kovacsfruzsika

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Colorist Tools Hajszínkiegyenlítő Spray

Syoss Colorist Tools Hajszínkiegyenlítő Spray
2019. június 22.

Legjobb cucc a világon! Hideg szőke hajam van, de van egy tincsem a tarkómnál, amit soha nem fog be a festék sötét szőkétől vilagosabbra, és ennek a kis csodának hála, most ezt is befogta és gyönyörű lett a hajszínem ❤️🙏🏻

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2018. május 26.

Nagyon kedvelem, nekem nyáron is teljesen elviselhető az arcomon, mondjuk mindig kenek rá még egy könnyű hidratálót. Totál újra vevős! Nekem fehér réteg semvolt marad amúgy. Imádom!

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2018. január 6.

Már használom egy ideje, de mostanában észrevettem, hogy ha használom pirosra, fájósra szárad a szememszemen alatt.... eddig bevált pedig, de ezek után nem fogom újra venni...

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2017. december 5.

Végre megtaláltam AZ ajakápolóm! Tényleg várni kell míg beszívódik, addig fehéres, de szerintem ezt nem gond, mert a hatása kárpótól. Imádom, és tuti újra veszem!

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2017. november 8.

Igazából csak azért vettem meg mert cuki, de kb azon kívül, hogy élvezem kenegetni a kezem vele, semmihogy másra nem jó, nem hidratál kb semmit... az illata viszont fincsi. Hát újra venni nem fogom, de kipróbálni megérte 400 ft-ért :D A denat alcohol pedig nagyon csúnya egy kézkrémben meg főleg :D

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. november 6.

Én nagyon szeretem, nem ül bele a ráncokba, karikákat széoen eltünteni, nekem csodaszer :)

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2017. november 6.

Én a 067es árnyalatot vettem meg féláron, nagyon szápen pigmentált, szeretem, sokszor nyúlok hozzá a napi rutinban :) fogok még venni belőle mert teljen áron is megéri az árát :)

Alverde All In One Lidschatten

Alverde All In One Lidschatten
2017. október 18.

Imádom! Szemhéjfestékként használom, ha csak naturan akarom a szemem tussal kihúzni, nagyon tartós és nem hagyja elkenődni a tust nap végére sem :)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. október 10.

Tetszik, de nem olyan tartós, mint vártamamúgy a vélemények alapján.

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor

Trend It Up 2in1 Camou Alapozó és Korrektor
2017. október 10.

Egyszerűen imádom, nálam simán veri a Catrice HD alapozót, én nem vagyok pattisabb tőle, mint amúgy, amíg lesz én újra veszem az tuti. Az ára pedig mesés.