Kriszta180222

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2021. január 28.

Nekem eddig Helia-D termékek nem okoztak csalódást, ez is nagy kedvenc lett. Elsőként nagyon tetszik a tubusos csomagolás, másodszor nekem szuperül hidratálja a bőröm, minden cseppjét beszívja, a ragacsosság is nagyon rövid időn belül megszűnik. Nálam szinte sminkalapnak is megállja a helyét. Újravevős darab.

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz

N.A.E. Purezza Bio Micellás Víz
2021. január 19.
(!)

Update: Használgattam legvégső tisztítási lépésként, de sajnos a flakon felénél kidobásra került, ugyanis borzasztóan el kezdett irritálni, lángoló vörös lett az egész fejem tőle, eddig ilyet egyetlen más lemosónál sem tapasztaltam. Lehet, hogy az én bőrömmel történt valami változás, mindenesetre nálam használhatatlan lett a termék.

Szintén tesztelésre kaptam. Nagyon tetszik a letisztult desing, és nekem személy szerint bejön ez a rózsás illat. A sminket nem távolította el teljesen, de ennyit bármelyik másik micellás víz is hagyott, és sajnos nekem is irritálta kicsit a bőröm, kipirosodott és húzódott. Nem lesz kedvenc.

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajpakolás
2021. január 5.

Szintén a nagy hype miatt szereztem be, de én nem dobtam akkora hátast tőle. Az illata számomra nem olyan tetszetős, talán ha nem hajápoló termékben érezném nem zavarna, de nekem valahogy nem illik a hajra. A hatását tekintve sem észleltem semmi extrát, bármelyik másik hajpakolással elérem ezt az eredményt.

Arganicare Macadamia Hajmaszk Száraz és Töredezett Hajra

Arganicare Macadamia Hajmaszk Száraz és Töredezett Hajra
2021. január 5.

Nagy meglepetés volt ez a maszk számomra. Talán az eddigi legsűrűbb, leggazdagabb hajpakolás amit valaha próbáltam. Az illata visszafogott, nagyon kellemes. Kis mennyiséget használva is csodát művelt, szinte újjá született a hajam tőle. Abszolút megéri az árát.

Delia Hyaluronsavas Szérum

Delia Hyaluronsavas Szérum
2020. október 7.

Ár-érték arányban nagyon jó kis szérum. Reggel sminkelés előtt szoktam használni, nagyon sűrű állagú így könnyű felvinni, és szépen egységesíti és puhítja, feltölti az arcom. Ami miatt mégis le kell vonjak egy pontot, az a szaga, ami számomra nagyon kellemetlen. A pipettájával sem vagyok kibékülve.

Ziaja Manuka Fa Gyengéden Hámlasztó Éjszakai Krém Mandulasavval

Ziaja Manuka Fa Gyengéden Hámlasztó Éjszakai Krém Mandulasavval
2020. október 7.

Igen kellemes csalódás volt ez a krém. Eddig nem voltam elájulva a márka termékeitől, de a jó véleményeket olvasva gondoltam adok neki egy esélyt, és milyen jól tettem. Az én bőrömön egyáltalán nem sok, sőt még olajjal kombinálva is szépen beszívódik. Néha előfordult 1-2 apróbb felszíni pattanás, de mióta ezt használom a bőröm teljesen letisztult, szinte nem is igényelne sminket. Az orrom tövében lévő hámló résszel sajnos nem bír el, de ezért nem vonok le pontot, szerintem arra a területre még nem találták fel a megoldást. 5 csillagot érdemel.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. október 7.

Nem lett szerelem. Régóta ecsetes tust használok, most hirtelen felindulásból (és gondoltam időspórolásból) erre esett a választásom. A filc rész szépen kialakított, a festék élénk fekete, de valahogy mégsem lehet vele olyan precízen dolgozni, mint az ecsetes társaival. A tartóssága is hagy kivetni valót maga után, nekem pár óra után elfolyik, és javítanom kell, még akkor is ha ki se teszem a lábam itthonról. Lehet aki filces tusokhoz van szokva annak jobban működik, de én maradok az ecsetes verziónál.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2020. október 7.

Korrekt kis arckrém ennyi pénzért. Az illata nekem nem zavaró, sőt kifejezetten szeretem. Az állaga nagyon tetszik, kellemes érzés a bőrön, gyorsan beszívódik és babapopsi puhaságú utána az arcom. Smink alá is szuperül bevált.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2020. október 7.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az állaga nekem nagyon tetszik, elég egy minimális mennyiség is belőle a problémás területekre. Látszólag szépen feltölti a pórusokat, de az alapozó felvitele után még sem olyan a végeredmény amit várnék. Jobb az összkép, de a pórusok még mindig szembetűnőek. Még egy hátrány, hogy nem mindegyik alapozóval működik jól, valamelyik nagyon csúnyán megáll rajta és nem oszlik el. Pozitívum, hogy legalább irritációt és kiütést nem okozott.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2020. október 7.

Már nagyon régóta szemezek vele, és végül beadtam a derekam, az első ilyen drága alapozó amit sikerült beszereznem. A színe az csodás, tökéletesen idomul a saját bőrszínemhez. Az állaga is nagyon tetszik, én kifejezetten az ilyen krémesebb alapozókat preferálom. A felvitellel még kísérletezek, hogy hogyan mutat a legszebben, talán a blender felé hajlok. Lehet az én bőrömmel van a probléma, de a fedését nem mondanám olyan nagyon extrának, inkább közepesnek, bár nem nagyon vannak bőrhibáim, szóval nekem bőven elég. Egyelőre nem tudom hova tenni, mert amikor elkészülök reggel a végeredmény nagyon tetszik, a bőröm szinte ragyog (jó értelemben), olyan igazi porcelán arc néz vissza rám, de néhány óra múlva néhol eléggé átfényesedik, olyan gagyi módon, annak ellenére, hogy inkább száraz felé hajlik a bőröm. Egyelőre 4 csillagot kap, mert egy ilyen kategóriájú termékhez én nagyobb reményeket fűztem, de hosszabb távon még bizonyíthat, addig barátkozunk.

Update: Megérdemli az 5 csillagot, mert hosszabb távon rájöttem, hogy szinte csak ehhez a termékhez nyúlok. Az összes egyéb alapozómat maga mögé utasítja, annyira szépen mutat az arcon, és annyira kellemes vele dolgozni. Igazi szerelem lett.