kri64

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. október 9.

Imádom az illatát, sajnos. Ugyanis nekem hoszú távon szárítja a hajvégeim. Tünetkezelésnek kiváló, sokat segít szárítás után, fényt ad, puhít, az olaj könnyed, nem nehezíti el a hajat, és egyáltalán nem ragacsos. Kár, hogy a szilikon első helyen szerepel. Azért 1-2 normális alapanyag is került bele.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Szérum

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Szérum
2019. május 21.

Csomagban vettem a samponnal, mert olcsóbb volt és hajtott a kíváncsiság, de nem igazán látom értelmét. Mintha szárítana is. Néha fújkodok belőle a fejbőrömre, de nem akar elfogyni.

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon
2019. május 21.

Nekem bevált, balzsam nélkül is puha és fényes lett a hajam tőle, szerintem gyorsabban is nőtt de ezt nem igazán tudom megmondnai. Fura hogy ilyen vegyesek a vélemények. Többet csak azért nem fogok venni, mert átálltam tisztább összetevőjű, csomagolásmentes szilárd samponra.

Weleda Baby & Kids Sun Edelweiss Sensitiv Napvédőkrém SPF50

Weleda Baby & Kids Sun Edelweiss Sensitiv Napvédőkrém SPF50
2019. május 18.

Nagyon nehéz fényvédő, az arcomra vettem, de sajnos nem tudom alapozó vagy BB krém nélkül hordani, mert egyáltalán nem szívódik be és nagyon fehér. Ez persze várható lett volna, a krém jellegéből adódik. Igyekszem elhasználni, legközelebb pedig körültekintőbben választok.

CD Frische Deo Gránátalmás Dezodor

CD Frische Deo Gránátalmás Dezodor
2019. május 18.

Jó ideje alumentes deokat használok, előző CD-m liliomos volt, az elején odavoltam érte de aztán valahogy romlott a hatása. Emaitt nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a kidadás hosszútávon is beválik-e, egyelőre le vagyok nyűgözve, az illata elég erős de tetszik és nem leszek büdi nap végére, sem sport után.

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
2019. május 18.

Annak ellenére, hogy nem fed szinte semmennyire, épphogy valamennyire egységesíti az bőrképet, szerettem használni. Akinek problémásabb a bőre az nem lesz vele elégedett, de ahogy az előttem szólók, én is azt vallom, hogy inkább valódi bőrápolás (a táplálkozás sem mindegy), mint annak hiányának a takargatása - főleg, hogy az legtöbbször csak olaj a tűzre. 4 csillagot adok, mert a fedése lehetne jobb, az illata kicsit zavar, és bár csalódott nem vagyok, újravenni sem fogom.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2019. május 18.

Régebben vettem, most kezdtem újra használni. Eddig beválik, egységesebbé teszi a bőröm, elfedi a tág pórusokat, gondot még nem okozott, a tipik nivea illatot is szeretem.

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation
2019. május 5.

Update: télen is nagyon nehéz darab. Vettem hozzá egyet a sötétebből is, keverve jó a színe, de annyira, annyira maszk-hatás és érzés!!! Ha felteszem, egész nap érzem, hogy a bőrömön van egy réteg. Lehet, hogy mással kéne felvinni, nem tudom. Legalább 1 pontot levonok mert számomra biztosan nem csodaszer.

Leárazva vettem, még csak egyszer próbáltam, de eddig tetszik. Az állaga és illata nagyon tetszik, a fedése is jó, a színárnyalat viszont kicsit világos nekem, de nem volt más opció - lehet, hogy amikor még rendesen készleten volt, lett volna belőle választék. Télen viszont tuti jó lesz, mert amúgy hófehér a bőröm. Tény, hogy úgymond megül az arcomon ott, ahol nem szép(száraz vagy a tág pórusok), de ez más púdernél sincs másképp, így azt hiszem a ritka alkalmakkor (amikor használok egyáltalán bármit ami eltömíti az arcbőröm - ha natúr ha nem), örömmel fogom használni egy jó kis bőrradírozás-hidratálás után. Egyedül a pamacsot tartom feleslegesnek, de ezért nem vonok le pontot, kinek mi..

Alverde All In One Szempillaspirál

Alverde All In One Szempillaspirál
2019. május 5.

Sajnos én sem olvastam a véleményeket - abszolút nem hozza amit ígér. Azért választottam, mert ez a formájú spirál nekem bevált régen (és kifejezetten natúrkozmetikum vonalon kerestem). Alkalmanként használom, nos, semmit, de semmit nem növel a szempilla hosszúságán vagy volumenén. Bónuszként viszont pár óra elteltével már le kell törölni egy kis festéket a szemem alól, pedig nem teszek fel többet, mint kéne. Egyedül arra jó, hogy fekete színt adjon a pilláimnak, illetve nem irritál és nem hagy nehéz, vagy összeragadt szempilla-érzetet, ezért megadom a 2 csillagot.

Isana Szempilla Szérum

Isana Szempilla Szérum
2019. május 5.

Legalább 2 hónapja használom, igyekszem napi 2x de van, hogy kimarad 1-1 nap is. Könnyű a használata, hamar felszívódik, tetszik az ecset, de hatását egyáltalán nem látom. 2 csillagot azért adok, mert nekem legalább nem árt, és ha elfogyott, ricinusolajhoz nagyon jól fog jönni a kis ecset.