Kricci

Regisztráció dátuma: 2017. december 31.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 31.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary 100% Organic Virgin Chia Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Virgin Chia Seed Oil
2020. január 17.

Én is nagyon szeretem, a csipkebogyót cseréltem le rá. Nappalra is használom, jól beszívódik, jó érzékeny, rozáceás bőrre. Hosszú távú tapasztalatom még nincs, egy hete kenem. Érdemes kipróbálni.

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2019. október 28.

Nagyon szeretem. Mostanában borzasztó érzékeny a bőröm. Este használom, niod modulating glucosides után. Mást nem is kenek rá. Puha, hidratált, kevésbé piros a böröm reggelre. Csepegtetem testápolóba is. Hajra nekem nem vált be.

Faceez Micro Fiber Makeup Remover

Faceez Micro Fiber Makeup Remover
2019. október 28.

2x használtam. A lightosabb sminket maradéktalanul leszedte, ha már több rétegü az alapozó, át kell törölni micellással, tehát a vattakorongtól nem köszöntem el. Drága viszonylag, bár 2 db. Igen, a szegély nem kéne rá, meg a szem környékére hajtogatni kell, szempillaspirált macerásabb vele lemosni, ennek ellenére jónak tartom. Az előző hozzászólásban olvastam, hogy van dm-es is, azt is kipróbálom majd. Pici folyékony mosódióval dörzsöltem meg a végén, jól kiöblitem, szép tiszta lett.

NIOD Modulating Glucosides

NIOD Modulating Glucosides
2019. október 16.

Egy hete használom, nekem rozáceás és érzékeny a bőröm, még egy sima arcmosástól is kivan, főleg hogy itt az évszakváltás és nehezen viseli a körülményeket. Emiatt vettem meg, szükségem volt egy bőrnyugtató termékre. Próbáltam este is, reggel is használni, illetve rutinba illeszteni. Egyébként jó kis termék, tényleg van egy enyhe nyugtató hatása. Az én bőröm alapból piros, azon nem segít. Nekem reggel nem működik, mivel maga a cucc ragacsos, ezért smink alá ki van zárva, meg hát eddig bármit kentem főlé, már fullasztotta a bőröm. Este szoktam használni, arcmosás után, csak ezt, meg egy kamillás-köményes natúr hidratáló krémet, úgy nyugtatja a bőrt. Előtte próbáltam a niod CAIS után (ahogy írja is a dobozon), és hialuron előtt, de úgy nem volt olyan komfortos.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. szeptember 22.

Eddig az ordinary-t használtam, azt is szeretem, mindig újra rendelem. Most is van belőle, de mióta megjött ez, a másikhoz hozzá sem nyúlok. Sokkal jobb az állaga, nagyon szeretem.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. szeptember 22.

Mindig van itthon, a rich-el együtt. Jobban szeretem, mint az Ordinary-ét, arra nem túl jó sminkelni. Amúgy már mindenki leírt róla minden jót. Ha nagyon száraz a bőröm pl a lábszáramon, testápoló alá kenem, és nagyon puhává változik a száraz, hámló bőr, szóval testre is használom, így kettesével rendelem. 5* nálam, egyértelmű.

Vitalcare Natural Bio Folyékony Kristály Hajvédő Spray

Vitalcare Natural Bio Folyékony Kristály Hajvédő Spray
2019. szeptember 22.

Nekem abszolút pénzkidobás. Nem tudom úgy fújni, hogy ne legyen full zsíros a hajam. Nem szívódik be sehogy. Próbáltam kimosni, az sem egyszerű művelet. 3x próbálkoztam vele, aztán ment a kukába.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. május 13.

NC20-as árnyalatot vettem, egyrészt az itteni vélemények miatt, másrészt mert ezt ajánlotta a sminkes lány a boltban. Rozáceás bőröm van, szerinte a sárgás árnyalatú alapozók fedik el a piros bőrt. Kétszer használtam, és megkérdezték, mitől vagyok ilyen sárga.... nagy csalódás, hogy az ember bemegy egy boltba, segítséget kér, hogy véletlen se nyúljon mellé, erre így jár.... kidob egy csomó pénzt, és használhatatlan a termék. Azért kap két csillagot, mert nekem ugyan teljes pénzkidobás, de ettől függetlenül lehet hogy jól működik, én csak a csúf színét látom természetes fényben. Ha valakinek szüksége lenne erre az árnyalatra, megválnék tőle.

Updt: ha kifog az ember egy jó eladót, kap is jó színt. Így megpróbálta újra, és most napi szinten használom. Kicsit kopik, kicsit szárítja a bőrt, de végül is egész jó, kap még egy pontot

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. május 13.

Második kört futom vele, hajlamos vagyok szérumokat vásárolni, és használgatom vegyesen, felváltva, így az első üveg egy év alatt fogyott el úgy, hogy hetek8s rá se néztem. Most a kevesebb több elvet követem, így ezt minden este felkenem, esetleg hialuron vagy szalicil hámlasztó után. Én szeretem az illatát is, hidratáló nekem nem kell rá. Nagyon megszerettem, a ráncaim is. Elfogy, újraveszem.

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre

Phi I'm So Sensitive Hipoallergén Regeneráló Arckrém Érzékeny Bőrre
2019. május 13.

Hihetetlen gyorsan elfogyott, a szuszt is kipréseltem belőle, viszont nem vettem újra. Nem mintha rossz lenne, csodát ettől sem vártam, bár kíváncsi voltam, hogy mit kezd a pirossággal, de nekem nem enyhítette. Picit csípett is. Az olajat nem kevertem hozzá, így az megmaradt, de éjszakára szeretem a szemem alá, arra kiváló. Nekem fontos a rozáceám miatt, hogy szépen lehessen rá sminkelni, de sajnos nem működött együtt, így éjszakai krém volt. Összességében rendben van, a lemosóját viszont nagyon szeretem, azt mindig újra veszem.