koxy001

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alterra Haaröl

Alterra Haaröl
2018. augusztus 31.

Elég rég kezdtem el használni, de így is csak a felénél tartok. Áttértem a szilikonmentes cuccokra (bár vannak kétségeim megérte-e? :( ) és így ez lett a kiszemelt, de nem vagyok elragadtatva tőle. Csak a hajvégeimre szoktam felvinni egy nagyon szolid 1 pumpányi mennyiséget vizesen, hajmosás után, de ha egy ici-pici mértékben többet kenek máris olyan mintha zsíros lenne. Illata elmegy, hatása elmegy, kiszerelésével nekem nincs gondom. Mindenesetre szerintem bele fogom tenni valamilyen pakolásba vagy ricinus mellé és keresgélek tovább. Nem lett a kedvencem.

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2018. augusztus 7.
(!)

Tesztelésre kaptam. Nagyon tetszik az illata és örömmel tapasztaltam hogy a nyári nagy melegben is simán kibírta a hajam heti egy mosással. Az előző samponommal 5 napig jutottam csak.

Isana Intenzív Ápolás Sampon

Isana Intenzív Ápolás Sampon
2017. december 26.

Tökéletes, már a 2. flakonnal fogyasztom és még egy ideig kitartok mellette. Finom az illata, jól tisztít és habzik, ráadásul szilikonmentes. Eddig 5 napot bírt a hajam, mióta ezzel mosom simán kitoltam 7 napra. Számomra ez az igazi.

Balea Repair + Pflege 1-Minute Intensiv-Kur

Balea Repair + Pflege 1-Minute Intensiv-Kur
2017. december 26.

Finom tapintású és puha lett a hajam tőle, kifésüléssel sem volt gondom. Szerintem jó kis termék.

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz
2017. október 4.

Ajándékba kaptam, magamnak nem venném meg semmiképp sem. Nem vitte le túl könnyen a szemsminket. A spirál csak nagy harcok árán jött le pedig nem is vízálló volt. Ragacsosságot én nem vettem észre, alapjában felfrissítette az arcom, de ennyi. Semmi extra. Pár próbálkozás után odaadtam barátnőmnek akinek ez az első micellás vize és imádja. Így nem veszett kárba én pedig maradok a jól bevált micellás vizemnél. 😊

Balea Shining Cocos Tusfürdő

Balea Shining Cocos Tusfürdő
2017. szeptember 25.

Imádom a kókuszos dolgokat, de ez nagyon rossz volt. A csomagolását és a csillogós kék cuccost benne szerettem, de más jó nincs benne. Alig vártam hogy elfogyjon.

Balea 1 Minute Soforthilfe-Kur Pfirsich & Cocos

Balea 1 Minute Soforthilfe-Kur Pfirsich & Cocos
2017. szeptember 25.

Semmi extra. Egynek elmegy.

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme
2017. szeptember 25.

Nagyon jó volt. Imádtam az illatát és hozza a megszokott Balea tusik szintjét. Újravenném.

Nivea Care&Diamond Krémtusfürdő

Nivea Care&Diamond Krémtusfürdő
2017. június 21.

Jó kis tusfürdő. Krémes állagú és nagyon kellemes puha lett tőle a bőröm. Az illata is finom és tartós, de nekem egy idő után unalmassá vált (kb.fél flakonnál). Ettől eltenkintve szerettem, ezért nem vonok le csillagot.

Cien Professional Keratin Repair Sampon

Cien Professional Keratin Repair Sampon
2017. június 21.

Tökéletes sampon. Amellett hogy olcsó az állaga is pont jó, szépen habzik, tisztít, nem szárít vagy gubancol, illetve az illata is finom frissítő. A közel derékig érő hajam nagyon szereti. :)