kovacszsofia0513

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. május 16.

Balzsamként és nem kiöblítendő hajápolóként is kipróbáltam. Könnyű az állaga nagyon és puha lesz tőle nagyon a hajam. Az illatát is éreztem még másnap is a hajamon. Nekem nagyon bevált a termék

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus

Avon Krómhatású Folyékony Szemhéjtus
2017. január 2.

Nekem az arany árnyalat van meg belőle. Az a bajom vele hogy túl lasan szárad és nem is olyan tartós, ami nyáron nem a legjobb mert könnyen elkenődik.

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Krémes Arctisztító

Avon Planet Spa Kínai Ginszeng Revitalizáló Krémes Arctisztító
2016. december 9.

Nem igazán tisztította az arcomat, és nekem ez a krémszerű állaga sem tetszik. Sajnos csalódtam benne

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette
2016. november 6.

Én a barna árnyalatú palettát vettem meg, de nekem nem vált be. Szerintem nem elég pigmentált, még szemhéj alappal sem... Szerintem nem venném meg újra, bár a színei nagyon tetszenek.

Astor Seduction Codes Szempillaspirál

Astor Seduction Codes Szempillaspirál
2016. október 6.

Szépen meghosszítja és dúsítja a pilláimat, de sajnos nagyon könnyen maszatolódik. A nap végére már a szemem alatt mindig ott a fekete folt

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2016. október 6.

Nekem az elegant nude árnyalat van meg, és imádom. Nem szárítja az ajkaimat, és gyönyörű színe van, ami az ivást jól bírja és órákon át fent marad

Adidas Adipure Izzadásgátló Deo Spray

Adidas Adipure Izzadásgátló Deo Spray
2016. június 16.

Nagyon nem jött be. Mintha jobban is izzadnék tőle. Ráadásul volt olyan mikor ilyen kis fehér csomókban összesűrűsödött. A joy napokon vettem meg ráadásul 2 féle illatban is nem érte meg az olcsóbb árát sem. Elteszem télre, hátha akkor tudom még használni...

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2016. május 19.

Nekem sem igazán jött be ez a spirál. Azon kívül hogy összetapasztotta a pilláimat, nagyon hamar be is száradt (olyan 2 hónap alatt), pedig nem napi szinten használtam. Biztos nem fogom újra venni.

Balea Cabana Dream Testápoló

Balea Cabana Dream Testápoló
2016. május 17.

Nagyon vizes az állaga, és valahogy nem is csinál semmit... Nekem nem igazán jött be, de legalább az illata finom :D

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2016. május 17.

Tetszik. A tartóssága is megfelelő, és nem kell belőle túl sokat fújni, hogy érezni lehessen az illatát.