kremes98

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Mango Deo Spray

Balea Mango Deo Spray
2017. június 28.

Az illata nagyon jó, azonban nem igazán tartós. Az izzadás ellen is csak minimálisan véd, ennek ellenére szerintem megéri az árát, mert a kellemes illat számomra a nyarat idézi, és frissítő hatású is :)

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2017. június 28.

A 45-ös árnyalat van meg, ami nagyon jól passzol a szám eredeti színéhez, így egy nude sminkhez is tökéletes a hétköznapokra :) Nem szárít, viszont kiemeli az ajkak száraz részeit, és a ráncokba is beleül, valamint a tartóssága is hagy maga után némi kivetnivalót.

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Simító Sampon

Rusk Deepshine Smooth Keratinos Simító Sampon
2017. március 20.

Kicsit több mint 2,5 fél hónapja használom, és meg vagyok vele elégedve. Jól habzik, kevés elég belőle és sokáig tart a flakon (bár én első samponozásra más terméket használok, és ezt csak a másodikra). Első használat után meg is jegyezték, hogy milyen szép fényes lett tőle a hajam. Az én hajamat nem különösebben zsírosította, mindegy milyen terméket használok, heti kétszer kell mosnom. A simító hatását én is tapasztaltam, ha ezzel mosom a hajamat és utána beszárítom, teljesen egyenes lesz. Ár-érték arányban nem a legjobb, de ki lehet fogi jó csomag ajánlatokat, és akkor szerintem mindenképp érdemes megrendelni a hajápoló család többi tagjával együtt.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. március 20.

Elsősorban azért vettem meg, mert a hajamat a szőkítés miatt le kellett vágatnom, és szerettem volna visszanöveszteni, valamint megelőzni a töredezését. Pozitív változás volt, hogy a hajam állapota jobb lett, sokkal puhább és fényesebb, kevésbé töredezik. Amiért megvettem, azt igazából nem teljesítette. Nem tudom, kinek nőhet havi 4-5 centit a haja ettől, de én egyáltalán nem ezt tapasztaltam, és szerintem nem is ez az átlagos reakció erre a vitaminra. Fényképekkel tudom csak megállapítani, hogy mennyit nő a hajam, ezt már a kapszula szedése előtt is rendszeresen csináltam. Nem nőtt többet, mint abban a 3 hónapban, amikor nem szedtem semmilyen hajvitamint. A másik negatívum, hogy a hajhullásom mértékét sem csökkentette, pedig reméltem, hogy ezt is mérsékeli. A normál árát szerintem nem éri meg, de sokszor van akciósan csomagban más hajápolókkal, úgy már érdemes megvenni. Legfőképp azoknak ajánlanám, akik a hajuk szerkezetét szeretnék javítani. A hozzá fűzött reményeimet nem váltotta be, de nem volt pénzkidobás, mert tényleg javítja a haj állapotát (még ha nem is ez lenne a fő feladata). Az ár-érték arány miatt és mert nem azt adja, amit ígér -2 csillag.

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2017. február 11.

Nyáron használtam nagy kókusz-őrületemben. Tusolás után sokáig megmarad az illata, jól habzik, kevés is elég belőle, nem szárítja a bőrt. Jövő nyáron biztos újra fogom venni. :)

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Selymesen Hidratáló Többfunkciós Testápoló Chia Magokkal
2017. február 11.

A KM Beauty Boxban volt, nagyon kiváncsi voltam rá, hogy milyen lesz. :) Kis csalódás volt, mert én legfőképp kézkrémként használtam a száraz bőrömre, és egyáltalán nem éreztem azt a 48 órás hidratáltságot, amit ígért. Napközben nem szeretem használni, vagy csak nagyon kis mennyiségben, mert nehezen szívódik be és kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ez esténként nem zavaró. Testápolónak viszont nagyon jó. Nincs benne olyan sok parfüm, ami már túl sok lenne, natúr illata van, amit én nagyon szeretek. :) Arcra nem szívesen használnám a túl sűrű és zsíros állaga miatt.

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál
2017. február 11.

Anyukámtól kaptam ajándékba, nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódás volt. Mikor kihúzom a kefét a tubusból, foltokban áll rajta a festék, és emiatt összetapasztja a pillákat. Próbáltam letörölgetni zsebkendővel a felesleget, viszont így is csúnya lett a végeredmény. Nem dúsít, se nem hosszabbít, csak összetapaszt. Csak úgy tudom elhasználni, hogy egy már beszáradt szempillaspirál keféjének a segítségével kifésülöm a pilláimat.. ami elég macerás. Nagy nehezen elhasználom, de újravenni nem fogom.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2017. február 11.

Az egyik legjobb spirál, amit valaha használtam. Nagyon jól dúsít a különleges keféjének köszönhetően, nem visz fel túl sok terméket és nem lesz csomós a végeredmény. A kefe mérete még az én kis szemeimhez sem túl nagy, az alsó pillasort is szépen ko lehet vele festeni. Nem ad műszempilla-hatást, de nekem ez a hétköznapokra teljesen megfelel, viszont buliba mást használok ha nagyon ki szeretném emelni a pilláimat.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2017. február 11.

Kedvenc szempillaspirálom, a hétköznapokra szerintem tökéletes. :) Szilikon a keféje, de szerencsére nagyon sűrű kis szálakból áll és emiatt nem tapasztja össze a pillákat. Nagyon jól dúsít, íveltek lesznek a szempillák, talán minimálisan hosszabbít is. Nagyon szeretem, visszafogott hatást kelt, nem lesznek óriási pilláim tőle, de azért mégis valami.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. január 15.

Pár hónapja használom főként a sminkem eltávolítására, és elégedett vagyok vele. A szempillaspirált és bb-krémet könnyen lehozza, viszont a tussal és sötétebb szemhéjpúderrel azért már meggyűlik a baja, a szempilláim töveiben ott marad a festék, hiába törlöm át többször is. Használata után puhább a bőröm és mintha kicsit hidratálná is. Összességében nagyon jó termék, nem cserélném le másra.