Kremcica

19050 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

19050 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum

Beauty Glam Anti-Wrinkle Serum
2020. május 30.

Hatásosnak hatásos, de kegyetlenül szárít. Hetek óta bőrszárazsággal küzdök. Aztán jött egy ötlet hogy hátha ez. És igen ez az. Nincs új a rutinomban és mikor ezt elhagytam a bőröm puha és hidratált lett. Próbáltam hialuronszérummal és arckrémmel is keverve, vizes arcon de ugyanolyan szárító. Amit nem értek az incit látva... A másik problémám a pipettája, elég nehezen veszi fel a szérumot pedig nem túlságosan sűrű. Sajnálom hogy nem jött be, mert könnyebben beszerezhető számomra mint egy G&G vagy TO szérum.

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2020. május 30.

Tinikorom tonikja. Mai fejjel ilyen alkoholos vackot nem kennék fel, de akkor még nem igazán tudtam hogy mit használjak. Hatásos a szalicilsav miatt, cserébe kegyetlenül kiszárít és nagyon erős az illata. Nem ajánlom, nagyon max pattanásra alkalmanként, teljes arcra semmiképp.

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval

Avon Clearskin Tonik Pattanásos Bőrre Szalicilsavval
2020. május 30.

Amikor a zöld társa nem volt kapható, ezt használtam anno 15 éve tiniként. Mai fejjel nagy butaság, ilyen alkoholos agyonillatosított vackot már nem vennék meg. Hatásos, de cserébe agyonszárít és könnyezik tőle szem. Vannak jó szalicilsavas készítmények amik nincs agyonnyomva szárító hatású összetevőkkel és vannak hidratáló hatású tonikok. Inkább olyat válasszatok.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2020. május 23.

Sajnos nekem ez egy tipikus nem árt, nem használ termék. Anno megvettem és hamar anyukámnak ajándékoztam, most már emlékszem hogy ugyanígy jártam. Márciusban ismét megrendeltem mert szükségem volt egy kis plusz hidratálásra. Sajnos még azt sem igazán érzi a bőröm, nemhogy feltöltő hatását. Konkrétan ha nem használnám többet sem látnám hiányát.
Az első üvegnél a pipetta gumija nekem is sokszor kifordult a helyéről, ennek az újabbnak már nincs ilyen problémája.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2020. május 20.

Update: A teteje nem tört le, de amikor a közepénél elfogyott a körülötte megmaradt gyűrű darabokra tört. Visszapréseltem de csak óvatosan tudom használni. Emiatt nem lesz újravevős, de ha hirtelen kell valami akkor jó lehet míg a beválthoz hozzájutok.

Meglepően jó drogériás púder, ezért az árért pedig nagyon megéri. Picit fehérít és nem csontmatt inkább csak a felesleges zsírt issza fel és hagy egy egészséges bőrfényt. Már jó ideje használom de a pan alja még messze van, kíváncsi vagyok mennyire töredezik majd ha elkezd fogyni. Jelenleg az egyedüli hibájának a csomagolását mondanám, az bizony harmatgyenge, árulkodik az áráról.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. május 19.

Update 2: Sajnos mostanában igencsak száraz lett a szemkörnyékem és miliával is küzdök ez a korrektor pedig segítség helyett csak ront a helyzeten. Lehet csak így a végére változott meg, de színe sem jó már túl világos. Száraz, texturált bőrre nem ajánlanám.

Update: Az első véleményem akkor írtam mikor bejött Mo-ra kemény két árnyalattal. Hatalmas csalódás volt. Valamiért nem tudtam kiverni a fejemből ezt, annak ellenére hogy a szivacsos fejétől kiráz a hideg. Sikerült az új színekben megtalálnom a megfelelő árnyalatot, ráadásul Glamour napokon féláron vettem, így kb a C-el egy áron van és picit nagyobb mennyiség is van ebben. A szivacsos fejét egy hét után leszedtem, eddig sem azzal dolgoztam a bőrömbe (blender vagy ujjal) nem is hiányzik viszont így a bacitelepet megszüntettem.

Amennyire vágytam rá akkora csalódás. Gondoltam még Gnapok előtt letesztelem és ha bejön leváltom a Catrice korrektorom. Két színben kapható és még a világos is sötét a bőrszínemnek (light). Pedig vannak nálam fehérebb bőrűek is... Ez konkrétan sötét és sárga. Még a Catrice korrektorból is van világos színű, nem is értem hogy gondolta a Maybelline hogy két árnyalatban hozza forgalomba. Pedig maga az elgondolás nem rossz. A szivacsos feje puha, a szín fedése elsőre eléggé kevés de rétegezhető és szépen fedhet akire passzol az árnyalat. Nekem ez egy nagy nem, de az alapötlet és a kivitelezés kap tőlem két pontot.

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2020. május 18.

Kellemes friss illata van, alaposan tisztít nem marad utána ragacsosság. Sajnos az alkohol miatt szárít, ami jó is rossz is. Rossz mert az egyébként is száraz fejbőrömnek nem tesz jót, viszont mióta használom egy nappal el tudom tolni a hajmosást ami nálam nagy szó. Újravenni nem fogom de biztosan elhasználom más samponnal váltogatva.

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2020. május 18.

A 015-ös árnyalatot vettem meg szőkeként mert ez hidegebb tónusú mint a szőkébb verzió. A szálakat nem fixálja, de finoman színez és ezáltal optikailag kitölt. Tetszik a keféje, meg kell tanulni használni de pár próba után szép eredmény lehet alkotni. Hosszan tartó színezést max a nap végéig ad, tartósan nem érzékeltem. Az incije szép, végre egy szemöldökspirál alkohol és parabén nélkül. Árban is jó, igaz a L'oreal hasonló terméke dupla áron dupla mennyiséget ad szóval ugyanott vannak a kettő igazából csak a színválasztás miatt döntöttem e mellett.

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk
2020. május 18.

Sajnálom, de nálam nem működik. Még alaplakként csak-csak, de fedőlakként vagy önmagában két nap után teljesen lepereg a körmömről. Pedig nem mosogatok sokat, nem áztatom a kezeimet és mégis. Próbáltam a lehető legminimálisabb mennyiséget felvinni, nem segít. Nagyon szép fénye van és hamar szárad, cserébe naponta kenhetem.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2020. május 6.

Nekem a áprilisi-májusi időben sem lett elég a hidratálása a bőrömnek. Nem mondom hogy semmit se csinál, de mindenképp rétegeznem kell vagy önmagával vagy más hidratáló hatású termékkel. Remélem ahogy melegszik az idő pont jó lesz. Az illata nagyon erős szerintem hiába szeretem a kékszőlő ital illatát, az arcomon ez nagyon sok. Ráadásul tartós is. Időnként (retinolos és hámlasztós napokon ) mintha kicsit ki is pirosodna ettől a bőröm. Pattanás viszont nem okoz szerencsére. De hogy pozitívumot is mondjak nekem nem ragacsos könnyen beszívódó krém, kellemes pudingos állaga van. Magyar termék, könnyen beszerezhető és árban is nagyon korrekt.