krembarbi

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2021. április 7.

010-es árnyalatot vettem meg.Szuper kis pirosító.Természetes hatása van,üde és kissé csillogó de nem tolakodóan.Megéri az árát és tartós is.

Fanola No Yellow Sampon

Fanola No Yellow Sampon
2021. január 1.

A legjobb hamvasító sampon.A normál samponomhoz keverem így abszolut puha,selymes és hamvas lesz a hajam.Nagy kiszerelés,sokáig kitart.A bőrömet nem fogja be viszont a körmöt igen.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2020. szeptember 17.

Szuper termék!Kombinált bőrömet jól hidratálja,puhítja.Szemre és szemkörnyékre is feszesítő és símító hatása van.Reggel és este is használom.Smink alá is szuper.folyékon,áttetsző lation.Imádom.

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2020. szeptember 4.

Hodratáló krémként használom pedig kombinált bőröm van.Smink alá is nagyon jó,egyenletesebb,hidratált összképet ad.Megéri az árát.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2020. szeptember 4.

Több mint 7 hónapja használom a legnagyobb kiszerelést.Amióta használom szép a bőröm.Szépen tisztít.Nagyon örülök,hogy rátaláltam,jó befektetés.A tudatos bőrápolás alapja.Szívből ajánlom mindenkinek.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2020. szeptember 4.

Tegnap vettem meg a dm polcon meglátva nagyon megörültem 8990ft-ért.Este ki is próbáltam,hialuronos szérum és cicabio krém ment rá 10 perc elteltével.Az állaga vizes és illata nincs.Reggelre nagyon szép egyenletes és puha arcbőrrel keltem a sminkem is nagyon jól mutatt az arcbőrömön.Nagyon örülök,hogy hozzájutottam.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. szeptember 4.

Ezt a sampont szőke hajúaknak nem ajánlom.Besárgította egy hajmosás utan a hajam pedig annyira nem hajlamos rá a hajam.Nagyon szállt tőle a hajam.Pozitívumok,hogy jó illatú és puha a hajam viszont ezt egy kifesülő spray balzsammal is eltudom érni.Nem éri meg az árát.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2019. november 1.

Előzőleg az illatmentest használtam amit szintén imádtam és ezzel a termékkel is így vagyok.Minden ami parfümös az barátságtalan Velem viszont ez árérték arányban és minőségben is kiemelkedő.Szeretem.

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 28.

1 hete használom és semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.Tényleg teszi a dolgát.Irritációt sem okoz.A vízálló sminket is szuper módon leszedi.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.