Krisztina76

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Baby Napozó Testápoló SPF50+ (régi)

Nivea Baby Napozó Testápoló SPF50+ (régi)
2017. május 18.

A lányom 5 éves és nagyon világos a bőre. Mióta megszületett csak ezt használjuk. Sosem égett meg (bár nagyon nem is barnul vele), tényleg vízálló. Reggel bekenem alaposan és bírja vele egész nap. Az én bőröm nagyon érzékeny, de ezt még én is tudom használni. Sokféle márkát kipróbáltam, de nagyrészt kiütéses lettem tőlük. Nekünk bevált!

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2017. április 19.

Szépen és alaposan fed, egységesíti a bőrt, ahogy az elvárható egy alapozótól. Elégedett vagyok vele, bár csak alakalomszerűen használom. Nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2017. április 19.

Jól hidratál, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzést. Az illata is jó. A férjem kizárólag ezt hajlandó használni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 19.

Jól tisztít, sminket rendesen eltávolítja. Elégedett vagyok vele. Ami nálam a lényeg: nem irritálja a túlérzékeny bőrömet. Továbbra is használni fogom.

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon (régi)
2017. április 19.

Mióta ezt a sampont használom, sokkal kevésbé viszket, vagy irritálódik a fejbőröm. Jól tisztít, de az illata lehetne jobb.

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs
2017. április 19.

Évek óta használom sebekre és száraz bőrre. Hihetetlen gyors és látványos a hatása. Az összetevői nagyon rendben vannak,még csak hasonlót sem találtam más márkából.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2017. április 19.

Jól fed, de nem túl maszkhatású. A száraz részeket nem fedi el tejesen, érdemes hidratáló krémre használni. Túlérzékeny bőrre is jó, nem irritál.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. április 19.

Gyorsan beszívódik, nem ragad és jól hidratál. Az illata is jó, a matt hatás is rendben. A hegek halványítását nézve, 2 havi használat után nem látok változást. Hidratálónak tökéletes, de csodát nem tesz.

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30

La Roche-Posay Rosaliac CC Krém SPF30
2017. április 19.

Elégedett vagyok vele. Jól fed, a színe is jó. A fényvédő is teszi a dolgát. Az én bőrömre tökéletes választás volt, kiváló hidratáló hatása van.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2017. április 19.

Összesen 3 alkalommal tudtam használni, mert úgy éreztem lemarja az arcomat. Kiszárította a bőrömet, hámlani kezdett és vörös lett. Hiába használtam hozzá hidratáló krémet. Érzékeny bőrre nem ajánlanám. Azért adok 3 csillagot, mert átadtam másnak és neki bevált.