kremes98

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray
2018. január 31.

Anyukámtól kaptam karácsonyra egy éve, de azóta nem akar fogyni.. kellemes az illata, de az alkohol miatt nem használom, mert a száraz bőrt még tovább szárítja. Emellett nehezen szívódik be, kellemetlen érzetet hagy maga után, és számomra macerás a használata. A párommal jobb híján masszás olajként használjuk, hogy fogyjon is belőle valami. :D

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2018. január 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra csalódás volt. Az avonos szempillaspirálok közül a kedvencemnek hasonló a keféje, emiatt azt gondoltam, hogy ez is tud majd olyan eredményt produkálni, azonban nem így lett. Kissé összetapasztja a pilláimat, és pár hét után csomósodott is a festék. Néha reggelente ehhez kapok kedvet, azonban használat után mindig megbánom, hogy ezt választottam. Kísérletezgetek még vele, hátha jobb lesz a helyzet.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2018. január 31.

Az első használatakor kissé furcsa lett a végeredmény a hosszabb vége miatt, de hozzá lehet szokni, és gyakorlás után ezzel is lehet szép tusvonalat húzni. Leginkább azért szeretem, mert igazi fekete a színe, ellenben az olcsóbb tusokkal. Glamour-napok alkalmával az 50%-os kuponnal megéri megvenni.

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2018. január 31.

Az egyik kedvencem az Avonos kézkrémek közül! Nem használom minden nap, csak ha úgy érzem, hogy nagyon kiszáradt a kezem, akkor viszont egy használat után is csodát tesz. Kissé nehezen szívódik be, és ragacsos érzetet hagy maga után, de csak akkor kenem fel, ha tudom, hogy már nem nyúlok semmihez aznap, és így el lehet viselni.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2018. január 31.

Izgatottan vettem meg, amikor szembesültem azzal, hogy az egyik helyi boltban szinte az összes változat kapható. Nem próbáltam az eredeti verziót, mivel nem vagyok annyira oda a parfümökért, hogy ennyit költsek rájuk. Azonban 1 csillagot levonok, mert ahogyan azt már előttem is írta valaki, a bőrömön más az illata, mint az üvegben. A tartóssága viszont kiváló. A csalódás ellenére elhasználom, de ezután meggondolom, hogy kipróbáljak-e mást ettől a márkától.

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Hajápoló Krém

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Hajápoló Krém
2018. január 31.

A legjobb balzsam amit valaha próbáltam! Amikor csak lehetett, ezt használtam, így elég hamar elfogyott.. Selymessé és puhává teszi a hajat, jól táplál, ahogy azt ígéri. Ezek mellett szilikont sem tartalmaz, ami még egy jó pont. Az ára kicsit magas, de ki lehet fogni akciósan, és akkor mindenképp megéri kipróbálni.

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2017. június 28.

Anyukámtól kaptam, és az egyik kedvenc parfümöm lett :) Egy külföldi utazásom során sokat használtam, és azóta ha ezt fújom magamra, eszembe jutnak az emlékek.. a tartóssága nem rossz, bár a nap végére sajnos már alig lehet érezni.

Charme Classic Deo Stift

Charme Classic Deo Stift
2017. június 28.

A hatásával egyáltalán nem vagyok elégedett, egy melegebb tavaszi napon sem ér semmit, nehogy a nyári hőségben.. Valamint én azt tapasztaltam, hogy a fehér felsőimet sárgítja.

L'Oréal Paris Infallible Sexy Balm

L'Oréal Paris Infallible Sexy Balm
2017. június 28.

A Joy-napok alkalmával szereztem be akciósan, de nagyon megbántam.. számomra kellemetlen érzetet nyújt az ajkakon, valamint a színe (As if) sem igazán tetszik. A csomagolása sem jött be, mert a kupak sokszor lefaragott egy kis részt belőle, amikor visszatettem rá. Elhasználom, de újravenni nem fogom

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. június 28.

Tavaly nyáron vettem meg, de idén is beszereztem, mert az illata és a frissítő hatása nagyon jó a nyári melegben, valamint ár-érték arányban is kiváló :)