Kremcica

19050 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

19050 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2020. augusztus 28.

Mini kiszerelésben vettem meg Berry ízesítésben. A kis kiszerelés is hónapokig elég így már az ára sem olyan vészes. Gyümölcsös rágó illata van, kissé mű. Sikamlós az ajkakon mint egy szájfény és inkább csak ül rajta mintsem beszívódna. Szájfénynek szép, ajakápolónak nem egy nagy durranás. Nem mondom hogy nem használ de inkább csak karbantart mintsem hogy a száraz ajkakat helyrehozná. Nem értem a hypot körülötte mert nincs hűha hatása.

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2020. augusztus 28.

Update: Évekkel ezelőtt már használtam és utáltam a szagát. Vagy az ízlésem változott azóta, vagy minőségibb lett mert ha nem is szeretem a szagát de nincs hányingerem tőle. Én samponomba keverve használom zsíros korpa ellen alkalomszerűen és teszi a dolgát. El nem múlt teljesen, de sokat segített.

A szaga büdös mint minden teafaolajnak, de legalább nagy kiszerelés. Pattanás leszárításához jó.

Aurecon Peroxid Fülcsepp

Aurecon Peroxid Fülcsepp
2020. augusztus 28.

A bal fülem az utóbbi időben gyakran bedugult minden ok nélkül. Három napon keresztül napi egyszer használtam 3-4 cseppet csöpögtetve. Picit pattogós hangot lehet hallani és érezni, de nem kényelmetlen. Kellett a három nap, szépen kitisztult és azóta nincs problémám. Kicsit ragacsos folyadék, így érdemes a bőrre kicsurgott felesleget letörölni. Nem rossz termék, ha nem jut el valaki a fül-orr-gégészhez valami miatt fülmosásra, első lépésnek érdemes lehet kipróbálni. Engem össz-vissz az zavart hogy amikor csöppentettem tele ment a fülem és amiatt dugult el, de ez egyéni probléma és kibírható amíg tart.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2020. augusztus 28.

Annak ellenére hogy alkoholt tartalmaz (a termékek 99%-a amiben van szárítja a bőrömet) azt kell mondjam az egyik legjobb fényvédő amit próbáltam. Kicsit fura a flakonja, de szerencsére vagy egy szűkítő csöve amivel jól adagolható. Illatmentes, jobban mondva tipikus naptejillat némi alkohollal keverve. Szerencsére nem irritálja szememet és nem okoz pattanásokat és nem szárít. Folyékony állaga miatt, ami nekem nagyon bejön, óvatosan apránként öntöm ki és kenem fel. Hamar beszívódik, utána csak természetes bőrfény marad max pici púder kell a meleg napokon. Nem ragad, nincs fullasztós érzés, nem hagy fehér réteget az arcon. Hatásos, a nyáron csak ezt használtam és minimálisan sem barnultam le na nem mintha célom lett volna. :) Azt nem mondom hogy kiadós mennyiség mert ha felviszem a fényvédelemhez szükséges mennyiséget akkor eléggé fogy, de nem hamarabb egy krémesebb állagúnál. Az ára kicsit húzós, érdemes akcióban megvenni.

Pyunkang Yul Moisture Cream

Pyunkang Yul Moisture Cream
2020. augusztus 27.

Nem igazán tudom értelmezni ezt a krémet sajnos. A mintám amim volt 2x két réteg felkenésére volt elég, de összességében nem jött be. Illatmentes, kicsit sűrű fehér krém. Kiadós volt a minta is, a 100 ml-es kiszerelés szerintem majd egy évig elég. Ami zavar, hogy ahogy vékonyan felkentem máris izzadni kezdett a bőröm alatta pedig nem 35 fokban használtam. Mikor végre beszívódott, utána pedig nem adott elég hidratálást és kénytelen voltam még egy vékony réteget felvinni. Így is csak olyan-szó-szó volt a hatása, puha bőr, nem ragacsos de nem is hidratált. Száraz bőrre kevés, zsírosra pedig az izzasztó hatása miatt túl sok.

Pyunkang Yul Moisture Ampoule

Pyunkang Yul Moisture Ampoule
2020. augusztus 26.

Mintám volt belőle amit kétszer tudtam használni. Először azt hittem egy alkalommal elhasználom, de meglepően sűrű géles állagú így kényelmesen elég volt két egymást követő alakomra is. Illatmentes, jól hidratáló szérum minimális ragacsossággal. Önmagában is érezhető a pozitív hatása a vízhiányos bőrömön, krémmel/lotionnal pedig csodás. Az állaga miatt érdemes enyhén nedves bőrre felvinni (legyen az víz, arcpermet, tonik, esszencia) mert így könnyebben eloszlatható. Az egész termékcsaládból ez az amin nagyon gondolkodom hogy nagy kiszerelésben is megvásárolok.

Pyunkang Yul Cleansing Foam

Pyunkang Yul Cleansing Foam
2020. augusztus 24.

Mintám volt belőle ami pont egy alkalomra lett elég. Picit vonakodva használtam, mert a termékcsalád többi tagjával ellentétben illatosított. Maga a lemosó átmenet a hab és krém állag között. Az arcon kényelmes, a krémessége miatt kicsit nehezen kenhető és nehezen lemosható (gondolom a sok emulgeálószer miatt). Az eredmény sajnos rajtam csikorgósan, kissé szárítóan, tiszta bőrt eredményezett. Nem rossz lemosó, levitte a smink és fényvédőmaradványokat, de ennél sokkal jobb lemosók is vannak a piacon olcsóbban és könnyebben hozzáférhetőbben.

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift
2020. augusztus 22.

Nálam egész jól bizonyított. Este fürdés után kentem fel, reggel pedig ráerősítettem. Mivel nyári időszakban használtam és többnyire ujjatlan pólókat hordok ilyenkor, nem vettem észre hogy befogta volna bármelyiket is. Az illata kellemes, nem irritált, jól tartotta magát még nagy melegben is. Max nem érzeztem az illatát a nap végére, de büdös nem lettem mellette. Ami kissé zavar az hogy bár keveset kentem de mégis krémes lett a hónaljam, elég lassan szívódott be. Sokszor türelmetlen voltam és papírzsepivel leitattam negyed óra elteltével. Még egy kevés van benne utána nem hiszem hogy újraveszem, de nem rossz dezodor.

Pyunkang Yul Mist Toner

Pyunkang Yul Mist Toner
2020. augusztus 22.

Hasonlóan kis mintám volt amit rétegezve (2x) vittem fel. Nyilván ennyitől hosszútávú eredményt nem tudok mondani, de az első tapasztalatok sokszor sokat mondanak. A márka érzékeny vízhiányos kombinált-zsíros bőrre ajánlja nyugtató-hidratáló hatással. Ez nagyjából rajtam hozta is. Illatmentes, vízszerű tonik, ha nem is világmegváltó hidratálással de rétegezve elegendő hatású és tényleg nyugtató hatású. Picit ragacsos, még a következő réteg után is némileg az maradt. Az én szélsőségesen vízhiányos és hol zsíros hol száraz bőrömre önmagában nem lenne elég nyárra (még a melegben is kell utána lotion és/vagy arckrém), de rárétegezve látom hatását. Hidratált és nyugatott, kellemes érzés a bőrön. A rákent szérumot, lotiont sokkal könnyebben tudtam eloszlatni és gyorsabban szívódott be. Mo-n elég drágán beszerezhető de legalább lehet kapni, külföldről olcsóbb de kényesebb rendelni.

Balea Creme Peeling Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. augusztus 17.

Meglepően jó arcradír. Apró szemcsés és krémes állagú. Érzékenyebb a bőröm de simán tudom használni (nedves bőrön finom mozdulatokkal) utána pedig sima puha bababőr az eredmény. Tény a mi tény, lemosáskor sokáig kell öblíteni mert makacsul ragaszkodik az archoz, cserébe viszont nem folyik le mint némelyik géles társa. Kevés kell belőle, így nemcsak árát nézve olcsó de azt is bőven megéri. Végignéztem amúgy a dm arcradír kínálatát és összetevők szempontjából is a jobbak között van.