krenat

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde It's Cold Outside Kézkrém

Alverde It's Cold Outside Kézkrém
2020. március 14.

Imádom ezt a kézkrémet! Gazdag, de gyorsan beszívódik, és kellemes, már-már enyhén púderes hatást hagy a bőrön a maga után. Igazi életmentő ebben a szeles időben, meg a járványos dolgok miatti gyakoribb kézmosások után :) Az illata nekem picit túl erős, de emiatt nem vonok le pontot, mert hamar elillan.

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal
2020. március 14.

UPDATE: Ennek a krémnek az eredeti verziója a kedvenc kézkrémem volt, az új formula azonban öt csillagos értékelésről egyből egyesre zuhant vissza. Az eredetiből elég volt egy pumpálásnyi és bár szárazak a kezeim, mégis elég volt napi egyszer használni. Gyorsan beszívódott, selymes bőrt varázsolt. Ebből az újból 3-4 pumpálásnyi is kell egy alkalommal, nagyon folyós, nehezen szívódik be és még hosszú idő után is olajos érzetet hagy a bőrön. Mire ez a réteg "lekopik", már krémezni is kell újra a kezem, mert semmit nem használ. Úgy látom, talán már meg is szüntették, egyáltalán nem is bánom (kivéve azt, hogy változtattak az eredeti formulán!)

Eredeti értékelés: Könnyű, mégis gazdag krém. Hamar felszívódik, ugyanakkor tartósan hidratál. Nagyon puha és selymes lesz a bőröm tőle. Az illata természetes és visszafogott.
A pumpás kiszerelés nagyon tetszik, pont annyi jön ki belőle egy nyomásra, amennyi az én kezeimre ideális mennyiség, így nem fordul elő az, hogy véletlenül túl sokat nyomok ki. A kupak erősen rápattan, így táskában is simán merném vinni, de nem szoktam, mert egy esti krémezés bőven elég. Azt hiszem megtaláltam a kedvenc kézkrémemet :)

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2020. január 13.

Az üvegcse szép, az illata nagyon finom, és tök jó az Ecocert / bio / vegán minősítés. Viszont hiába használom minden este és hiába nem száraz a bőröm alapból, ebben a téli időszakban bőven elbírna több hidratálást. Egy natúr, 100% argánolaj ezerszer többet ér nekem, sokkal puhább és szebb bőrt ad.

Alverde Clear Waschcreme Heilerde und Bio-Grüner-Tee

Alverde Clear Waschcreme Heilerde und Bio-Grüner-Tee
2019. szeptember 27.

Szép összetevők, jó az ára és alapvetően jól tisztít, de nekem elég mitesszeres az arcom és azon sajnos nem sokat segített, pedig elvileg pont erre való és az egész tubust elhasználtam. Ezt azért nem rovom fel nagyon neki, mert a bőröm mindig is problémás és azért ez "csak" egy arctisztító, nem valami turbó hámlasztó cucc :) De nem szárít, nem zsírosít, és mindennapos tisztításra megfelel.

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2019. március 7.

Nagyon tetszenek az összetevők és hogy magyar a márka, de az én bőrömnek mind a peeling, mind a maszk hatása kevés. Szinte semmi különbséget nem érzek, és a darabok nagyon élesek benne. Egynek elmegy, elhasználom, de nem veszem újra.

HappySkin Soft Bőrnyugtató Testápoló Aloe Verával

HappySkin Soft Bőrnyugtató Testápoló Aloe Verával
2019. március 6.

Egy kis mintát kaptam belőle, és imádom. Igaz, hogy nagyon folyós, de nekem ezt könnyebb eldolgozni, mint a sűrű testápolókat. Szépen hidratál, pedig az én bőröm nagyon "válogatós". Az illata egyszerűen isteni, ami kicsit aggasztott is, mert fogadni mertem volna, hogy van benne méz, és én csak vegán kozmetikumokat használok. Háromszor végigolvastam az összetevőket, de tényleg nincs benne :D Nagyon szuper, veszek belőle nagy kiszerelést is.

Yamuna Hársillatú Növényi Szappan Mézzel és Kurkumával

Yamuna Hársillatú Növényi Szappan Mézzel és Kurkumával
2019. március 6.

A hárs illatának megszállottja vagyok, ezért rendeltem meg a szappant. Épp, hogy köszönőviszonyban van csak a valódi hárs illatával, ami bár részben nagy csalódás volt, egyben megkönnyebbülést is hozott: kizárólag vegán kozmetikumokat használok, ebben pedig van méz, de ennyi "áldozatot" még meghoztam volna a hárs oltárán. A nagyobb probléma, hogy minden szappanuk nagyrészt pálmaolajból készül, és bár végigböngésztem az egész honlapot, sehol nem volt feltüntetve, hogy ez honnan származik. Így gyakorlatilag garantálható, hogy nem fenntartható forrást használnak, és nem bőrápoló tulajdonságai, hanem olcsósága miatt döntöttek mellette (ez a szappan árán is egyértelműen látszik).
A szappan maga egyébként teljesen átlagos, hogy azért írjak a termékről is véleményt :) Nekem nem éri meg ilyen összetevőkkel.

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj
2019. március 6.

A hárs a világon a legjobb illat számomra, alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt. Hááát... az eddigi véleményeket olvasva fogalmam sincs, az enyémmel mi történhetett, de kb. olyan szaga van, mint amibe belehugyozott valaki. Elnézést a vulgáris kifejezésért, de a szebb szavak nem írják le kellően, mit éreztem, mikor kinyitottam a tégelyt! Egyből kuka.

Tabitha James Kraan Organic Dry Shampoo For Dark Hair

Tabitha James Kraan Organic Dry Shampoo For Dark Hair
2019. február 27.

Átkozom a napot, amikor megvettem. Nagyon drága volt, de az összetevők meggyőztek és tetszett, hogy bár pumpás az adagoló, nincs benne hajtógáz. Itt azonban vége is a pozitívumoknak. A hajam nem lesz tőle sem dúsabb, sem kevésbé zsíros kinézetű, és úgy néz ki órák múlva is, mintha homokot szórtam volna a hajamba. Elvileg sötét hajra való, de a sima fehér por kevésbé látszik ennél! Ráadásul viszket is tőle a fejbőröm. Rég kidobtam volna, ha nem sajnálnám a pénzt, amit ráköltöttem. Időnként próbálkozom vele, de rosszabbul nézek ki vele, mint nélküle. :\

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra
2019. január 24.

Bár a hajam zsírosodásra hajlamos, mégis a száraz hajra való balzsamot vettem meg, mert a hajvégeim sokszor szárazak, töredezettek. Nem Manna samponnal együtt használtam, csak úgy épp azzal, ami volt otthon. A hajam gyönyörű sima és puha lett tőle, egészségesebb, kevésbé sérülékeny. Elég drága, de nekem viszonylag sokáig kitartott. Valószínűleg újra fogom venni.