kristalyhegy

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: >54

s.Oliver Men Deodorant Natural Spray 24 H

s.Oliver Men Deodorant Natural Spray 24 H
2015. július 1.

A fiamnak vettem névnapra, Egy olyan desodort kerestem, ami hajtógáz nélküli, alumentes.és citrusos az illata. Ez volt a legbőrbarátabb, mert még olyannal is találkoztam, amiben triclosan volt( más márka), pedig azt hittem már be van tiltva ez az összetevő. Nagyon kellemes, finom, diszkrét illata van, és tartós. Nagyon megérte. Müllerben jelenleg 1990.-Ft, neten 3000.- 4000 közötti árban láttam. Magamnak is vettem egy női változatot, majd azt is felteszem.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2015. június 7.

Nekem nagyon szepen eltavolitotta az orrom toveben levo mitesszereket. Nem is tudtam ezelott h ilyesmi letezik . Itt olvastam es gondoltam proba szerencse. Sokkal egyszerubb modszer mint a nyomkodas.

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2015. június 4.

Tegnap jöttek meg a mintáim, gondoltam kipróbálom a PC termékeket , miután olyan sok jót hallottam róluk Mstindigótól. Elsősorban a hámlasztók miatt rendeltem, de gondoltam pár krémet is tesztelek,hátha bejön valamelyik. Ezt kentem fel tegnap estére, előtte egy fehér agyag pakolást csináltam. Alapból vegyes a bőröm, de az utóbbi időben extra száraz lett valamiért, valszeg a pajzsmirigy betegségem miatt. A krém kicsit szárította a bőröm, de egyébként nem rossz, reggelre szép fehér színe lett,biztosan a fehér agyag pakolás is szerepet játszott ebben, de ha ilyen szépen halványít, szeretni fogom, mert elég sok pigmentfolt van az arcomon. És javára szól az is, hogy nincs benne szilikon.:) Négy csillag, mert kissé szárít, ezért nem annyira komfortos.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. június 4.

Tegnap érkezett meg a minta, ma ki is próbáltam. Nekem szárítja és irritálja a bőröm, kellemetlen érzés volt, alig vártam, hogy hazaérjek és lemossam. Igaz, én nem bírom a szilikont, ebben pedig van bőven. Nem igazán értem, miért teszik bele szinte minden krémbe. Bár biztosan nem a szilikon miatt szárított, valszeg a zinc oxid lehet sok benne és ezt akarják ellensúlyozni a szilikonokkal. És még hajfixáló szilikon is van benne, gratula a gyártóknak. Megy a szemétbe.

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal
2015. június 1.

Az első felvitelnél jó vastagon kentem fel, húzódott a bőröm tőle, de gondolom ez természetes ennél a maszknál. 15 perc után átmentem az arcomon micellás vattakoronggal és aztán egy papírtörlővel itattam fel a felesleget,mert lemosni nem igazán lehet. Szép lett tőle a bőröm színe és puhább,mint volt. Másodszori alkalmazásnál már nem volt szembetűnő hatás a harmadiknál már soknak éreztem. Többször nem kenem fel, de összességében elégedett vagyok vele,mert javított a bőrtónusomon és puhította. Ennyi pénzért ez nagyon szép teljesítmény. 5*

La Roche-Posay Effaclar A.I. Pattanáskezelő Krém

La Roche-Posay Effaclar A.I. Pattanáskezelő Krém
2015. május 9.

Régebben használtam fiam bőrére, mert nagyon pattanásos volt. Első tubus jó volt, szépen lehúzta a gyulladást, kicsinyítette, leszárította a pattikat, a második tubus már nem hatott. Valszeg megszokta a bőre, vagy nem tudom.

Borza Szappan Manufaktúra Sheavajas Testápoló Jojoba Olajjal

Borza Szappan Manufaktúra Sheavajas Testápoló Jojoba Olajjal
2015. április 30.

6 napja használom a krémet az arcomra, ami hiperszáraz, hiperérzékeny volt,és a szemöldökömnél pikkelysömörös. Azóta elmúlt a pikkelysömör és a bőrszárazságom is rendbe jött. Melegvizes kézzel viszem fel, mert kissé nehezen kenhető, és este használom, mert kissé nehezen szívódik fel és hagy egy kis olajos csillogást. Mivel szépen rendbe hozta a bőröm mindenképp újravevős. Ajánlom figyelmetekbe a Borza termékeket. Nagyon finom dolgokat lehet ott kapni.

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém
2014. november 18.

Tegnap vettem 25% engedménnyel a DM-ben és rögtön fel is kentem. Valóban szebbnek látszik a bőr, de minden bizonnyal a rengeteg szilikon miatt olyan érzésem volt, mintha el lenne zárva a bőröm az oxigéntől. Valószínűnek tartom, hogy emiatt okozhat egyeseknél pattanásokat, hogy nem hagyja lélegezni a bőrt.
Sajnos én is hajlamos vagyok a pattikra és más Loreál terméktől is keletkeztek pattik az arcomon, ezért én csak alkalomszerűen fogom használni.

Azóta harmadszor kentem fel és kijött két pattanás. Biztos, hogy ettől, mást nem használok. A kezemre talán jó lesz.:D Nem ajánlom senkinek. Ez volt az utolsó, hogy loreál terméket vettem.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2013. február 4.

Pattanásra nem vált be, sőt, épp hogy pattanásokat okozott. Próbáltam a kezemre is szárazság ellen, arra sem jó. Megvettem, mert annyira áradoztatok róla, hogy mindenre jó, és most dobhatom a szemétbe.