Kremcica

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

19030 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2020. augusztus 14.

Kellemes, krémes habos szappan teljesen natúr illattal. Kézmosáshoz használva nem szárít, de arcra én nem használnám (egyéni preferencia).

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2020. augusztus 14.

Rendeltem belőle pár mintát kb egy-másfél hétig használtam napi szinten. Tényleg nincs semmilyen illata (én legalábbis nem éreztem). Az állaga pont jó mert nem vízszerű, de nem is kocsonyás zselés inkább valahol a kettő között. Érezhetően hidratálta és nyugtatta a bőrömet és bár a melegben rendesen zsírosodom de nem volt vele problémám. Volt amikor önmagában vagy hámlasztó után kentem fel és elég volt a bőrömnek. Az incije is csodás. Viszont rémesen ragacsos, számomra a kellemetlen szintet súrolja. Ha kentem még rá egy plusz réteg arckrémet/lotiont akkor eltűnt a ragacs nagy része, de önállóan nem volt jó. Ráadásul beszerezni sem egyszerű (még).

Tresemmé Collagen + Fullness Sampon Vékony Szálú Hajra

Tresemmé Collagen + Fullness Sampon Vékony Szálú Hajra
2020. augusztus 6.

Bár annyira wow élményt nem ad mint a fekete testvére, de ennek is megvannak a pozitív hatásai kezdve azzal hogy az én vékonyszálú hajamból oroszlánsörényt csinál. :) Kellemes illata van (más mint a feketének), kevés kell belőle, jól habzik. Picit, mint a legtöbb dúsító hatású termék ez is szárít. Pozitívum a negatívumban emiatt egy nappal el tudom tolni a hajmosást.

Dior J'adore EDT

Dior J'adore EDT
2020. augusztus 6.

Akárcsak Fiorentina én is fújós mintát kaptam belőle amit pár alkalommal tudtam használni. De érdekes hogy pont ellenkezőjét tapasztaltam. :) Szerintem ha nem is tiniillat, de 25 év felett már abszolút hordható. Kétségtelenül benne van a J'adore DNS, de az edp-vel ellenben ami rajtam inkább gyümölcsös, ez egy virágos-púderos illat. Kellemes, moderált hatósugara van még nyáron sem éreztem soknak. Túl nagy csavar nincs benne, igazi biztonsági játékos. Kicsit tartottam benne lévő neroli és narancsvirág illatjegyektől de szerencsére nem túlzottan dominánsak, inkább jázminos. Sajnos a tartóssága nem a legjobb ami ebben az árkategóriában szerintem nem elfogadható.

Celine Dion Belong EDP

Celine Dion Belong EDP
2020. augusztus 1.

Kései tinikorom illata amivel mindig nagylánynak éreztem magam. Elegáns-nőies, de egyáltalán nem csíkhúzós. Előbb a parfüm deóját használtam, mikor nagyobbacska lettem megkaptam az edt és ezt az edp verziót. Kellemes virágos-gyümölcsös púderos tisztaságillat, moderált erősséggel. Kár hogy megszüntették, már csak aranyáron lehet hozzájutni.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2020. július 30.

Rajtam sajnos nem mutat jól. Úgy jártam mint parfumdreams, ha frissen hámlasztott jól aláhidratált bőrre vittem fel még úgy ahogy mutatott, de anélkül katasztrófa. Az sem volt mindegy hogy ecsettel, szivaccsal vagy kézzel vittem fel. Nekem az ecset volt a legszebb mert azzal relatíve jól beletudtam a bőrömbe dolgozni, a másik kettővel csak beleült a száraz részekbe és pórusaimba. Így sem jártam még soha... A fedése még építve és inkább csak közepes, cserébe természetes bőrfény hatású nincs maszkérzet. Szárazabb vízhiányos bőrre nem ajánlom, ha zsírosabb működhet. Mindenesetre én feladtam a próbálkozást, feltettem hátha valaki kipróbálná.

Yodeyma Cheante

Yodeyma Cheante
2020. július 30.

A bőrömön tartós és az CM-re nagyon hasonló illat. Talán a Chanelekre jellemző elegancia hiányzik belőle, de hogy ezt valaki észrevegye nagyon kell ismerni az eredetit. Első szaglásra kicsit poros, kifújáskor betonerős bergamottos illat majd megszelídül és kellemes púderes-virágos-édeskés illattá válik a bőrömön. Ha nincs keret az eredetire ez jó alternatíva.

Yamuna Hidegen Sajtolt Mandulamagos Szappan

Yamuna Hidegen Sajtolt Mandulamagos Szappan
2020. július 30.

Még tavaly vettem egy mini szappanokból álló csomagot. Eddig ez a legjobb. A bőrradírozó hatása érezhető, de emiatt senki ne vegye meg mert nem nagy durranás. Viszont kellemes natúr illatú szappan, krémesen felhabzik és bár majdnem csikorgósan alaposan tisztít nem érzem hogy szárítana. Nagyban nem fogom megvenni, de végre egy Yamuna szappan amit nem kényszerből hanem örömmel használok.

Essence You Better Work! Eye Primer

Essence You Better Work! Eye Primer
2020. július 30.

Ki kellett tapasztalnom a kellő mennyiséget belőle, de azt kell mondanom működik. Zsírosodásra hajlamos a szemhéjam, alap nélkül pár órán belül még a legjobb festékek is csíkozódnak. Ezzel viszont reggeltől késő délutánig rendben van sminkem. Némileg megkopik a szemhéjpúder és a nyári melegben és összecsúsznak a színek, de azt hiszem hogy ez normális ilyenkor. Maga az alap enyhén színezett (de nem csillámos), csak egységesít nem képez röhejes világos alapot. Picit folyékony ezért írtam fentebb hogy meg kellett tanulnom használni, mert volt amikor túl sokat vagy épp keveset használtam. Plusz pont hogy csőrös és nincs semmilyen belenyúlós, applikátoros része. Ami kevésbé tetszik hogy rendszeres használattal is 6 hónap szavatosság alatt nem tudok elhasználni 10 ml-nyi terméket. Hozzátéve hogy mennyibe kerül és hogy az aktív idő alatt jól használható szerintem bocsánatos bűn.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2020. július 24.

Update:
Elértem több mint a feléig és úgy jártam mint CeCeDrake, túl sok lett az illata, egyszerűen émelyítő. Gondoltam milyen szuper lesz a nyári melegben, de mégsem. A tisztító hatásával sem vagyok mindig megelégedve, izzadósabb napokon nem érzem a friss érzést.

Nem tudom kivonják a forgalomból, átformulálják vagy csak szimplán a helyi Rossmann ki akarta árulni, de kemény 900 Ft-ra volt kiárusítva. Ennyiért elhoztam, főleg hogy már egy ideje szemeztem vele. Őszintén ez a márka tipikus greenwashing, de mivel különleges illataik vannak mégis felkeltette a figyelmemet. Hatalmas mennyiség, nagy az esélye hogy hamarabb ráunok mint hogy elhasználjam. Az állaga fura zselés de cserébe kevés is elég belőle és csodásan felhabzik pamacson. Az illata a flakonból kicsit fura, fürdés közben és utána a bőrömön sokkal kellemesebb. A hidratáló hatása nem egy testápolóé de még csak egy krémes tusfürdőé sem, de nem szárít így a testápolózást ki tudom tolni pár nappal. A teljes árát nem hiszem hogy megéri, akciósan viszont megér egy próbát.