kristalyhegy

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal

2017. április 25.

fülpiszkálót ajánlanám azoknak, akik aggódnak, hogy nem tudják kiszedni a krémet az aljából, amúgy sem higiénikus kézzel.:)

2017. április 25.

gyorsan beszívódik, de semmit nem tesz a bőrömmel. felejtős.

Biorepair Zahncreme

Biorepair Zahncreme
2017. április 18.

Nekem érzékeny a fogam a hidegre és a melegre is, annyira, hogy még a beszívott levegő is fájdalmat okoz, de ez a fogkrém megszüntette. Először Elmex-szel próbálkoztam, az is csökkentette valamelyest, de ez sokkal jobb, és az összetevői is sokkal szebbek. Érdekes, hogy kipróbáltam a plus változatot is, ami kb. 600.-ft-tal drágább, de az nem volt olyan jó, mint ez. Mindig ezt használom mostmár. Nagyon megéri az árát.

s.Oliver Selection Women Deo Spray

s.Oliver Selection Women Deo Spray
2015. augusztus 1.

Egy hónapja vettem kb. a Müllerben akciósan 1990.-Ft-ért, olyan parfüm dezodort kerestem ami pumpás, és mondhatom jó választás volt, minden igényemet kielégíti amit elvárok egy dezodortól. Finom, nem harsány az illata, egész nap véd, nem az izzadás ellen, mert azt nem gátolja, hanem elfedi a szagokat, még a nagy kánikulában sem lettem izzadtságszagú és egész nap megmaradt az illata. Nem vagyok egy különösen izzadós típus, de 35-40 fokban azért mindenki megizzad, és ez a dezodor jól teljesített. Csak ajánlani tudom.

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval (régi)

Balea Sensitive Folyékony Szappan Aloe Veraval (régi)
2015. július 14.

Tettem bele egy kis kókuszolajat, mert nekem extra száraz a kezem, de nagyon folyékony lett tőle, nem tudom milyen reakció történhetett kettejük között, de így nem szárít annyira, bár valahol olvastam, hogy hosszútávon a kókuszolaj is szárít. Nem tudom, igaz-e, mert annyi hülyeséget írnak össze, az ember meg hajlamos elhinni, amit olvas.

Balea Beauty Effect Bodylotion

Balea Beauty Effect Bodylotion
2015. július 10.

Nemrég vettem, nekem extra száraz a bőröm és gondolkodtam,hogy ezt vegyem-e vagy az ureásat, végül ezt vettem a hialuron tartalom miatt, mert azt gondolom, hogy erősen vízhiányos a bőröm. Nos, nekem másfél perc alatt beszívódik, selymes, nyugtató érzetet hagy maga után, jó pont, hogy szilikonmentes, rossz pont a sokféle illatanyag. Amúgy kellemes az illata, de ezek nélkül jobban tetszene. Az illat miatt levonok 1 pontot.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. július 10.

Mintát vettem, lotionnal együtt, de nekem érdekes módon a nyakam pattogzott ki tőle, ilyen még sosem fordult elő egyetlen krémnél sem. Az arcomon kb úgy viselkedett a kettő együtt, mint egy folyékony púder. Próbáltam külön is az esszenciát, de így is kipattogzott a nyakam. A fiam hegeire, talán jó lesz.
Amúgy fülpálcikával lehet a kis üveg cséből könnyedén kinyerni a krémet.

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2015. július 10.

Ebből is mintát rendeltem, kis zöld tubusban adják, nagyon bevált a fiam aknéira. Vékonyan bekentük csak a problémás részeket, és harmadnapra teljesen eltűntek a pattik. Egy nagyobb és két kisebb volt az arcán. Nagyon örülök, mert eddig még semmi mással nem sikerült ezt elérni. Pedig még olyat is próbáltam, hogy gyógyszertárban vettem cink oxidot és vízzel keverve kentem fel az arcára, de így is kb egy hétig tartott,mire elmúlt. A pattanás foltokra meg majd kipróbálom a csigaméh esszenciát, hátha beválik. Plusz hetente használja a bha 2%-os lotiont. Most már kezd javulni a bőre, ami alapból aknés, de teljesen tönkre vágta egy borza féle házi készítésű mézes,kecsketejes rózsaszínagyagos szappan, rengeteg nagy gyulladt pattanás lett az arcán, holott arra lett volna hivatottt, hogy javítson az aknén, a készítő azt mondta, hogy ez a méregtelenítődéstől van, de hát kösz szépen, nincs szüksége olyasmire ami ront az állapotán, javítson valami úgy, hogy közben nem ront! A BHA-tól nem történt ilyen, pedig az is méregtelenít.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. július 5.

Akciósan vettem, eddig lrp és yr micellás lemosókat próbáltam, ez jobb náluk. Nem szárít, nem marad utàna olajos, ragacsos érzet, szépen tisztít. Én csak hidratàlót hasznàlok, és rúzst, ezekhez megfelelő. A kiszerelés is klassz.

Body&Soul Aloe Vera Bodygel

Body&Soul Aloe Vera Bodygel
2015. július 1.

Nekem nem vált be. A bőröm nem szívja be csak ràszàrad, és amikor kezet mosok lejön az egész. A kezem ugyanolyan száraz, mint előtte. Nincs benne paraben, most megnéztem az összetevőit.