Kriszti0609

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Ganolife Reishi Bőrtápláló Balzsam

Dr. Ganolife Reishi Bőrtápláló Balzsam
2019. augusztus 31.

Napi tevékenységeim során sokat vagyok napon. Őszintén szólva ezt egyáltalán nem bánom, mert szeretem, ha szép barna vagyok. Ez a balzsam kiválóan nyugtatja bőrömet napozás után, kifejezetten kellemes bőrérzetet biztosít. Továbbá tapasztalataim szerint használata segít a szép, egyenletes barnaság kialakulásában is. Az illata nagyon jó – élvezet magamra kenni, különösen annak tudatában, hogy természetes alapanyagokból készült.

Biola Csalán & Szalmagyopár Normalizáló Samponhab

Biola Csalán & Szalmagyopár Normalizáló Samponhab
2019. augusztus 31.

Édesanyám zsírosodó, vékonyszálú hajára kerestem természetes alapú, hatékony megoldást. Ez a sampon nagyon bevált számára. Kiválóan tisztítja a fejbőrét, kellemes illata van és nagyon kényelmes érzetet biztosít a hajmosás után sokáig. Továbbá azt vette észre, hogy amióta ezt a terméket használja, azóta a haja könnyebben formázható, ami jelentősen növeli a komfortérzetét.

Natural Skin Care for Kids Sárgabarack-Narancs Fogápoló Gél

Natural Skin Care for Kids Sárgabarack-Narancs Fogápoló Gél
2019. augusztus 31.

Nagyon sok gondot és néha fájdalmat is okoz a kislányom számára a tejfogak épen tartása az ínyének érzékenysége miatt. Ezért kerestem olyan fogápoló terméket, ami kíméletesen segít rendben tartani a fogak és a szájnyálkahártya egészségét. Ez a gél sokat segít nekünk. A használatát az is megkönnyíti, hogy kiváló illata és finom íze is van. A kislányom is sokkal jobban szereti a fogmosást mióta rátaláltunk erre a termékre. Ezenkívül, mivel előnyben részesítem a homeopátiával való gyógykezelést (ami ugye megkívánja a mentolmentességet), remek segítség férjem és az én számomra is, mikor ezt a terápiát alkalmazzuk.

BIOLA Kakaóvaj-Turmeric Fényvédő Krém SPF40

BIOLA Kakaóvaj-Turmeric Fényvédő Krém SPF40
2019. augusztus 9.

Olyan erős fényvédő hatású krémet kerestem, amely biztonságos védelmet nyújt a napon az én, naphoz nem szokott bőrömnek is. Fontos számomra, hogy alapvetően természetes összetevőkből álljon egy termék, és ez ilyen. Nagyon bevált ez a színezett napvédő, mert azon túl, hogy teljesíti a fenti igényeimet, a használata kifejezetten kellemes élményt nyújt, valamit az illata is kiváló!

Naturissimo Teafaolaj-Kamilla Borotvagél

Naturissimo Teafaolaj-Kamilla Borotvagél
2019. augusztus 9.

Én számos esetben használom ki a teafaolaj pozitív hatásait. Például herpeszre, fertőtlenítésre vagy vírusos időszakokban megelőzésre. Arra nem gondoltam, hogy borotválkozás esetén is hasznos lehet, ezért kicsit meglepődtem, amikor először találkoztam ezzel a termékkel. Gondoltam veszek egyet a férjemnek, ki tudja talán jó hatással lesz az érzékeny, gyakran gyulladt bőrére. Úgy is lett! Férjem nagyon szereti használni és nem utolsó sorban, mivel nagyon jó illata van, én is szeretem, hogy ezt használja!

Naturissimo Izsóp-Paprika Sportgél

Naturissimo Izsóp-Paprika Sportgél
2019. augusztus 9.

Rendszeresen sportolok, hogy formában tartsam magam. Ahogy az évek múlnak egyre nehezebb a bemelegítés és a mozgás utáni regeneráció is. Tudatosan keresem azokat a termékeket, amelyek segítenek ezeknek a problémáknak a kezelésében. Még nem is próbáltam ki ezt a gélt, de már nagyon megtetszett, ugyanis kiváló illata van, ami abban is segít, hogy 1-1 korai reggelen nagyobb kedvem legyen a napi „feladat” teljesítéséhez. Ami a gyakorlatot illeti, én bemelegítéskor használom, sokat segít, hogy gyorsan megfelelő állapotba tudjam hozni az izmaimat. Úgy tapasztalom, hogy mióta használom a sérülések is ritkábban hátráltatnak.

Naturissimo Aloe Folyékony Szappan

Naturissimo Aloe Folyékony Szappan
2019. augusztus 9.

Több családtagomnak is érzékeny bőre van. Ez a szappan kiválóan bevált számukra. Nagyon tetszik a friss, tiszta illata, így én is gyorsan megszerettem. Továbbá az, hogy ez a termék bőrbarát tisztítóanyagokból készült szintén jó érzéssel tölt el, mert igyekszem tudatosan válogatni a különböző termékek közül, és előnyben részesíteni a természetes megoldásokat. Csak ajánlani tudom!

Biola Herbal Baba Krémhabfürdő

Biola Herbal Baba Krémhabfürdő
2019. augusztus 9.

A kislányom nagyon érzéken arra, hogy mivel fürdetem. Néhányszor előfordult már, hogy vettem valamit, de nem volt hajlandó fürdeni vele, vagy csak fintorgott fürdés közben. Így szokássá vált, hogy együtt választunk ki mindent, amit Ő használ. Amikor megszagolta ezt a terméket, akkor azt mondta, hogy „..ez nagyon jó!”. Amellett, hogy szívesen fürdik ezzel a krémhabfürdővel, én is nyugodt vagyok, mert látom, hogy nagyon kíméletesen bánik a bőrével!

Demeter Kamillás Babafürdető

Demeter Kamillás Babafürdető
2019. augusztus 9.

Kislányom fürdetéséhez kerestem bio fürdetőt. Nekünk ez a termék nagyon bevált. Kíméletesen bánik az érzékeny bőrével. Illata megnyugtatja akkor is, ha éppen nincs kedve fürdeni és ezt előzőleg erőteljesen jelezte, valamint fürdés után még nagyon sokáig érezni rajta. Ezért szerintem segít az elaltatásban is. Próbáljátok ki!

Demeter Bio Borsmentás Fürdőesszencia

Demeter Bio Borsmentás Fürdőesszencia
2019. augusztus 9.

Egészen kiváló gyógynövényes, légúttisztító hatású illata van ennek a terméknek. Olyan érzésem van fürdés közben, mintha terápiás kezelésen lennék. Használat során nagyon kellemes tapasztalatokat szereztem. Kíméletesen tisztít, ápolt és friss bőrérzetet biztosít. Bármilyen általam használt termék esetében mindig fontosnak tartom, hogy természetes alkotóelemekből álljon, így ez a fürdőeszencia ebből a szempontból is tökéletes választás.