kozmabarbara89

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Gold Collagen Crystal Eye Mask

Gold Collagen Crystal Eye Mask
2020. január 8.

Ilyen nem is tudom, talán a SEMMILYEN szó a legjobb rá! Wishről rendeltem, nem volt drága, mert sok volt egy csomagban. Arra nagyon szuper, hogy picit hűsítse a szemed alatti karikát, de nem úszod meg a korrektort, mert a karika ott marad, inkább dobj fel egy uborkát,minthogy ennyi műanyagot elhasználj!

Tom Ford Noir Pour Femme EDP

Tom Ford Noir Pour Femme EDP
2020. január 8.

Nagy kedvenc, először illatmintát rendeltem többet , hogy eldöntem melyik lesz az igazi, végülis ő rá esett a választás! Érdekes, hogy az illatminta intenzívebb volt, amit nem tudok hova tenni. A reptéren vettem, aránylag jó áron, ha utaztok akkor érdemes mindig egy Noirral elutazni! Nyrakláson, télen, randin mindenhova megfelelő és karakteres!

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. január 8.

Az anyukámnak vettem, de előtte sutyiba kipróbáltam. Nagyon intenzív és gyors, másnap érezni az megújulás érzését. Én 30 évesen túl erősnek éreztem , de anyukámnak kiválló lesz, pláne olyan személyeknek akik ritkán kenik magukat és egyszerrre le akarják tudni az összes lépést!

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2020. január 8.

Szerintem minden bőrtípúsra megfelelő, mert minden barátnőm arcára rákentem és csodát tett. Smink alá, nappali vagy éjszakai arcpáolásra is szuper! Hetente min. 3-5 alkalommal használom.

Redken Cerafill Retaliate Hair Thinning Shampoo

Redken Cerafill Retaliate Hair Thinning Shampoo
2020. január 8.

Azoknak a férfiaknak ajánlom, akiknek elkezdődött az időskori hajhullása, de annak is akik éppen stresszes időszakoukban keresik a megváltást.
Az apukám és a férjem is használta többször is, nagyon szeretik! Újravveős nálunk! (érdemes Notino-n csekkolni, mert sokszor akciós)

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2016. december 14.

Sziasztok! Párhete egyik napról a másikra őrületesen viszkedett a fejem és valami borzalmas szaga is volt, hiába mostam meg, és persze zsírosodott a semmitől 2 nap után. Sebesre vakartam és már a közéretem sem vlt az igazi. Párom javasolta a terméket, eddig 2x hasnáltam (3-4) naponta mosok hajat. És enyhülnek a tűnetek, 3 napig szép a hajam és boldog a fejbőröm.

Laura Vandini Cashmere Body Caress

Laura Vandini Cashmere Body Caress
2016. április 21.

Én nagyon imádom! Az illata valami isteni, többen megkérdezték, hogy parfüm e..láv!