krembarbi

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2019. november 1.

Előzőleg az illatmentest használtam amit szintén imádtam és ezzel a termékkel is így vagyok.Minden ami parfümös az barátságtalan Velem viszont ez árérték arányban és minőségben is kiemelkedő.Szeretem.

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 28.

1 hete használom és semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.Tényleg teszi a dolgát.Irritációt sem okoz.A vízálló sminket is szuper módon leszedi.

2019.10.28.
Senkinek sem ajánlom,jó szívvel!!Begyulladtak a szemeim tőle.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 6.

1 hónapja használom és teljesen meg vagyok vele elégedve.Kombinált a bőröm tág pórusokkal és pigment foltokkal,patti utáni hegekkel.A pórusokat szépen kitisztítja a bőrt simává teszi.Mindennap használom 2x.Este aloe vera géllel keverve hidratálom a bőröm reggel a fényvédő alá simán,keveset felütögetek.Szeretem, bevált.
Ez az egyik kedvenc arcápolási termékem.Reggelente primerként használom a fényvédőm alá és tökéletesen megállja a helyét egész nap a sminkem nincs csillogó,fénylő,zsíros bőrkép.Annak ezzel a termékkel búcsút intettem :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. március 5.

1 hónapja használom a niacinamiddal együtt.Semmilyen negatívumot nem tudok mondani róla.Szépen végzi a dolgát.Minden másnap használom este.Kitisztította a pórusaimat és miteszerből sincs 1-2nél több.Szeretem mert lassan de biztosan a hegeket is feltölti,halványítja.

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó
2019. március 5.

3.hete használom,tesztelgetem. kombinált bőröm van.Meg vagyok elégedve a szín pont passzol a bőrömhöz gold ivory színt választottam.Fedése is jó viszont az orr résznél és a hidratáltabb részeken nem "tapad meg".Szép az összhatás nincs maszkhatása nem sárgul be és irritációt sem okoz.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. január 7.

Nekem is sajnos pattanásokat okoz.Nem azokat a picikit hanem a gyulladt dudorokat.Sajnálom mert nagyon szerettem volna,hogy működjön a bőrőmön mert az APAD viszont nagyon bevált termék lett.

Ava Youth Activator Vitamin C with Acerola

Ava Youth Activator Vitamin C with Acerola
2018. november 27.

Már 2. üveggel fogyasztja a bőröm és nagyon szereti.Teszi a dolgát,szeretem ezt a c vitaminos szérumot,sokat javított a bőrképemen.

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal

Ava Tiszta Retinol Ránctalanító Ampulla C+E+F Vitaminnal
2018. november 27.

Már 1 hónapja használom kb és a tapasztalatom az hogy nagyon szépen feltölti a bőrömet és látványos javulást is hozott kevesebb hormonális pattanás,feszesebb, simább bőr.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. november 27.

Azt tudom mondani hogy ez a szérum tényleg szuper.Mindent amit ígér azt adja egyetlen egy dolog amit nem tapasztaltam az a folthalványítás, egyébként újra fogom venni mert ilyen terméket kerestem már régóta.Ha ki jön egy pattanás akkor hamar eltünteti és mindennapos használat mellett nem jön ki újabb.Köszönöm :)