kriszticsoh

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. december 9.

Egy hónapja vettem és őszintén nem éri meg a hipeot. Legalábbis nekem nem. Se a homlokom se az orrom pórusaival nem tud megbírkózni, olyan mint egy sima drogériás alapozó. Így tehát számomra a keresés még folytatódik..:)

*viszont abszolút pozitívum hogy a MAC-es lányok (én a Westendben jártam) nagyon cukik és segítettek kiválasztani a színem,amit tökéletesen sikerült eltalálni!!

1 év után update: Még mindig rengeteg van belőle mert csak alkalmakra használom és ezért mindig elfelejtem hogy mennyire borzasztó.Iszonyatos pénz kidobás,konkrétan a zsíros bőrömmel tök mindegy milyen primer van alatta,1 órát sem bír ki.Olyan mint egy 1000 forintos drogériás alapozó,sőt még talán azok jobbak is ennél.Nagyon elkerülős zsíros bőrűeknek/tág pórusosoknak!!!!

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2019. december 1.

221-es árnyalatot vettem meg belőle,sajnos sötétebb lett mint szerettem volna.Tényleg szuperül fed,ha csak apró bőrhibákat szeretnél elfedni.Viszont én azért vettem meg mert videók alapján és leírás alapján hegekre,gyógyult de hiperpigmentált sebekre is ajánlják, illetve elvileg tetoválást is eltüntet szóval gondoltam hogy az én kb 22 cm-es lilás pirosas égési sérülésemmel is elbír majd az alapozó.Sajnos nem így volt,továbbra is tisztán látható volt a combomon.Nem tudom egyenlőre eldönteni hogy a szín is közrejátszott e abban hogy nem tudta eltakarni,vagy ténylegesen ezt a sebet már nem tudja(bár egy videóban jóval sötétebb pigmentációt tüntettek el vele).Ha újra veszem a színemben,remélhetőleg jobbra updatelem!:)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. november 30.

Még csak egy hónapja használom,de nagyon szeretem!Szerencsére hosszú pillákkal vagyok megáldva így nekem a dúsítás a legfontosabb amit ez a szempillaspirál teljesít is.Egyenlőre csomósodásról nem tudok írni mint a többieknél,nálam még nem fordult elő!

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2019. november 30.

Bárcsak ne lenne ennyire drága,mert a lábamat mentette meg!Másod és enyhe harmad fokú égés begyógyulása után használtam.Gyönyörűen lehámlasztotta a kemény réteget,hűsítette a lábam,illetve halványította és hidratálta a kialakult heget.Egyszerűen csoda,viszont kevés ami van egy tubusban(legalábbis én nagy felületet kentem ezért kevésnek tűnt) és drága egy kicsit de aki kiszeretné próbálni annak nagyon nagyon ajánlom!:)

Zewa Pure Nedves Toalettpapír

Zewa Pure Nedves Toalettpapír
2018. december 9.

Egyszerűen borzalmas, de tényleg. A szaga elviselhetetlen...
2x használtam talán, utána a kukában landolt..

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray
2018. december 8.

Sajnos nem lettünk jóban pedig nagyon reménykedtem. A homlokom és az orr nyergem az ami elég zsíros de sem azt a zónát, sem a többit nem fixálja. Abszolút pénzkidobás volt és még büdös is..

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2018. december 8.

Számomra szempillaspirál vásárlásnál nincs szempont,mindent csak próbálgatok (természetesen hosszú és íveltek a pilláim szerencsére) így ha meg is nézek valamit akkor az talán a dúsítás. Ez a spirál pedig minden dobozt kipipál. Egyszerűen imádom és biztos újra veszem!

*1 csillagot viszont le kell vonnom mert tényleg nehezen jön le!

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer

NYX Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer
2018. december 8.

Az első szemhéj primerem, de ha elfogy tuti újra veszem!!! Nagyon szép matt és nagyon jól tartja a sminkem. Kicsit drága a kiszerelés méretét tekintve de abszolút megéri

Colgate Max White Instantly Whiter Teeth Szájvíz

Colgate Max White Instantly Whiter Teeth Szájvíz
2018. december 8.

Muszájból vettem meg, mert nem találtam azt amit használni szoktam. A kék színe kifejezetten idegesítő. Mosdókagylót,mindent összefog. Az íze kellemes de nem tapasztalom hogy ennél többet tenne a fogaimért. Újravenni biztos nem fogom

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2018. december 8.

Októberben tetettem fel fogszabályzót így kénytelen voltam valami erős szájvizet találni (előtte semmilyet nem használtam). Aztán rátaláltam erre. Eleinte nagyon nehéz volt megszokni, mert csípett/bekönnyeztem tőle,alig bírtam a számban tartani. Aztán kb 1 hónap után elmúlt ez az érzés és azóta semmi mást nem tudnék használni. Az ára igencsak borsos, viszont kisebb kínai üzletekben az 1 l-es is egész baráti áron kapható.