Kremcica

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Hidratáló Nappali Krém SPF15
2016. július 7.

Sok arckrémet próbáltam már a vízhiányos vegyes bőrömre. A gélkrémektől feszül a bőröm, sok krém ami már hatna is zsíros ragacsos érzetet hagy a bőrön. Nekem ez a krém nagyon bejött, most fogyasztom a 3. vagy 4. üveget és használom télen nyáron (nyáron 35 fokban van hogy elhagyom, úgyis leolvadna).

Avon Outspoken Party! by Fergie

Avon Outspoken Party! by Fergie
2016. július 7.

Szettben kaptam testápolóval és sprayvel. Imádom az illatát és csodaszép az üvege!

Avon Bőrszínhez Igazodó Púderalapozó Ásványokkal

Avon Bőrszínhez Igazodó Púderalapozó Ásványokkal
2016. július 7.

Egy jó ecsettel szépen fel lehet vinni, jól fed. Természetesen fed. Nálam a mattítás fontos szempont volt.

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray

Kár volt pénzt adni érte. Nem hatásos. :(

Avon Sminkszivacs

Avon Sminkszivacs
2016. július 7.

Szeretem ezt a szivacsot, jó vele dolgozni. De én nem az Avontól vettem hanem a netről rendeltem az itteni ár 1/5-ért. És ugyanaz minden paraméterében, volt lehetőségem összehasonlítani a kettőt. Így aztán csak azt tudom mondani hogy jó termék, de erősen túlárazott.

Avon Clearskin Professional Golyós Lotion Pattanás Után Maradt Foltokra

Avon Clearskin Professional Golyós Lotion Pattanás Után Maradt Foltokra
2016. július 7.

Napi rendszerességgel használtam amíg el nem fogyott és láthatóan csökkentette a pirosságot.

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló
2016. július 7.

Túl sokat nem vártam tőle és nem is kaptam. Ennél olcsóbban is lehet jobb hatású krémeket kapni. Az illata jó.

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal
2016. július 7.

Próbaként rendeltem és nagyon bejött. Nem ragad tőle a kezem, hidratál és oda vagyok az illatáért. Gondolkodom hogy veszek egy nagy kiszerelésű testápolót is annyira bejött az illata.

Avon Glazewear Sparkle Szikrázó Szájfény

Avon Glazewear Sparkle Szikrázó Szájfény
2016. július 7.

Kicsit ragad, de csillog mint az a bizonyos. :) Az árnyalatai és szép színűek, nekem kettő is van amit napi rendszerességel használok.

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2016. július 7.

Elvileg gyorsan szárad. Elvileg. Nálam nem gyorsabban mint bármelyik másik lakk. Sikerült is első alkalommal benyúlnom mert azt hittem egy réteg után nem kell fél órát várnom a száradásra.