kremkukac

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula
2010. szeptember 15.

semleges

Használtam ezt a lemosót, de csak kb. félig fogyott el. nem olyan rossz, de hosszútávon nekem szárította a bőröm. a Lemosó hatékonysága sem a legjobb az én miteszeres bőrömnek. Összeségében eléggé átlagos, előnye lehet, hogy az illata eléggé semleges.

O'slee Clear Spa Sleeping Mask

O'slee Clear Spa Sleeping Mask

meglepő
Zöld zselés anyag, ami nagyon jól esik a bőrnek hámlasztán után, pláne ha még hideg is. Allantoin, rózsakivonat, E vitamin, licorice tartalma van. kiadós nagyon, tényleg vékony rétegben kell felvinni, különben az ember odaragad a párnához. Szeretem az olyan maszkokat amiket éjszakára nem kell lemosni pl. Lancome, de ez a maszk árban és kellemességi indexben megelőzi. Sokkal jobb, mint pl. Bioderma Hydrabio maszkaj, amitől kiütéses lettem. Összeségében nagyon pozitív.

Detox Poreless Moisturizing Gel

Detox Poreless Moisturizing Gel

nem olyan rossz

Ez a befejező lépés a lemosásnál. Felvitelkor szilikonos érzetű, de gyorsan beszívódik. Kellemes érzetet ad, de ez csak pár óráig tart, utána nekem zsírosította a bőrömet. Valószínűleg egy szárazabb bőrű pozitívabban nyilatkozna a termékről.

Detox Poreless Deep Cleanser

Detox Poreless Deep Cleanser

nem tisztít eléggé

Ez a második lépés az olajos lemosás után. Jól habzik, nem szárít, de számomra nem tisztít eléggé. Hasonló 3 lépéses arctisztítója van a Fancl-nak, de az sokkal jobb. A detox családból számomra csak az olaj tetszik.

Detox Poreless Cleansing Oil

Detox Poreless Cleansing Oil
2010. szeptember 14.

egész jó az árához képest

Szeretem az olajos lemosókat /főleg az ázsiaiakat/. Ha találok valami számomra ismeretlent, kipróbálom. Az O'slee márka viszonylag olcsó, de ahhoz képest egész jó termékeket forgalmaz. Az olajos lemosója tényleg jól oldja a sminket, maradéktalanul lemosható, nem úgy, mint a Sana szójás olaja. Illata nem nagyon van. Nálam most a MAC olajos lemosója miatt lecsúszott a dobogóról :)

Hydra-Chrono Crème Confort

Hydra-Chrono Crème Confort
2010. szeptember 12.

jó hidratáló krém

Száraz bőrre való, de télen isteni a normál vagy kevert bőrűek számára is. Gyorsan felszívódik, feltölti a bőrt. Elsődlegesen a shea vaj tartalma miatt szemeltem ki, másik ok volt, hogy eddig a próbált Lierac termékekkel meg vagyok elégedve. Patikában létezik belőle próba kiszerelés is /kicsi tasakos/.

Mustela Stelatopia Emollient Cream

Mustela Stelatopia Emollient Cream
2010. szeptember 12.

atópiás bőrre

Fiamnak száraz, atópiás bőrrére vettem és nagyon elégedett vagyok vele. A makacs pelenka kiütését is gyorsan rendbehozta. 200 ml egy flakon és elég sokáig kitart, ha nagyon száraz a bőre és testápolónak nem elég a Babé, akkor végigkenem az egész testét, egyébként csak lokálisan a problémás részekre használom.

Fiberwig LX Mascara

Fiberwig LX Mascara

tartós spirál

Tartós spirál, szépen szétválasztja a pillákat. Vékony keféjével könnyű dolgozni, a felvitt festék gyorsan szárad és tartós marad akár a tengerparton is. Szeretem ezt a spirált.

Daily Microfoliant

Daily Microfoliant

szuper exfoliáló

Elég drága ez az egy hátránya van. Viszont egy doboz nagyon sokáig elég, mivel nagyon kevés por is egy kis vízzel hatalmas habot képes fejleszteni. nagyon szépen megszabadítja a bőrt a felesleges anyagoktól, használat után sugárzóan tiszta lesz. Ennek ellenére nem szárít.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion
2010. szeptember 11.

Ellentétben a géllel, a lotion nem szívódik fel, egyfajta zsíros ragadós érzete van. Amikor normál volt a bőrállapotom, akkor próbáltam.