kovexti

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Magic Wonderland Krémtusfürdő

Balea Magic Wonderland Krémtusfürdő
2021. március 16.

Picit szárít, kellemes édes illata van. Szokásos Balea tusi :)

Balea Zuckerschnute Tusfürdő

Balea Zuckerschnute Tusfürdő
2021. március 16.

Ezt használt most épp, imádom az illatát, nem csak sima citrom, hanem citromos sütemény... Engem abszolút emlékeztet egy citromkenyér illatú tusfürdőre ami itthon nem kapható de sokáig használtam külföldön. Szerintem kicsit tartósabb is az illata mint a többi balra tusinak, persze nem kell tőle se túl sokat várni.

Balea Berries Tusfürdő

Balea Berries Tusfürdő
2021. március 16.

Édes illat, rajtam addig tart amíg kb felöltözöm, de én nem is várok többet tőle. Picit szárít, de az árához képest tökéletes!

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2021. március 16.

Botrány előtt, nyáron vettem, és imádtam, kár hogy nem tudja ami rá van írva... Olyan igazi túl szép hogy igaz legyen termék. Az állaga számomra tökéletes, nagyon könnyű emiatt felvinni az elegendő mennyiséget, sminkelni is nagyon jól lehet rá. Most télen esős időben elhasználgattam itthon.

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál
2019. július 11.

Nyaralásra vettem, egészen elégedett vagyok. A fejemet nem tettem a vízbe, de játszottunk, pocsoltak, szóval vizes lettem teljesen és tartott. Szaunát, gőzkabint nem bírta már ki, de nem lettem panda mint egy hagyományos spiráltól, hanem darabokban lepergett (de akkor sem az egész). Lemosni könnyű volt egy kifejezetten szemhéjfestékhez való sminklemosóval.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. június 13.

Pink Pandán 2990 Ft volt a dupla csomag. Azonnal lecsaptam rá. Az Original Beauty Blendert használtam, már többet elhasználtam, de nehéz beszerezni és drága is, ezért egyből megrendeltem. Ma próbáltam ki először, egyelőre tetszik. Mint minden szivacsot, ezt is úgy hazsnálom, hogy vízben 'megdagasztom' majd kicsavarom a folyadékot belőle. Nagyon tetszik az állaga, a mérete, és praktikus a lapos oldal, habár kcisit szokatlan, miután évekig a tojás alakú szivacsot használtam. Még kicsit szoknunk kell egymást, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, és a jobb ára miatt lehet végleg váltok rá. Pozitív első benyomásom miatt megadom neki az 5 csillagot, ha változik valami, updatelek.

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. június 13.

Olcsó, és nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, nem fehér a bőrön. Sminkelni is szuperül lehet rá... DE... Sajnos engem egy picit csíp :( Nem olyan rossz, mint az előző LRP fényvédőm (ami kémiai), attól konkrétan sírtam, ez csak bizserget, és el is múlik miután beszívódik. Sajnos emiatt nem ez lesz az állandó fényvédőm, de elhasználom, lehet újra is veszem, amíg nem találok hasonlóan jót. Nagyon nagyon sajnálom mert könnyen elérhető (bár én sokáig vadásztam nálunk mire meg tudtam venni, de drogériás, nem kell rendelgetni), nagyon jó, és olcsó. Remélem sikerül kiderítenem, hogy melyik összetevő okozza ezt. :(

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. június 12.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, végül nem vettem meg, adtam Tindigo szavára, aki szerint ez egy teljes értékű rutinban nem tesz csodát (nyilván nem, ezzel még továbbra is egyetértek). Aztán végül megkaptam ajándékba, és végülis nagyon örülök neki. Úgy érzem, a kezeimmel nem tudom ilyen hatásosan megmosni az arcom mint ezzel a kütyüvel, főleg az orrom körüli területen érzem a változást. Érzékeny bőröm van, ami dörzsölésre is vörösdik, emiatt tartottam tőle, de nagyon gyengéd. Igyekszem betartani az egy percet, de annyira jól esik a bizsergetés, hogy néha nem bírom ki:D Főleg a homlokomon. Nagyon puha és selymes lesz a bőröm utána.
Amitől tartok még, az az, hogy tönkremegy... Próbálom óvni, megakadályozni hogy belefolyjon alul a víz a csavaroknál, igyekszem mindig kiszárítani, és a gyári elemet is kicseréltem másikra egyből. Ami fontos még, hogy nem lehet akármilyen lemosóval használni, le van írva az oldalon, hogy milyen összetevőket kell kerülni, különben tönkremehetnek a sörték. Remélem tartós marad, mert nekem nagyon tetszik. Szerintem ez a modell az, ami a legjobban megéri az összes közül. Ez sem létszükséglet természetesen, de nagyon jóleső plusz lehet a rutinhoz.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2019. június 11.

Szeretem, de kicsit beacsapósnak érzem. Szerintem nem lehet belőle eleget felvinni :/ Nekem tetszik az állaga, nem is fogy olyan gyorsan mint azt gondoltam. Ennek ellenére nem biztos, hogy újraveszem.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2019. június 11.

Sminket leszedi nagyjából, de a szemillaspirállal nem birkózik meg. Csípi a bőrömet, húz, nem jó. Valamire majd elhasználom, de az nem sminklemosás lesz.