kriszti.csatlos

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 12.

Én kapásból úgy kezdtem, hogy egy kiürült sötét (!) pipettás üvegbe öntöttem. Hát, nem akartam hinni a szememnek, ez tényleg vagy 20 ml :D
Kipróbáltam fátyolmaszkként, részemről ez csak a szérum pocsékolása volt. Egyébként isteni visszafogott az illata, csodásak az összetevők, babapopsi bőrt kaptam, és 749 Ft a 20 ml szérum. Kell ennél több? Azt hiszem megyek felvásárolni a bolti készletet.. :D

Andió Aloe Vera Gél

Andió Aloe Vera Gél
2019. június 26.

Update: továbbra is folyékony, de vettem rá egy spray fejet, így fújtam az arcomra. Semmi extra, hialuronsav alá szoktam fújni. 4*

Hát, én azt hittem tényleg gélt veszek.. Ehelyett kaptam egy aloe vera illatú vizet. (Nyilván aloe vera teljesen, de másképp nem bírtam érzékeltetni az állagát.) Próbáltam hűtőbe is rakni, attól sem lesz gél. Kár. :( A többi termékével (olajok), meg vagyok elégedve, ezért 3*.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 18.

Tesztelésre kaptam a terméket. Radírozó funkciója nekem nem jött be. Összességében nem rossz termék, de nem is az igazi. Igazából a 3:1 dolog nekem kicsit mindig is furcsa volt, én azért nem dobtam hanyatt tőle magam. Teljes árát szerintem nem éri meg.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. szeptember 21.

A szemcséssége engem nem zavar, szinte észrevehetetlen. Viszon tuti hogy tőle lettem apró pattanásos, mert mióta elhagytam, eltűntek. :( Pedig nagyon akartam volna szeretni :( Nagyon lassan szívódik fel, és az ujjaimat sárgítja, valamint megvan a jellegzetes szaga.

Yves Rocher Dúsító Sampon

Yves Rocher Dúsító Sampon
2018. augusztus 29.

Rettenetesen összegubancolja nekem is a hajam sajnos.. Pedig szeretném szeretni, de így használhatatlan. :(

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam. Korábban használtam más márkájú compressed deot, de azt nem szerettem. Ez viszont istenkirály, nagyon jó! Kis helyen elfér, 35 fokban állatkert, 25 km-es túra biciklizés, és SEMMI szag, vagy izzadás! Nagyon szuper termék!

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2018. május 10.

Nagyon szeretem :)
Könnyen beszívódik, egy pumpálás még sok is egyszerre, tehát gazdaságos is, és kuponnal abszolút megéri :)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 9.
(!)

Tesztelésre kaptam. Tetszik, könnyű géles állag, ami gyorsan beszívódik. Mintha még a pattanásaimat is szárította volna. Nem irritál, pedig nekem érzékeny a bőröm :)
Egy hátránya van: én úgy érzékeltem, hogy gyorsan fogy nagyon, mert nekem két pumpálásnyi kell egyszerre...

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2018. február 7.

Elsőre furcsa állag, de furcsán jó! Kellemes a használata. Én a "halszagot" csak nagy koncentrálással tudtam csak felfedezni, ha nem olvasok véleményeket észre sem veszem. A testápolóval együtt érdemes használni.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2018. február 7.

Drága, de úgy tűnik megéri. Gyorsan beszívódik, kevés kell belőle, és azonnal enyhíti a gyulladt bőrt. Csak az ára miatt 4*