KozmaNikolett2001

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Bio Eukaliptuszolaj

Aromax Bio Eukaliptuszolaj
2023. január 20.
(!)

Tesztelésre kaptam! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer!
Szuper termék, előszeretettel használok diffuzort így nagyon örültem ennek az ajándéknak. Nagyon kevés kell belőle mivel nagyon intenzív erős illata van. Az eddigi kedvenc illatom. Sajnos az ára eléggé húzós, viszont sokkal kevesebb kell belőle mint más olajokból viszont így sem biztos, hogy megvenném ennyi pénzért. Tisztítja a légutakat, a levegőt és nagyon friss illata van. Külön plussz pont neki, hogy a cseppentő mellett van egy pipettás adagolója is ilyet még nem láttam más márkánál eddig. Egyértelműen 5*os. 🤗

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. május 16.

Az eddigi legszuperebb fényvédő amit használtam!! Próbáltam már minden árkategóriában de ez minőségben és árban is szuper. Kellemes a felkenése, nincs kellemetlen illata, arcra is szuper, nem zsírosítja a bőrömet egyáltalán, minimális csillogás van közvetlenül felkenés után, de ez nekem kimondottan tetszik mivel jobban szeretem mint a matt finisht. Nagyon széles skálát lefed ami nagyon szimpatikus. Fehér nyomot se hagy a bőrön. Csak ajánlani tudom. 5*

Skin 79 Angry Cat BB Cream

Skin 79 Angry Cat BB Cream
2022. március 31.

Kedves Krémmániázók! Az előzőleg kommentelő társaimtól kérdezném, hogy mennyire sötét színű ez a bb krém, mivel közepes bézs színt olvastam róla, hogy csak ebben a színben létezik. Előre is köszönöm a választ.

The Yeon Vita7 C-nergy Vitamin Cream

The Yeon Vita7 C-nergy Vitamin Cream
2022. február 9.

Fényvédő társával együtt szereztem be őt is. Mindkettőnek finom citrusos illata van ami nem irritál egyátalán. Könnyen kenhető vizesebb állagú krémről beszélünk. Jó nagy kiszerelésű kis krém. Régóta szemezgettem vele csak nem mertem kipóbálni, hogy nem volt róla vélemény de nem bantam meg, az egyik kedvencem lett. Csak ajánlani tudom. 5*

The Yeon Vita Fresh Gel Sun Screen

The Yeon Vita Fresh Gel Sun Screen
2022. február 9.

Nagyon szuper fényvédő! Citrusos illata van amikor felkenem, ami nekem külön tetszik. Nem irritálja a bőrömet és nem folyik bele a szemembe és csípi mint sok más fényvédő. Nem hagy fehér nyomot, BBkrém alá szoktam kenni és teljesen jól szuperál. Nem hagy fénylő réteget az arcomon miután felkentem. Összességében 5*-os.

Uriage Termál Hidratáló Water Essence

Uriage Termál Hidratáló Water Essence
2021. október 22.

Tesztelésre kaptam a terméket. :) Innen is köszönöm szépen. Általában amikor használom magában szoktam felvinni a terméket. Sajnos én egy ragadós réteget érzek felvitel után ami nem szívódik be teljesen. Nyáron nem szerettem használni mivel felvitel után nekem nagyon melegítő érzést hagy maga után. DE most, hogy beköszöntött a hideg idő kimondottan jól esik a használata. A hidratáló hatása nekem nagyon szuperül bevált, reggelre pihepuha arcbőrrel ébredek. 5*

Nanoblur Instant Skin Finisher

Nanoblur Instant Skin Finisher
2021. szeptember 15.

Nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam ezt a terméket. Könnyen eldolgozható, nagyon icipici kell belőle és nagyon szép matt hatást eredményez amit ígér. A pórus csökkentő hatását én nem annyira vettem sajnos észre ami volt a fő indok, hogy megvettem így egy picit csalódott vagyok.:( De ezt leszámítva nagyon szuper primer a bb krém vagy alapozó alá.

Ilcsi Tüzes Paprika Gél

Ilcsi Tüzes Paprika Gél
2021. június 10.

Az előttem szóló hozzászóláshoz csak annyit szeretnék neki tanácsolni, hogy a narancsbőr csak egy krémtől sajnos nem fog elmúlni. Ezt a krémet és a gyengébb társát a csalános alga krémet is úgy ajánlják használni, hogy futás, kardiózás, edzés előtt bekeni az ember vele a kezelt területet és lefóliázza, majd arra húzza fel a nadrágját. Majd miután végzett rögtön leszedi a dunsztot mert különben az izzadsággal össze keveredik és ilyen habos állaga lesz. Szerintem összességében nagyon szuper termék hiszen a vérbőség fokozása tökéletesen benne van és eléggé intenzíven lehet érezni a csípő égető érzést és a végén a bőrpírt is. Nálam bevált termék lett, 5*

Ilcsi Flavonoid Extra Pakolás

Ilcsi Flavonoid Extra Pakolás
2021. május 20.

Az elmúlt időben nagyon megszerettem az Ilcsis termékeket. Borzalmasan érzékeny bőröm van és nagyon sok terméket nem bír sajnos. :( Viszont az Ilcsitől eddig akármit használtam nem okozott irritációt ami egy óriási pont. Több terméküknél éreztem, hogy marcipánra hasonlító illat beütése van, amit ennél is tapasztaltam.(de lehet csak az én orrom képzel be ilyesmiket😂) Ezt a terméket kimondottan vízhiányos bőrre találták ki, ami látszik is a végeredményen mivel látványosan ragyogóbbá és élettel telibbé varázsolja 20perc alatt a bőrömet. A lemosás nálam is egy negatívum mivel amint víz éri elcsúszik rajta az ujjam így borzalmasan nehezen lehet lemosni, de ez nem okozott nálam soha problémát, hogy ez egy hátránya legyen egy terméknek. A színe hasonló mint az eper lekvárnak, még az apró darabok is megmaradtak benne. Az illata is nagyon kellemes.😻Mintha lekvárral kenegetném magam. Egy maszk felvivő ecsettel szoktam felkenegetni ami nekem egy plussz élményt ad. Nagyon szuper kis termék , csak ajánlani tudom.☺️

Ilcsi Halványító Szérum

Ilcsi Halványító Szérum
2021. május 18.

Nagyon szuper termék. Magában használom a krémje nélkül. Az arcom két oldalára célzottan pattanások után maradt barnás foltokra szoktam használni napi kétszer. ( amikor itthon vagyok akkor akár napi többször is ha eszembe jut) Látványosan javított a foltokon, körülbelül három hónapja használom. Szintén az Ilcsi márkától a Pillanat peelinggel egyhuzamban. ( ezt heti hétszer használom) Az ára szerintem megfelelő, mivel nagyon kevés elég belőle főleg, így célzottan használva. (Egy pumpa is bőven sok) Nekem nagyon bevált csak ajánlani tudom aki hasonló problémákkal küzd. 5*-os termék.