kriszti8051

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs
2018. március 11.

060 Floral Coral árnyalatban vettem, ami gyönyörű színe ellenére önmagában szárít és hamar kopik. MAC Prep + Prime Lip-el használom, valóban hidratálja a szám és tartósabb lesz tőle a rúzsom.

Chanel Jumbo Longwear Lip Crayon

Chanel Jumbo Longwear Lip Crayon
2018. március 11.

Külföldön vásároltam 03 Rose Claire árnyalatban. Ez egy CSODA! Nagyon sokan megdícsérik, finoman csillogó mályvás árnyalata tökéletesen kiemeli a kék szemem és természetes sötétszőke hajam. Krémes állaga ellenére tökéletesen tartós. Magasról veri a MAC rúzsaimat. Biztos, hogy újra fogom venni, a legjobb amit valaha próbáltam.

Chanel Coco Mademoiselle EDT

Chanel Coco Mademoiselle EDT
2017. július 13.

Évek óta a kedvenc parfümöm, szerelem volt elsőre. Tökéletesen illik hozzám, alkalomtól függetlenül ez az ILLATom. Két fújás egész nap kitart és nagyon sokan megdícsérik.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2016. július 3.

Ruby Woo...csak ennyit mondok és máris úgy érzem magam, mint egy Hollywood-i szinésznő.
Mindig Prep + Prime Lip-el használom, ami hidratál és nem szárít tőle a matt rúzs.

MAC Prep + Prime Lip

MAC Prep + Prime Lip
2016. július 3.

Minden rúzsom alá kötelezően használom. Felkenés után várok egy percet és felviszem a rúzst. Valóban hidratálja a szám és tartósabb lesz tőle a rúzsom. Catrice Ultimate Stay 060 Floral Coral a kedvenc rúzsom, ami gyönyörű színe ellenére önmagában szárít és hamar kopik. Ezzel viszont órákig bírja. Télen egyébként önmagában is használom a prep + prime lip-et, legjobb ajakápoló, ami létezik. MAC-től ez a kedvenc termékem.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. július 3.

Születésnapomra kaptam magamtól, alkalmakkor használtam és bőven kibírt egy évet.
Gyönyörű, egységes színt adott az arcomnak, egész nap tartott, a zsíros bőrömön sem fénylett át és teljesen elfedte a sötét karikákat a szemem alatt. Érezhetően erős a fedése, az elején furcsa is volt viselni, mert hétköznap BB krémet használok, így tényleg érzem, mintha "lenne valami az arcomon". Én örülök a kiöntős üvegcsének, pont annyit használok fel, amennyire szükségem van és ilyen sűrű állagnál képtelenség is lenne pumpával dolgozni. Két hónap múlva lesz a névnapom...szóval már gyűjtök az újra.

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
2016. július 3.

Elhasználtam egy tégelyt és semmilyen hatást nem vettem észre. Nem lett hidratáltabb a bőröm.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. július 3.

Sajnos valamelyik összetevője felmarta az arcom :( Vörös, égő foltokat hagy maga után.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2016. július 3.

Egész napos strandolásnál is megállja a helyét, hamar felszívódik, nem ragacsos és fincsi, kókusz illata van. Idén nyáron próbáltam először, tökéletes.

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15
2015. április 26.

Mintát próbáltam csak, kétszer használtam az arcomon és meglepően jó minőségűnek tűnik. Szépen lemattítja a zsíros bőrömet és nem volt semmilyen allergiás reakcióm. Minden hidratáló krémre allergiás a bőröm amúgy, ami nem gyógyszertári termék, úgyhogy meg is lepődtem. Az ára is nagyon baráti, egyből rendeltem belőle. Azért a 15ös faktor lehet, hogy nyárra nekem kevés lesz, de általában a többi krémben sincs több...ezért nem jár levonás.