Best of Beauty 2019

krampampuli

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Urban Decay Naked 2 Palette

Urban Decay Naked 2 Palette
2014. február 5.

Szép, intenzív színei vannak, viszont én allergiás lettem rá. A primerjével használtam, az viszont tök jó.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2013. október 26.

Nekem nagyon szárítja a számat. Herpeszem pedig sosem volt, így gyakorlatilag nekem semmit nem ér. 7-8 éve ajánlotta a nálunk dolgozó sminkes lány, akkor még jó volt. Lehet, h vmit megváltoztattak benne.

Bourjois Smoky Eyes Trio Szemhéjpúder

Bourjois Smoky Eyes Trio Szemhéjpúder
2013. október 20.

Szépek, jók, tartósak, viszont a sima egyszínű tégelyek pigmentáltabbak és jobban fednek szerintem. Hétköznapra azért jó.

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc
2013. szeptember 22.

Egy türkíz és egy barna színű van belőle. Nem maszatolódik, nem karcol. Tartós, bár azért 4-5 óránként nem árt áthúzni a vonalat. Az általam próbáltak közül eddig ez vált be leginkább. (Sephora, Catrice). 1 hete használom mindkettőt, egyelőre nem tűnik úgy, hogy ki akarna száradni. Ennek örömére ma veszek egy feketét is.
Bourjois vízálló szemfesték lemosóval teljesen jól lejön, a többivel küzdök én is.

Douglas XL Arctisztító Kendő

Douglas XL Arctisztító Kendő
2013. augusztus 2.

Utazáskor vettem külföldön, mert itthon maradt a másik. Nagyon nehezen szedi le a sminket és még szárít is. Egy darab szappannal jobban jártam volna...

Astor EyeLiner Pen Szemhéjfilc

Astor EyeLiner Pen Szemhéjfilc
2013. július 25.

"Nagyon nem jött be" termék. Szabályosan karcolta a szememet, hamar beszáradt (kb. 2X használtam két hét alatt), halvány a színe és még maszatolódik is. Soha többé...

Clinique High Lengths Szempillaspirál

Clinique High Lengths Szempillaspirál
2013. július 25.

Természetes hatású pilláim lesznek tőle. Egy minta után jobb híján vettem ezt (a szokásost kivonták), hozza a hozzá fűzött reményeimet.

Artdeco Ceramic Körömlakk

Artdeco Ceramic Körömlakk
2013. július 25.

Van belőle egy türkízzöld, egy acélkék és egy piros árnyalatom. Két rétegben kb. 2 napig bírják. Szépen terül, gyorsan szárad, nem buborékosodik, viszont hamar kifogy/besűrűsödik. Nekem eddig ez a legtartósabb lakk, amit használtam.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2013. július 25.

2 éve használom. Tök jól elfedi a szeplőimet, a nagy melegben sem mászik el. Most néztem a kommentekben, h sikerült "megjavítaniuk". Fenébe...:-S

Shiseido Shimmering Cream Eye Colour

Shiseido Shimmering Cream Eye Colour
2013. július 25.

Rendezvényekre, alkalmakra szoktam használni. Három árnyalatom van, egy bronz, egy fehér és egy kék. Egy rétegben csak enyhe fényt ad a szemhéjnak, kettőben kapom a dobozban lévő színt. A belső szemzugban folyamatos ( kb két óránkénti) újraigazítást kíván, a többi részen tartós.