krekacsaliz

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. április 22.

Szerettem volna szeretni, de nem ment. Nagy reményekkel kezdtem el használni, de már az első mosásnál száraz és nehezen fésülhető lett a hátközépig érő szőkésbarna ombre hajam. Nagyon matt lett az egész, pont az ellenkezőjét csinálja mint amit ígér. Az hagyján, hogy semmit nem nőtt a hajam, de fokozódott a hajhullás, töredezés. Nem habzik rendesen (gondolom az olaj miatt) és nagyon sok kell belőle. Nálam már megbukik egy sampon, ha csak a balzsamjával együtt jó, úgyhogy azt meg sem vettem. A karantén miatt gondoltam, hogy már elhasználom és nem mászkálok másikért (még mindig keresem álmaim samponját) de nem bírtam, és fél flakonnál offoltam. Az illata az egyetlen pozitívum, meg talán, hogy nem zsírosít annyira ezért 2 csillag...

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2019. augusztus 4.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de összességében nem! A hosszú, szőkített ombre hajam végét szálkásítja, matt az egész hajhossz tőle! Nem ajánlom festett hajra, egyébként szerintem akinek nem festett beválhat...Pozitívum, hogy talán kicsit jobban nőtt a hajam, meg jó az illata. Elhasználom, de nem veszem újra..

Syoss Purify & Care Sampon

Syoss Purify & Care Sampon
2016. december 7.

Most kezdtem el használni, eddig 2x mostam vele hajat. Nem korpásodok tőle, viszont egy picit tényleg száll nekem is a hajam. Eddig csinálja, amit ígér: a hajtövem nem zsíros és a végek nem szárazak, kb 2 napig. A hozzá passzoló kifésülő spray-el használom, és ahhoz képest hogy szilikonmentes termékek, egész jók. (Nekem eddig szilikonmentes termékektől gubancolódott a hajam, ennél nem). Hosszú távon nem tudom hogy működik, meg hogy újravegyem-e szóval 4 csillag.

Syoss Purify & Care Hajápoló Spray Balzsam

Syoss Purify & Care Hajápoló Spray Balzsam
2016. december 7.

A hozzá tartozó samponnal együtt nemrégiben kezdtem el használni. Eddig egész jó, könnyű tőle a hajam, nem kócolódik. Törölközőszáraz hajamra fújom, leginkább a végeire amit később eloszlatok. Biztosan el fogom használni, de még nem tudom, hogy újravegyem-e. Ezért a 4 csillag.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2013. július 24.

Imádom! Csak ne illanna el olyan hamar. Ezért 4 csillag.

L'Oreal Studio Hot Liss Hajegyenesítő Krém

L'Oreal Studio Hot Liss Hajegyenesítő Krém
2013. június 17.

Párszor használtam, de szerintem a lelkiismeretemnek jobb volt, mint magának a hajamnak..matt, nehéz fürtök lettek tőle. Lehetséges, hogy nedves hajra kenve jobb, úgy még nem próbáltam, kéne adnom neki még egy esélyt:) Viszont egy diónyi adagnál többet tenni tényleg nem ér...bár akkor nem értem, hogy az a kevés hogyan véd a hőtől X)