kovacsicsflora

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bubura Narancs Csokoládé Szappan

Bubura Narancs Csokoládé Szappan
2018. január 21.

Első ránézésre megtetszett ez a szappan, a furcsa foltjai miatt. Illatában érződik a kakaó és a narancs is. Használat közben sötét színű hab képződik a kakaó miatt. A fürdés frissítő érzést ad és nem húzódik tőle a bőröm. Sajnos a kakaó miatt a kád és a szappan tartó is csúnya lesz tőle, ezért ritkán használom.

Bubura Citromfű Eukaliptusz Szappan

Bubura Citromfű Eukaliptusz Szappan
2018. január 21.

Férjem véleményét továbbítom felétek. Fríssítő illata van és jó kis habot csinál. A benne lévő mákszemek kezdetben karcolnak egy kicsit, de a víztől megpuhulnak és utána kellemesen dörzsölik a bőrt. Nem túl nőis illat, ezért én nem is használom. De a férjem szerint öt csillagot megér.

Bubura Jázmin Szappan

Bubura Jázmin Szappan
2018. január 7.

Megérdemli az öt csillagot. A jázmin illatát nagyon szeretem. A szappannal kellemes habot tudok készíteni és élvezet vele a zuhanyzás. Csak ajánlani tudom.

Bubura Bergamott Méz Szappan

Bubura Bergamott Méz Szappan
2018. január 7.

Már több bergamottos szappant használtam el és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég és a zabpelyes lágyan radírozza a bőrömet. Arcomat kellemesen puhította.

Bubura Citrom Kecsketej Szappan

Bubura Citrom Kecsketej Szappan
2018. január 7.

Nagyon hasonló a Bubura levendula kecsketej szappanjához. Lágyan habzik és kellemesen ápol. Az illata elég semleges, nincs zavaró kecsketejes szappan illata. Én csak arcra használtam.

Bubura Levendula Kecsketej Szappan

Bubura Levendula Kecsketej Szappan
2018. január 7.

Kellemes lágy habot tudok vele készíteni, ezért élvezet fürdeni vele. Az érzékeny bőrömre használtam és meg voltam vele elégedve. Az illata elég levendulás, ami nem a kedvenc illatom, ezért már nem használom. Amúgy tartós és nem nyúlós szappan.

Zador Cseresznyevirág Szappan

Zador Cseresznyevirág Szappan
2017. március 8.

Kozmetikában volt kitéve és felkeltette érdeklődésemet gyönyörű csomagolásával. Viszont az illata annyira műanyag és zavaró, hogy nem tudtam elhasználni. Habzása jó, de ezt nem nekem találták ki. Mellesleg túl drága.

Ilcsi Csipkebogyó Tonik

Ilcsi Csipkebogyó Tonik
2017. március 8.

Az érzékeny bőrömre használom kozmetikusom ajánlására. Meg vagyok elégedve vele, de nem használom mindennap.

Olivia Szappan Olívaolajjal

Olivia Szappan Olívaolajjal
2017. március 8.

Ápoló olivás szappant kerestem, mert a Manna terméke nagyon hamar fogyott és nyúlóssá vált. Sajnos ez a termék sem volt jobb. Nem szárított, de ki kellett kaparni a szappantartóból.

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2017. március 8.

Ritkán használom, mert rendszeres használatnál nagyon szárít. Hidratáló krém nélkül száraz bőrre, mint az enyém, nem ajánlom.