kremes98

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Clearskin 3 az 1-ben Arctisztító, Radír és Maszk

Avon Clearskin 3 az 1-ben Arctisztító, Radír és Maszk
2017. január 15.

Az egyik kedvenc arctisztító termékem, bőrradírként és arctisztítóként is tökéletes. Heti egyszer maszkként alkalmazom, picit vastagabban viszem fel, kb 3 percig a vizes arcomon hagyom, és az avonos tisztító kefe segítségével lemosom. A mitteszerek kevésbé látszódnak és tisztábbnak érzem az arcom a használata után. Kellemesen hűsít, az illatával nincs problémám, szárító hatást sem különösebben tapasztaltam. Sajnálattal olvastam, hogy már nem gyártják. :(

Avon Clearskin Arctisztító Kefe

Avon Clearskin Arctisztító Kefe
2017. január 15.

Évek óta használom, minden arctisztítóval és bőrradírral tökéletes :) Sokkal könnyebb és alaposabb vele a tisztítás, gyengéd és nem sérti az érzékenyebb bőrt sem. Egy Garnier arctisztítónak van hasonló keféje, de annak hosszabbak a sörtéi, és emiatt nem is sikerül vele teljesen felhabosítani a terméket, viszont ezzel igen. Mindenkinek ajánlom!

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer
2017. január 15.

Glamour-napokon akciósan szereztem be, viszont így is sajnálom hogy megvettem. Első primerem volt, így más termékhez hasonlítani nem tudom, de semmi plusz tartósságot nem adott az alapozóhoz. Az állaga nagyon folyós, nehezen lehet felvinni, és a sok kis csillám sem tetszik benne. Ezek mellett azt vettem észre, hogy pattanásokat okozott rendszeres használat mellett, pedig lelkiismeretesen letisztítom a sminket. Nagy nehezen elhasználom, de újra venni semmiképp nem fogom.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. december 28.

A Glamour-napokon akciósan vásároltam, így annyira nem sajnálom, hogy nem vált be. Úgy voltam vele, hogy a világosabb változatot veszem meg, mert nyáron nem volt lehetőségem sokat napozni, és egy kis színt szerettem volna a szalagavatómra. Használat előtt radíroztam a bőröm, de így sem lettem barnább. Még akkor sem, ha egy héten háromszor-négyszer használtam. Hidratáló hatásról nem tudok beszámolni, ellenben kissé ragacsos maradt tőle a bőröm és legalább 10-15 perc kell mire beszívódik. Talán teszek egy próbát a sötétebb bőrre való változattal, de ezt újravenni biztosan nem fogom.

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2016. december 28.

A Krémmániás vélemények miatt vettem meg, és nem csalódtam benne. Nagyon finom az illata, nekem leginkább a mézre hasonlít. A hajvégeimet nagyon jól ápolja, mióta használom, sokkal kevésbé töredezik a hajam. Nyár közepén vettem meg, és minden hajmosáskor használom, de még csak a fele fogyott el. Ár-érték arányban elég jó, a hatása miatt biztos újra veszem.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2016. december 28.

Még nyáron szereztem be, azóta minden hajmosáskor ezt használom és nagyon elégedett vagyok a hatásával. Vizes hajra fújom, utána könnyebb a kifésülés és sokkal puhább is a hajam. A festés miatt a hajvégeim töredezésre hajlamosak, de ezzel a termékkel és a Balea-s hajolajjal sikerült minimálisra csökkenteni a töredezést. Ha elfogy, mindenképpen újraveszem. :)