kriszti.07

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hylamide HA Blur

Hylamide HA Blur
2019. szeptember 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Az egész arcon használva is tökéletesen teljesít, de amit a szemem alatt művel, az valami csodás! Eddig minden korrektor elcsúszkált, lekopott, beült a ráncokba és a nap végén olyan voltam, mint aki 30 évvel öregebb, félve próbáltam ki oda ezt a terméket, de bevált. Most veszem majd a harmadikat <3

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse

Nacomi Mangós Macaron Testkarcsúsító Mousse
2018. május 16.
(!)

Én is nagyon szeretem az isteni illatát és azt, hogy hidratál, pedig nem ez az első számú feladata elvileg. Viszont még nem használtam el az egész tégellyel, ezért nem tudom, hogy hosszú távon karcsúsít e. Eddig ezt nem tapasztaltam. Egyáltalán nem krémes állagú hanem egy keményebb hab, ami elsőre furcsa volt, de azóta imádom, mert lassan fogy. Nyárra talán nem a legideálisabb, mert eldolgozva sem szívódik be könnyen viszont nekem ez nem hátrány, mert kicsit összeérnek a combjaim és ilyen helyzetben pont jól jön egy hasonló termék :D Jaa és én is tesztelésre kaptam :) ha elfogy, szerintem újraveszem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. május 15.

Mire észbe kaptam, a szempilláim fele kihullott tőle :'(

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. május 24.

Hogy lehet, hogy senki nem írt ide még véleményt?
Én imádom, megérte évekig várni mire itthon is kapható lett! Az orrom mellett elég nagyon a pórusaim. Szinte teljesen láthatatlanná válnak ha ezt használom az alapozó alá. Féltem, hogy kukacosodni fog bármennyi idővel előbb vittem is fel az arckrémet előte... de semmi probléma nincs vele, tényleg. Nem tudom viszont, hogy mennyire mattít, mert matt alapozót használok általában és a púdert sem hagyom ki soha. Összességében szerintem 5-ös! :)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2015. február 2.

Ha valaki tudja, hogy milyen a problémás bőr akkor az sajnos én vagyok. 25 éves létemre most kezd kitisztulni az arcom és sokáig tartott mire rájöttem, mi az a rutin (arcápolási) amire szüksége van a bőrömnek. Mindig nagyon ügyelek arra, hogy amint hazaértem a lehető leghamarabb lemossam a sminkem és a teafa/körömvirág szappanos arcmosás után mindig ezzel a micellás vízzel mosom le a maradék szennyeződést. Az utóbbi időben sokat vagyok beteg és minden délután alig vártam, hogy végre befeküdhessek az ágyamba. Ilyenkor voltam olyan galád, hogy csak ezzel tisztítottam meg az arcom. Mondjuk legalább 2x áttöröltem vele. És nekem sokat segített szerencsére. A használata után nem is kell hidratálókrémmel fullasztanom a bőröm délután/este csak szemkörnyékápolót használok utána. Nem tudom pontosan melyik összetevője lehet ilyen zseniális, de kimondhatom hosszú évek után, hogy pattanásmentes a bőröm, pedig most vannak azok a bizonyos napok nálam.
Most vettem újra harmadszor, mert a 40%-os kedvezmények idején igazán megéri az árát. Örülök, hogy rátaláltam. Ennél drágább micellás vízre ugyanis nem adnék ki pénzt, főleg, hogy szerencsére nekem ez tökéletesen megfelel. :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2014. október 6.

Háromszor használtam és hullik tőle a szempillám méghozzá nem csak lemosás közben (már az első alkalommal) hanem már akkor is amikor csak a szememhez nyúlok. :/// Eddig sem mertem Essence spirált venni, de most már biztos, hogy soha nem is fogok.

Body&Soul Pirosító Ecset

Body&Soul Pirosító Ecset
2014. augusztus 9.

Megnyuktatlak, mert megtaláltad az egik legjobb ecsetet. Jobb mint a Real Techniques pirosító ecsetem, sokkal. A buffing brush-ra hasonlít nagyon szóval alapozóecsetként is el tudom képzelni! Kedvenc az bizti :)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. március 3.

@SmartMouse! Én is ezek a mondatok miatt vettem meg és teljesen fel vagyok háborodva, hogy Szandra így átvágja az embert.
A lakk hamar megszérad, de az első kézmosásnál! le is pattog. A második Essence colour and go lakkom, de az utolsó is az biztos.
Amúgy a blogger lány azóta nem hiteles a számomra (nem csak ez az eset miatt) :/

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. február 6.

Úgy emlékszem 1350 forint körül vettem a Müllerben nemrég. Tényleg matt, elég jól is fed, de a nálunk kapható legvilágosabb árnyalat most is nagyon-nagyon sötét nekem. Komolyan iszonyatosan bosszant már, hogy nem lehet hozzánk semmit behozni normálisan. :/
De összességében egy egész jó alapozó. Csak az orrom fénylett át zavaróan, a homlokomon egészen matt maradt tényleg.

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon

Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon
2013. október 27.

Frissítés: Már nem használom alkalmanként sem, mert annyira viszketett tőle a fejbőröm mint még soha semmitől... és minden hajmosás után ez volt, kellett egy kis idő és egy natúr sampon, hogy ez a borzadály után megnyugodjon a bőröm és a hajam.

Én szeretem, nem folyamatosan használom hanem a hamvasító samponomat cserélem le vele alkalmanként. Ma is ez történt és a hajam gyönyörű fényes, puha, jó illatú és mégis kezelhető. Nem bántam meg, hogy megvettem akciósan 500 forintért.