kriszti0305

Regisztráció dátuma: 2014. március 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Manhattan Easy Match Make Up

Manhattan Easy Match Make Up
2013. december 17.

Teljesen jó alapozó, közepes fedésűnek mondanám. Szépen terül és könnyű viselet, nem zsírosítja a bőröm, nem nehezíti el. Elég világos bőröm van, de a legvilágosabb (azt hiszem 30-as, most nincs nálam) tökéletesen passzol.

Erboristica Alkoholmentes Arctonik (régi)

Erboristica Alkoholmentes Arctonik (régi)
2013. november 23.

Kellemes érzetű a bőröm utána. Nem csíp, mint a többi alkoholos tonik. Tényleg kicsit drágább árkategória, de legalább olyan terméket kapunk ami sokáig elég és nem árt a bőrnek. Olyan gyógynövény illata van. Szeretem. :)

Alverde Testápoló Vaj Vérnarancs és Bodzavirág

Alverde Testápoló Vaj Vérnarancs és Bodzavirág
2013. november 8.

2 napja vettem, nem értem akkor miért "nem gyártják". Vagy csak nem tudták eladni. :) Egyértelműen szeretem kategória. Könnyen beszívja a bőröm, kellemes illata van.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. november 4.

Imádom az illatát, nagyszerű termék. Puha lesz tőle a hajam, anyukámnak is adtam belőle és el volt ájulva tőle. Megéri az árát.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2013. október 27.

Nagyon elégedett vagyok vele, az én szemem nem csípi. Szerintem néhány embernél inkább az a gond, hogy azt hiszik ezzel csak végighúzzák a szemüket és egyből le is jön. Mindig rajta kell hagyni egy kicsit, hogy feloldja a termékeket amiket rákentünk. Nagyon jó , kár azért lepontozni, mert valaki nem tudja használni ( sajnálom, de ez valószínű, hogy így van). Teljesen jó termék, az ára is jó és amit ígér azt be is váltja.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2013. október 24.

Megvettem a Loved Up árnyalatot, nagyon tetszik. :) Krémes, kellemes viselet. Nem tudok leállni, ezek a krémes rúzsok/rúzsceruzák nagyon bejönnek mostanság. A teljes ára túlzás, de kuponokkal megéri beruházni.

Yamuna Izsóp Szappan

Yamuna Izsóp Szappan
2013. október 19.

Nagyon jó szappan, sosem gondoltam volna, hogy a tusfürdőt lecserélem szappanra, de kifizetődőbbnek és természetesebbnek érzem a szappant. Végre tényleg tiszta vagyok és nem csak azt a csúzszós tusfürdőt kenegetem magamon, aminek a fele még így is a bőrön marad. ( ugyebár azért van utána is jó illatunk). Nem szárít, sokáig kitart. :)

NYX Powder Pirosító

NYX Powder Pirosító
2013. október 19.

Glamour napok alkalmával sikerült beszerezni az alveola shop-ból 2 pirosítót. Az egyetlen gondom a vásárlásnál az volt, hogy magyar nevet adtak a pirosítóknak és ez eléggé megnehezítette a színválasztást. Én most az eredeti nevükön szólítom őket. :) Az egyik a Terra Cotta szín, a másik a Peach. A Bourjois pirosító után elkövettem a hibát, hogy túl sok színt vettem fel. :D Már megszoktam,hogy ahhoz dörzsölgetni kell az ecsetet. De ez a NYX, hihetetlen. Épp csak beleérintem az ecsetem és pont elég színt vesz fel. Nagyon szuper, a színek illenek a fehér bőrömhöz. A csomagolása nem tetszik, félek, hogy összetöröm. :) De ez a legkevesebb. Az 50 % kuponnal ajándék volt.

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2013. október 16.

Hála egy kedves krémmániás társamnak sikerült megszereznem a My Cherry Berry-t. Isteni, puha, kellemes érzetű az ajkakon. Az illata is jó, bár azt nem lehet tartósan érezni. Tökéletes, megérte várni rá. :) Itt is köszönöm Neked Betti! :)

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry Krémdezodor
2013. október 14.

Nagyon nem vagyok vele elégedett! Büdös, viszketek tőle és a nap végére azért minimális "illatom" is van. :D Kár volt érte, az átlag Rexonákkal nem volt gondom.