Kovi

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2019. május 7.

Nagyon szeretem. Vettem már többszörös árért mást... de Ő az én BB-m..... Nem maszkos, friss és természetes hatást tudok vele elérni. Viszont nem lehet kapni sehol! Tudtok róla valamit? Elszomorodtam....

Londa Professional Velvet Oil

Londa Professional Velvet Oil
2019. február 27.

Update: Megkövetem magam! Nem figyeltem, hová írok. A Wellát istenítettem. Őt sajnos nem ismerem, de biztosan hasonlóan jó. Elnézést kérek.

Tökéletes! Hajszárítás előtt hővédővel együtt, majd hajvasalás után is használom. Egy-egy pumpálásnyi mennyiségtől (félhosszú) gyönyörű, selymes és puha haj lesz a végeredmény. Még töredezett, szálkás hajon is. Én úgy kenem fel, hogy a tenyeremre pöttyintek, ujjaimat is bevonom vele és azt fésűként használva végig megyek a hajamon teljes hosszában, de jellemzően a hajvégekre koncentrálva. Fantasztikus illat. Persze, nem a legolcsóbb, de borzasztó sokáig elég. Nekem picit meg is romlott (csak az illata, a minőség megmaradt) mire az első csoda végére értem, tehát abszolút megéri. Újra vevős!

Elizabeth Arden Red Door EDP

Elizabeth Arden Red Door EDP
2019. február 27.

Bocsánat.... előző hozzászólásból eredő kíváncsiságom hajtott az egyik drogériába. Mintát fújtam a csuklómra..... egész úton úgy éreztem, szeretnék eltűnni, felszívódni... szinte láttam azt a csíkot amit maga után húz az illat, pedig igyekeztem nagyon eldugni a kezem. Később már csak az jutott eszembe, hogy annyira jó volna, ha legalább ilyen tartós lenne pár kedvenc illatom. A tartóssága miatt kapja az 1 csillagot. Nem szoktam ennyire finnyás lenni, de ez kegyetlen volt. A 90-es évek húsvétjai jöttek elő. Az az időszak mikor mindenki a legolcsóbb műanyag flakonos kölnit öntötte ránk. :D Sajnos úgy éreztem, az egy órával ezelőtt elfogyasztott ebédem sem szerette és hiába mostam... makacsul megmaradt. Örülök, hogy valakinek tetszett, legalább annyiban megérte... de számomra ez minősíthetetlen.

Kenzo Le Monde Est Beau

Kenzo Le Monde Est Beau
2019. február 20.

Első megérzésre írok most véleményt. Mintát rendeltem belőle, mert borzasztóan érdekelt, viszont mivel minden bőrön más egy-egy illat, látatlanba nem akartam megrendelni. Megérkezett a mintácskám és köszönöm, beletrafáltam! Érdekes mód az alapillat után egész gyorsan előjön nálam az írisz és a jázmin virágossága, és úgy is marad. Nem ferdül, nem változik. Hasonlót éreztem Michael Kors Glam Jasmine illatánál is. Nem tolakodó, mégis virágoskertben ébredő érzésem van. Nyárihoz talán kicsit mély rajtam ez az illat, de még épp a határon. Tartóssága nagyszerű. Köszönet a kommentelőknek, hogy megtalálhattam őt.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. január 14.

A vélemények elolvasása után indultam megvásárolni. Szerencsére volt teszt is belőle, így tudtam a számomra legmegfelelőbbet kiválasztani (candy shop). Mivel olvasgattam, hogy a színek kicsik mások a dobozon feltüntetett színekhez képest (és tényleg, kicsit más) így felszívva ezt a tapasztalatot mindenképp kipróbáltam a boltban. Hozzám ez illik a legjobban, rúzsban sem találtam még ennyire tökéletesen passzoló színt, így most nagy az öröm! Természetes, puha, nem szárító, tartós és bársonyosan MATT, nagyon szépen fedő rúzs.

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2018. október 9.

Az első pillantás a tükörbe,az egy csoda volt. Szempilla liftingről írok most. Körülbelül 10 napig tökéletesen éreztem magam, aztán a szempilláim elkezdtek önálló életet élni. Hol jobbra, hol balra, fel-le forgolódtak és spirálozni sem tudtam,merev és kezelhetetlen lett. Alig vártam, hogy lecserélődjön mind. Ettől függetlenül megkapja a három csillagot, ugyanis az az első egy-két hét, az szuper érzés volt!

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító

Remington S8500 Shine Therapy Hajsimító
2018. január 15.

Elnézést, hogy lehúzom. Tény, hogy szépen vasal és emiatt csillagos 5-ös volna..... de nem elhanyagolható az a tény, hogy a kerámia lapoknál fellelhető résekbe folyamatosan beleszakad a hajam. Ezért a mínusz 2 pont.

Natics Hydra-N Yeux Hialuron Eszencia

Natics Hydra-N Yeux Hialuron Eszencia
2017. május 16.

Az első tökéletes szemkörnyék ápolóm! Azt adja amit ígér. Persze az ára húzósabb, de megéri. Azt kapom amit mindig is vártam. 5 csillag!

Natics Detox Fekete Mangó Méregtelenítő Szappan

Natics Detox Fekete Mangó Méregtelenítő Szappan
2017. május 16.

Lágy, sima lesz tőle a bőröm, nem szomjazik úgy az arckrémre a használata után. Szinte várom a reggelt és az estét, hogy használhassam. Olyan érzés, mintha kozmetikusnál jártam volna. 5 csillag, egyértelmű!

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Felépítő Krém

Helia-D Professional Pándi Meggyes Kollagénes Felépítő Krém
2017. május 16.

Finom krém, tavasztó őszig és finom illat, lány textúra. Könnyen beszívódik és a ránctalanító hatása is némiképp látható. Kiváló sminkalap. Azért nem 5 csillag mert nem ránctalanít annyira, mint vártam de az eddigi krémjeim közül az elsők közt szerepel.