Kremcica

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2016. július 7.

Legújabb kedvenc! Nem a legtartósabb, de meglepődtem hogy mennyire finom. :)

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal
2016. július 7.

Nálam ez az ünnepi testápoló, az ára miatt. Imádom az illatát, a csatos üveget. Az állaga kicsit kemény, de nem ragad felkenve és jól hidratál. Több ilyen holttengeri terméket is használok is azok is remek hatásúak.

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2016. július 7.

Anyukám kedvenc illata. Sokáig a volt egy kedvenc drágább parfümje ami miután elfogyott rendelt egy Avon P. Dew-t. Bejött, hasonló jellegű friss illat de sajnos nem elég tartós.

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2016. július 7.

A katalógus illatosított oldalán megtetszett, de miután megrendeltem élőben már nem tetszett. A polcomon árválkodik szobaillatosítónak, nem hiszem hogy magamra fogom fújni.

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2016. július 7.

Sokadik tubusomnál tatok és nagyon jó hatása van. Puhít, fényesít. Az illata is jó. Együtt szoktam használni az Avon argánolajos hajvég ápolójával így még szebb lesz a hajam.

Avon Senses Lagoon Tusfürdő

Avon Senses Lagoon Tusfürdő
2016. július 7.

Kedvenc nyári unisex illatom. Frissítő illata van.

Avon Outspoken by Fergie Parfüm

Avon Outspoken by Fergie Parfüm
2016. július 7.

Kis kiszerelésben (táskaméretben) kaptam és használtam. Nagyon kellemes illat de hamar elillan. Avon parfümhöz képest drága.

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2016. július 7.

Jól beszívódó krém. Még télen használtam és szépen hidratált és jól felszívódott. Ami nálam nagyon nem jött be az az illata. Szoktam szeretni a kakaós termékeket de ez nem jött be.

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre
2016. július 7.

Kellemes hatású tonik, jól működik a vegyes bőrömön. Illata nekem olyan panthenolos. Tetszik hogy nem nehezíti el a bőrömet és szépen tisztít. Szemet leszámítva mindenhol át szoktam törölni és nincs is komolyabb problémám a bőrömmel.

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Szemápoló Gél

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Szemápoló Gél
2016. július 7.

Kellemes krém esténként. Könnyen beszívódik, nem csíp és szépen helyrehozza a karikáimat. Semmi extra, könnyed hidratáló.