kovacsanett43

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Naomi Campbell Prêt À Porter Silk Collection

Naomi Campbell Prêt À Porter Silk Collection
2019. szeptember 24.

Nekem a Versace Chrysal noir az örök kedvenc, de néha beújítok valami mást is, hogy ne unjam meg, most erre esett a választásom. Nekem nagyon tetszik a púderes illata, a 30 ml-eset 5000 párszáz forintért vettem meg, így nem is vártam tőle tartósság terén túl sokat. Kellemes kis illat, viszont hamar elillan, ezért nálam egynek jó kategóriába esik.

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Salon Strengthening Treatment

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Salon Strengthening Treatment
2018. június 25.

Nem is tudom miért vettem meg, az Eveline körömerősítőket használom már jó ideje, de le volt árazva és nagyon exkluzívnak tűnt a kiszerelése miatt. :) Nőni valóban nőnek tőle a körmeim, de mivel nem erősíti a gyenge és rétegződésre hajlamos körmeimet, szinte azonnal le is törik, amint picit hosszabb. Maradok az Eveline termékeinél, sokkal jobbak és olcsóbbak is.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre
2018. június 7.

Nedves kézzel felkenve nagyon jó a textúrája, hamar beszívódik. Az illatát imádom, a hatása elég jó, csak sajnos nekem vörös duzzanatok jelentek meg tőle az arcomon, ami elég vicces, tekintve, hogy elvileg érzékeny bőrre alkalmas ez a krém.

Fusswohl Lábspray

Fusswohl Lábspray
2018. június 7.

Nagyon olcsó volt, gondoltam, teszek egy próbát vele. Pont annyit ér, amennyibe kerül. Két-három órát kibír, de utána olyan, mintha nem is fújtam volna be a lábam semmivel.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2017. április 8.

Nem rossz alapozó. Ahogy előttem is írták, természetes hatású, tehát értelemszerűen nem 100%-os a fedése, a durvább bőrhibák kifognak rajta, de egyébként tényleg szépen fest az arcon. Jó illata és állaga van. Általában alapozás előtt bekrémezem az arcom, na ennél viszont nem tudom, mert akkor nagyon fénylik, tök mindegy, hogy mennyit várok krémezés és alapozás közt.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 8.

A legújabb kedvencem, 010-es light beige árnyalatban vettem meg. Habár nagyon jól fed, nincs maszkos hatása. A legtöbb alapozónál érzek valamiféle furcsa fémes szagot, de ennek az illatát is imádom. Egy bajom van vele, az a kiszerelése, sokkal jobban kedvelem a pumpás üveget, de annyi baj legyen. :) Tökéletes alapozó, a 2200 ft-os ár szinte semmi érte.

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2015. december 31.

Az én körmeim gyalázatosak, ezt csak betetézte a fél éven át tartó folyamatos műkörmöshöz szaladgálás. Az eredmény az volt, hogy ha nőtt is egy kicsit, repedt, beszakadt tövig, egyszerűen iszonyatosan néztek ki, és olyan állapotban is voltak. Végső elkeseredésemben vettem meg, és nem túlzok, de 3 nap után már nőttek a körmeim, szépek lettek, pár hét múlva pedig hosszú és baromi erős körmökkel büszkélkedtem. Miután elfogyott az üveg, gondoltam, most már helyrehozta, nem veszem újra, de sajnos 1 hónapig nem használtam, és megint kritikán aluli lett a kezem. Szóval én folyamatosan használom, nekem bőven megér vele vesződni, mert valami fantasztikus a hatása. Mindenkinek ajánlom!

Mexx Black Woman

Mexx Black Woman
2015. május 28.

Tök jó ez a parfüm, nagyon határozott illata van, rajtam tartós is.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal
2015. május 28.

Nagyon szeretem. :) Kipróbáltam az összes Nivea zuhanyzás közbeni testápolót, ez az egyik kedvenc. Nagyon jó az illata, hidratál, puha tőle a bőröm.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2015. május 28.

Ajándékba kaptam ilyet, nem rossz, de annyira azért nem is jó, hogy újra vegyek belőle. Az illata kicsit fura, a hatása megfelelő, puha tőle a hajam, de nem jobban, mint bármely más hajápolómtól, szóval nem egy nagy durranás.