kpetra

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2015. január 16.

Számomra szörnyű, műanyag illat. Megvettem, mert a sima 212 VIP nagyon jó és itt is csupa jó véleményt írtak róla, de elviselhetetlen volt, mikor magamra fújtam és alig tudtam lemosni.
Az a legrosszabb, hogy drága is, szóval nálam teljes pénzkidobás.

Oriflame Everlasting Alapozó

Oriflame Everlasting Alapozó
2014. november 13.

A legjobb benne az illata. Amúgy nekem egyáltalán nem tartós, valószínűleg a hamar zsírosodó bőröm miatt, de reggel felkenem, mire beérek a munkába már olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi:(

Oriflame Arctisztító Szivacs

Oriflame Arctisztító Szivacs
2014. november 13.

Szeretem. Arctisztításhoz használom.Talán kicsivel nagyobb és vastagabb lehetne.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. november 13.

Kényszerből vettem, mert vasárnap este nálunk a TESCO-ban ár-érték arányban ezt találtam elfogadhatónak és nem csalódtam. Azóta is ezt használom. Az arcom délutánra mindig fényleni szokott, de ez nagyon jól mattit. Az állaga szerintem túl sűrű, nehéz szépen felvinni.

Carolina Herrera 212 VIP EDP

Carolina Herrera 212 VIP EDP
2014. november 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Annyi dicséretet kaptam már miatta, hogy meg sem tudnám számolni. A tartóssága is szuper!

Carolina Herrera CH L'eau Eau Fraiche EDT

Carolina Herrera CH L'eau Eau Fraiche EDT
2014. november 13.

Amikor megvettem ezt a parfümöt, még a 212 VIP-et használtam, de kerestem valamit, hogy legyen némi változatosság. Teljesen ismeretlenül rendeltem meg az interneten. Még emlékszem, a munkahelyemre hozták ki és azonnal kibontottam, hogy megszagoljam és nem tetszett, gyorsan vissza is raktam a táskámba, de később az elsőre érzett illat valahogy átalakult és valami hihetetlenül finom illattá vált!!! Azóta is használom és nagyon szeretem! Egyetlen baj vele szerintem, hogy egyáltalán nem tartós.