kovacsanett43

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Mineral Protection 6 Floral Fresh Golyós Dezodor

Garnier Mineral Protection 6 Floral Fresh Golyós Dezodor
2022. augusztus 7.

Nekem ez most megváltás volt. Várandós vagyok, minden illattól, amelyeket eddig szerettem, egyszerűen rosszul vagyok, a hormonális változások miatt meg sokkal jobban izzadok, a szagom is más, de a dezodorok szagától meg ugye rosszul vagyok, az illatmentesek nem hatékonyak, szóval szenvedek nagyon, na. 🤣 Le volt árazva, gondoltam, kipróbálom, már vagy a nyolcadik deot vettem meg az utóbbi 2 hónapban, még egy már mit számít, de ez végre jó! Nem irritál, kellemesnek érzem az illatát, nagyon melegben is száraz a hónaljam, és nap végére sincs szagom.

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme

Babydream Extra Sensitive Gesichtscreme
2022. augusztus 7.

Sokféle árkategóriajú hidratálót próbáltam, de egyiktől sem estem hanyatt, így gondoltam, beszerzek egy olcsóbb, de jó összetételű krémet, legrosszabb esetben elkenem kézre. Tény, hogy zsíros. Nekem alapvetően kombinált a bőröm, de ez a töménysége ellenére jolly joker. Nagyon szép, puha, ruganyos tőle a bőröm. Éjszakára használom, nyáron a 40 fokban fényvédő alá nem kenem, igaz, akkor nappalra nem is használok semmilyen hidratálót, ha olyan meleg van. Általában a könnyedebb krémek hiába jók állagra, nem igazán érzem, hogy valóban hidratálnának, ennél nincs ilyen gondom. Tényleg nagyon elégedett vagyok vele, hidegebb időben valószínűleg nappalra sem lesz sok.

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor
2022. július 12.

Most így a szülés előtt egy hónappal valami megmagyarázhatatlan okból konkrétan mindentől büdös vagyok, pedig eddig én aztán bármit kentem, semmitől nem volt szagom, de most egyszerűen megbolondulok. 😅 Na meg attól is, hogy már a negyedik dezodort próbálom az elmúlt 2 hétben, és ha hatásos is, nem bírom az illatukat pár használat után, egyből hányingerem lesz MINDENTŐL. 😂 Próbáltam más illatmenteset, de azok nem tüntették el a hónaljszagot. Na ez végre bejött, imába foglalom a nevét annak, aki ezt legyártatta , hatásos is, mégsincs semmi mellékillat. Jelenleg életmentő.

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál
2022. június 13.

Az extreme black verzió van meg. Hatása átlagos, nem annyira jön be ez a kefe, vagy csak bénázok, nem tudom, de nem hozza a műszempilla hatást, amiben mindig reménykedem egy spirálnál. :) Kicsit sok a festék, amit felvesz , ami miatt viszont mégis újravenném az az, hogy nem vízálló, de nem mászik el sehova melegben sem, ha alákenem a fényvédőt, a hidratálót, az alapozót, akkor sem, viszont olyan a formula, hogy sima vízzel is gond nélkül lejön, hát az nagyon durva. :D Nem kell dörzsölni, szenvedni, mire lejön. Napközben nem potyog, nem kendődik.

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2022. június 10.

Pocakomra vettem, nem tudom, a terhességi striákat és a bőrrepedést mennyire fogja megelőzni, majd frissítem nemsokára. :D Mindenesetre nagyon szuper, igazi kis multifunkciós olaj, nagy melegben, ha szoknyában vagyok, a belső combomra is kenem, így nem dörzsölődik és pirosodik ki. A lábamra is isteni, habkő után ha ezzel bekenem, nem engedi kiszáradni, sokkal jobb, mint bármelyik lábkrém. Dupla sminklemosás első lépéseként is kiválóan bevált, jobban, mint az olajos micellás vizek.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2022. június 10.

Dupla lemosás első lépéséhez vettem. A rózsaszín verzióját többször vásároltam újra, gondoltam, kipróbálom ezt az olajos formulát, mivel mostanában több sminket használok. Nem vagyok tőle elájulva, elég nehezen távolítja el az alapozót és a szemhéjfestéket is, a vízálló spirálról nem is beszélve. Elég sok kell belőle, mire leszed mindent, ráadásul nagyon csípi a szemem és szárítja is a szemkörnyékemet. Vettem egy mezei Rossmann sajátmárkás babaolajat kb. 800 ft-ért (nem sminklemosásra, de kipróbáltam arra is), az simán kenterbe veri, persze azt is dupla lemosás első fázisaként használom. Nekem nem jött be.

Cien Körömlakk

Cien Körömlakk
2022. június 2.

Barátnőm tanácsára próbáltam ki, azóta három árnyalatot is beszereztem. Szerintem nekem még nem volt ilyen tartós körömlakkom sosem. :D Szépek a színek, bár én csak pirosra, bordóra vagy rózsaszínre festem, ezek a színek megtalálhatók a kínálatban. Tartós, olcsó, jó az ecset, abszolút megéri.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2022. június 2.

Hamvas platinaszőkére festettem évekig a hajamat, de sajnos a volt fodrászomhoz már nem tudok járni. Viszont azóta próbáltam három másikat, és nagyon gáz, egyenletlen színű lett a hajam, ráadásul jó drágán. Ezért úgy döntöttem, elkezdem én magamnak festeni, Alfaparfot is próbáltam, de nem volt számomra nagy durranás, ezért kipróbáltam ennek a terméknek a bézsszőke 8-05 árnyalatát. Nagyon szép, természetes szőke színe lett, de nagyon világos hajra kentem. Az eredeti töve jóval sötétebb volt, mint a festett részek, de elég szép átmenet lett belőle. Én kevesebb ideig hagytam rajta első körben, kicsit féltem, hogy túl sötét lesz, de nagyon szép az eredmény, olyan, mint a dobozon, és évek óta ez az első, ami nem csípte és irritálta a fejbőrömet.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2022. június 1.

Kétszer vettem meg a világos bőrre való verzióját, idén próbát tettem ezzel. Elég világos a bőröm, de azért nem az a krétafehér, mégsem mertem ezt használni, viszont a gyengébb verziójával kicsit több ideig tartott elérni egy alap színt. Nekem nem célom a brutál feltűnő barnaság, tényleg csak egy egészséges nyári szín elérése miatt kenem, elsősorban a lábaimon, mert sokat hordok szoknyát. Tehát a tapasztalatok:
-Meglepően jó illatú ahhoz képest, hogy barnítós, ettől nem vagyok rosszul. :D Felkenésekor kifejezetten kellemes, később persze előjön az a tipikus önbarnítókra jellemző szag, de messze nem olyan erős és zavaró, mint amilyen általában szokott lenni hasonló termékeknél. Ettől függetlenül este kenem, de reggel nem is kell lemosni, annyira elillan.
- Hiába sötétebb bőrre ajánlják, ez sem brutál erős, fokozatosan alakul ki a szín, de rövidebb idő alatt, mint a gyengébb verziójával.
- Mivel ugyan látszik egy használat után, de nem brutál erős, így nem is foltos, nem csíkos, rajtam nem sárgás.
-Hamar beszívódik, de hagy egy furi ragacsos réteget maga után, de ha hozzáérek, tök száraz a bőröm, szóval ez fura, mindenesetre nem szoktam pizsinadrágot felvenni, ha bekentem magam, nehogy foltos legyen.
- Előtte szőrtelenítés, radírozás, hidratálás, így nem lehet vele mellélőni.
Összességében nekem a világos verzióval együtt kedvenc, nem találtam még jobbat ezeknél.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2022. május 29.

2x vettem már ezt a verziót, van összehasonlítási alapom is, elég sok barnítós testápolót használtam már. Van, ami ennel szebb színt eredményez, viszont az úgy kopik, mintha koszos lennék (dr.Kelen), és mivel azzal a nyakamat is kentem, hát hadd ne mondjam... Borzasztó ciki volt nyáron, amikor még sálat se tudtam felvenni, hogy elfedje. 😂 Szóval vissza ehhez: rajtam nem sárga, jó színe van. Fokozatosan barnít, ami tulajdonképpen jó, mert ha neadjisten bénázok a felkenésekor, akkor nem feltűnő, hogy nem egyenletes, bár őszintén szólva ennél ez nem fordult elő. Kell pár kenés, mire szembetűnő lesz a változás, de hú de nagy barnaságot azért nem csinál. Ha túltoltam, nem barnább, hanem sárga lettem tőle, szóval érdemes pár napot várni két kenés között, legalább 2-t, de inkább 3-at, miután egyszer már elértük a kívánt színt. Az állaga nem igazán nyerte el a tetszésemet, elég ragadós. Viszont a negatívumokkal együtt nekem eddig ez vált be a legjobban. Idén kipróbálom a sötétebb verzióját is.