes illatot. Annyira fülledt és szexi, szuperül eltalálták azt a határvonalat, ahol még nem fullasztóan édes, és üde tud maradni, azon kaptam magam, hogy egy nap többször is bele kell szagolnom. ez pedig nálam a jó parfüm ismérve. a heat rush talán nem az én ízlésem, de egyszerűen megbabonázott, újra és újra érezni szeretném. röhögök magamon, ahogy napjában többször odaosonok az üvegcséhez és átszellemülten szaglászom, tényleg vicces, magamon pedig még jobban tetszik. ízlésesen szexi, nem akar túlzásokba esni, mégis figyelemfelkeltő.
Örülök, hogy beleolvastam a kommentekbe, mert látom, hogy ez a spray változat tartósságban felér a parfümmel, így tuti beszerezek egyet. egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy egy sima sprayhez képest egészen tartós :)

Replay Your Fragrance Refresh EDT

Replay Your Fragrance Refresh EDT
2013. március 9.

háááááát. kettős érzés. nyárias, könnyű, és elsőre megtetszett. aztán most meg tudtam szerezni nagyon jutányos áron, de valahogy nem találom azokat a jellegzetes jegyeket, amik első szaglásra megfogtak. még nem viseltem magamon, de biztosan teszek egy próbát május körül. érdekes, hogy az összetevők között málna és eper is szerepel, én ezt abszolút nem éreztem ki, de talán még nem ismertük meg egymást eléggé. eredeti áron is szemezgettem vele, szerintem van annyira eltalált és különleges illat, hogy megérje.

Esprit Celebration Happy Vibes For Her

Esprit Celebration Happy Vibes For Her
2013. március 9.

fincsi kis tavaszi illat, nem túl tartós, de ez nem is baj. akciósan, szuper áron jutottam hozzá, így biztosan el fogom majd használni. eredeti áron ebben a kategóriában már nem ezt választanám, sokkal inkább egy régebbi mexxet, mondjuk a high fly-t.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2013. március 9.

olvasgattam a hozzászólásokat, és részben egyet kell értenem, ez az illat önmagában nem egy óriási megfejtés. de. ha passzol hozzád és a bőrödhöz, olyan finom és különleges tud lenni, hogy lehetetlen nem felfigyelni rá. én már kb 6 éve vissza-visszatérek hozzá, és minden alkalommal megállapítom, nem találok nála jobban hozzám illőt. rajtam (mások elmondása szerint) végtelenül vidám egy picikét kacér is, igazán jellegzetes. lehet, hogy valóban akkora tömeg használja már, de én még soha nem éreztem egyetlen emberen sem olyannak, mint magamon. két éve az egyik barátnőm annyira beleszeretett rajtam az illatba, hogy ő is beszerzett magának egyet. amíg rajtam egy elképesztően lédús gyümölcsös illatnak hat, addig rajta inkább savanykás frissesség, egy amolyan "esőerdő" illattá válik. de volt már olyan is, hogy egy másik ismerősöm fújta be magát vele, és rajta annyira mű és erőltetett volt, hogy ordított róla. kétségtelen, hogy a be delicious karaktere a vidám, kicsit bolondos, nyári vadócoknak áll igazán jól. <3